Vešci sa Balkana

+
Ma nemam pojma...
Možda je najjbolje izbjegavat ovaj forum do izlaska igre...A i par mjeseci poslije toga.
Postaje toksično...Konstantna kuknjava - daungrejd, nije daungrejd, konzolitis, nije konzolitis... :D
 
True true.. ;)
Ja ću pričekat i s kupnjom novog kompa, jer san čita da bi NVIDIA uz 9xx modele davala W3 igru.. Još jedna kopija ne bi mi smetala ;)
 
Ja ću pričekat i s kupnjom novog kompa, jer san čita da bi NVIDIA uz 9xx modele davala W3 igru.. Još jedna kopija ne bi mi smetala
Dobar plan ;)
I ja imam sličan...Nadam se da će 970/980 na ljeto bit bar malo jeftinije nego što su sad...
 
Postaje toksično...Konstantna kuknjava - daungrejd, nije daungrejd, konzolitis, nije konzoliti

Dugo nisam komentarisao po forumu, jer mi se čini da smo, kao zajednica, izgubili nekadašnju privlačnost i druželjubivost. Ovo je jedini forum na kojem sam ikada bio aktivan, i posle dugog lurkovanja sam odlučio nešto i da kažem baš zbog te gostoljubljivosti koja je nekada krasila forum. Sada se samo priča o *ebenoj travi i teksturama
 
Sada se samo priča o *ebenoj travi i teksturama
Ja mislim da je ovo tek početak...Tih nekoliko bučnih tipova se neće zaustavit ni kad igra napokon izađe....Daungrejd je jedina tema koja ih privlači, nemoguće ih je sresti bilo đe drugo...A tek ima da navale krajem Maja, kad igra ne ispuni njihova očekivanja...Koja je , by the way, nemoguće ispunit...

Jer sa tipovima koji tvrde da "je igranje ispod 60 fps nemoguće, ružno i izaziva glavobolju" svaka diskusija je uzaludna...
 
Last edited:
Jer sa tipovima koji tvrde da "je igranje ispod 60 fps nemoguće, ružno i izaziva glavobolju" svaka diskusija je uzaludna..

Zanima me kako prate filmove i TV program koji su u 23-24fps.

Znam da ću zvučati kao elitista, što možda i jesam, ali glavnina tih likova se pojavila u 2013-14, dok su, koliko god to ružno zvučalo, pravi ljubitelji serijala i više nego zadovoljni sadašnjim izgledom igre. Retko ko od forumaša koji su još od 2007. u celoj ovoj priči gleda u Vešca kroz prizmu njegove grafike. Da igra izgleda kao prvi deo, koji i danas igram, ne bih se žalio, jer je priča najbitnija. Priča, koju se nadam da neće usrati Witcher sensom.
 
Zanima me kako prate filmove i TV program koji su u 23-24fps.
Uz nesnosne glavobolje izgleda :D

Znam da ću zvučati kao elitista, što možda i jesam, ali glavnina tih likova se pojavila u 2013-14, dok su, koliko god to ružno zvučalo, pravi ljubitelji serijala i više nego zadovoljni sadašnjim izgledom igre. Retko ko od forumaša koji su još od 2007. u celoj ovoj priči gleda u Vešca kroz prizmu njegove grafike.
Da, dobar dio njih je uskočio na forum posle Elder Blood trejlera...I svi oni sa kao apgrejdovali svoje mašine, i svi imaju barem po dvije 980 koje su bile spremne za Witcher 3...I sad su navodno iznevjereni, W3 će bit novi WatchDogs, CDPR je proda dušu đavolu, sve ispod ultra i 60 fps je neprihvatljivo itd itd...Smaraju i vrte se u krug...

Priča, koju se nadam da neće usrati Witcher sensom.
Kao što rekoh na prethodnoj strani, ovo je jedina stvar koja me brine...Potpuno sam ih drugačije zamišljao, moram da priznam...Kao Anatomy of Crime ili With Flickering Hearts - istraga koja može da pođe i u pogrešnom pravcu, ako Geralt nema pojma što radi... :D

E da...Još nismo viđeli miš+tastatura kombinaciju na djelu...Šteta.
 
Samo, da igra više sliči na prvu nego na nastavak. Istina, prošlo je nekoliko godina od kad sam je igrao ali mi se puno, puno više svidjela od TW2. Vjerovatno grešim, ali uvjek sam imao osječaj, da je TW2 nekako osakačen, ko da im je ponestalo para, pa su odlučili, da izbace bar 50% sadržaja. (Na račun grafike?)
 
