Versus - Wielki konflikt, Rebelia, decyzje, zdrajcy i wojskowa hierarchia...

+
Versus - Wielki konflikt, Rebelia, decyzje, zdrajcy i wojskowa hierarchia...

Wielki konflikt, Rebelia, decyzje, zdrajcy i wojskowa hierarchia...W stolicy Temerii wybuchło powstanie Scoia'tael, a Zakon rozpoczął tłumienie buntu. Zawierucha wciąga wszystkich. Czarodziejki i tak zawsze się we wszystko mieszają, trenerzy Przeraz liczą na szybkie wzbogacenie się podczas wojny, a znani ze swej neutralności Wiedźmini muszą wybrać „mniejsze zło” - wobec okrucieństw wojny nikt nie pozostanie obojętny.Każdy z Was wybierze, która strona konfliktu jest mu bliższa, i dołączy do Zakonu jako Rekrut lub do komanda Scoia'tael jako Zwiadowca. Pokonując członków przeciwnej frakcji będziecie zdobywali punkty i kolejne szarże – Giermek/Partyzant, Rycerz/Łowca i... jeszcze kilka innych.Dla miłośników rankingu dobra wiadomość – event będzie miał własny ranking, a pod rankingiem zobaczycie wskaźnik pokazujący, czyi żołnierze mają na swoim koncie więcej zwycięstw – czyli która strona ma przewagę.Jak to na wojnie bywa – niektórzy, po obejrzeniu jej okrucieństw z bliska mogą zmienić pogląd na sytuację i zdradzić... Stanąć po drugiej stronie barykady, walcząc z niedawnymi towarzyszami broni.To wszystko już jutro na http://versus.thewitcher.com![size=12pt]Zobacz film prezentacyjny eventu! - http://pl.youtube.com/watch?v=ZqU96LUn5UY[/size]
 

Liwra

Forum veteran
Uff, ten news wprowadzil nerwowa atmosfere i stan awaryjny w Kwaterze Glownej Zakonu... Prace ida pelna para, zrobimy tyle, ile mozemy. [jesli mozna, prosilbym jakiegos REDa o kontakt, bylbym b. wdzieczny]
 
FoltestI said:
Przecier to zwykła gra przeglądarkowa ;)
Przecier jest to produkt jadalny. Np. przecier pomidorowy - w leczo, robi się z niego ketchup i pomidorową. Firnomir nie cierpi pomidorów. :pSorry nie mogłem się powstrzymać. Też z radości mam problemy z pisaniem. Akurat dziś wróciłem do gry. Ja wybiorę wiewióry. Zakon ssie.
 
Mnie najbardziej interesują zmiany w interfejsie graficznym Versusa wprowadzone w ramach eventu. Pewnie pojawią się te tarcze przy klasie postaci i w tawernie. No i muszę przyznać, że logo prezentuje się świetnie.
 
A ja chyba nie zagram dopóki nie pojawi się reset... inaczej pociągnę jedną z frakcji na dno ;D
 
Już widzę te WIEELKIE lagi, ech.v 0.1 posta: dodano tekst poniżejA może będzie chat dla zakonu i wieiórek ale taki, że po ustaleniu strony nie można było podpatrzyć chatu oponenta?
 
wielke lagi to juz chyba przeszlosc w koncu nie jedna poprawka juz byla i nie jeden update serwerow. wiec mam nadzieje ze twoje przepowiednie to juz przeszlosc ;]
 
vasyndrom said:
wielke lagi to juz chyba przeszlosc w koncu nie jedna poprawka juz byla i nie jeden update serwerow. wiec mam nadzieje ze twoje przepowiednie to juz przeszlosc ;]
No tak, ale przy dużej liczbie graczy serwer moży być odczuwalnie wolniejszy.
 
Neutralność? Hmm... Nie dzisiaj! Niech się poleje nieludzka krew! Wstępuję do zakonu! I witam czcigodną brać!
 
Top Bottom