Last edited:
Samo, da igra više sliči na prvu nego na nastavak. Istina, prošlo je nekoliko godina od kad sam je igrao ali mi se puno, puno više svidjela od TW2. Vjerovatno grešim, ali uvjek sam imao osječaj, da je TW2 nekako osakačen, ko da im je ponestalo para, pa su odlučili, da izbace bar 50% sadržaja. (Na račun grafike?)

Slažem se, prolog i prvo poglavlje su veoma solidni, a onda se igra nekako... istanji. Ima mnogo polu- i neiskorištenih lokacija, a onda dođeš u Loc Muinne i vidiš koliko je nezavršen. Ovde prvenstveno mislim na vanilla verziju, EE je donekle popravio stvar sa dodatnim questovima, ali i malo pojeftinio igru... ono crveno nebo i gomile mrtvih ljudi u gradu koji je do pre 5 minuta bio pustara? Hah. Mislim da je razlog to što su (bili) premali studio za toliko velik projekat. Mogli su dosta toga da razreše umesto da odustanu ili ostave za sledeću igru, no šta je, tu je.
 
Slučajno sam naišao na ime Aleksandra Tešića za koga nisam nikada prije čuo. Vrede li šta njegove knjige? Ima li mogučnosti, da on postane novi Sapkowski? ;)
 
Samo, da igra više sliči na prvu nego na nastavak.
Čisto sumnjam...A zašto sumnjam? E to nemam pojma...Osjećaj.
Slučajno sam naišao na ime Aleksandra Tešića za koga nisam nikada prije čuo. Vrede li šta njegove knjige? Ima li mogučnosti, da on postane novi Sapkowski?
Nisam čitao, ali ga poneko karakteriše kao pisca za "đecu i mlade"...Što god to značilo :D
 
Da, moram se i ja složiti s vama da je ova "trava-problem" zaista narušila ovu lipu zajednicu ovdi, i da u zadnjih desetak dana nastojim šta manje čitat i sudjelovat u takvim temama.. Nadam se da će igra nakon izlaska zaista pokazati svoj pun sjaj, kao i istinu da su CDPR jedini pravi gamerski developeri...
Meni će sigruno bit jedna od boljih, a ako ne i najbolja igra u zadnjih desetak godina, i samo se nadam da ću uspit kupit novi komp za igranje.. Inače super mi je mjuza, a pogotvo combat mjuza, pa se nadam da je popis soundtraka jaaaako velik..
Anyway, ima li ko možda neko cool YT pjesmu "Witcher" sličnosti?
 
Da, moram se i ja složiti s vama da je ova "trava-problem" zaista narušila ovu lipu zajednicu ovdi, i da u zadnjih desetak dana nastojim šta manje čitat i sudjelovat u takvim temama.. Nadam se da će igra nakon izlaska zaista pokazati svoj pun sjaj, kao i istinu da su CDPR jedini pravi gamerski developeri...
Meni će sigruno bit jedna od boljih, a ako ne i najbolja igra u zadnjih desetak godina, i samo se nadam da ću uspit kupit novi komp za igranje.. Inače super mi je mjuza, a pogotvo combat mjuza, pa se nadam da je popis soundtraka jaaaako velik..
Anyway, ima li ko možda neko cool YT pjesmu "Witcher" sličnosti?

Slažem se sa tobom da je "trava" problem cijelog društva, a ne samo ove zajednice:troll:

P.S: Stoga sam odlučio
 
@Sanaderr Bend koji svira irsku muziku na našem jeziku? Ovo još nisam video :D
Čini mi se da su dobri, samo mi je malo čudno da pevaju na common language, da se tako izrazim.

Nego, šta će se desiti sa forumom i našom grupicom kada igra izađe?
 
Nego, šta će se desiti sa forumom i našom grupicom kada igra izađe?

A ona grupica koja će moći igrati će pisati ovdi doživljaje iz igre, a ona grupica (u toj ću ja biti sigurno neko vrime), će to sve s guštom čitati, bez obzira na spoliere :)
 
A ona grupica koja će moći igrati će pisati ovdi doživljaje iz igre, a ona grupica (u toj ću ja biti sigurno neko vrime), će to sve s guštom čitati, bez obzira na spoliere

Iskreno, planiram da izbegavam sve spoilere, tako da se neću zadržavati na forumu. Kasnije bi mogli da se preselimo na Cybepunk forum i da se družimo sa tim "ljudima" :p
 
I agree.. Baš me zanima ima li ikakvog pomaka s tom igrom... Osim onog CGI trailera od prije koju godinu, više ni slova nismo saznali..
Naravno, svi su očtio zaokupljeni sa W3, pa se nadam nakon izlaska W3, da će uskoro i neka nova riječ o CP2077
 
Top Bottom