Vešci sa Balkana

+
P.S: Stoga sam odlučio
Haha pa ovo je Kekin iz Hladnog Piva? :D Odlicno je, nisam znao za ovo

Nego, šta će se desiti sa forumom i našom grupicom kada igra izađe?

Nista, nastavljamo jako i dalje i dugo nakon lansiranja :) Osim Cyberpunka, ni najmanje ne sumnjam da se novi Witcher (witcher, ne Geralt ;) ) projekti kriju odmah iza ugla, a da ne pricam sto ce se utisci igre prepricavati mesecima, ako ne godinama po forumu... A i ako kad se stinja sve, tu je community deo (jedini deo foruma na koji sam se ogranicio posle svih onih downgrade gluposti) na, po meni, najboljem gaming forumu na netu, vredi i to nesto :)

Onu knjigu sto si linkovao nisam citao al mi deluje zanimljivo... I podsetio si me da posetim obliznju knjizaru da malo obnovim fantasy/sci-fi literaturu. Mozda bi mogao da pruzis sci-fi zanru sansu, makar u pocetku sa knjigama, pa ti mozda priblizi Cyberpunk vise ;) Preporuka za pocetak, bilo sta od Artur Klarka ili Stanislaw Lem-a (jos jedan izvanredni poljski pisac, Return from the Stars bih svakome preporucio od njega, meni je preporucio Sagitarii sa foruma i nisam zazalio)
 
Preporuka za pocetak, bilo sta od Artur Klarka ili Stanislaw Lem-a (jos jedan izvanredni poljski pisac, Return from the Stars bih svakome preporucio od njega, meni je preporucio Sagitarii sa foruma i nisam zazalio)
Tnx for the info.. Meni je drag sci-fi žanr, a pošto ne bi volija čitat sve i svašta, ovakvu onda preporuku neću preskočiti!
 
Preporuka za pocetak, bilo sta od Artur Klarka ili Stanislaw Lem

Hvala na preporukama! Mogao bih malo da se posvetim čitanju lepših stvari sad kada se završio ispitni rok :D
Pošto vidim da si poznavalac, šta misliš o Isaku Asimovu? Jedan moj sused ima par njegovih knjiga tako da mogu da ih "pozajmim" :p
 
Hvala na preporukama! Mogao bih malo da se posvetim čitanju lepših stvari sad kada se završio ispitni rok :D
Pošto vidim da si poznavalac, šta misliš o Isaku Asimovu? Jedan moj sused ima par njegovih knjiga tako da mogu da ih "pozajmim" :p

Jao čoveče to je kao da sam nekome pričao o fantasy piscima i izostavio Sapkowskog ahaha, da da, Asimov je onaj koji me je davno još uveo u sci-fi, ali eto toliko dugo je prošlo otkako ga nisam čitao da sam ga i zanemario, strašno... Od njega možeš već sad pročitati online jednu kratku priču The Last Question, ako ti se iole svidi, slobodno zajmi od suseda (ako zajmiš, javi koje naslove ima, baš me zanima :D)
 
@Totalimmortal

Šta ti uostalom znaš, ti si pijana anime devojka :D
Najjači komentar koji sam pročitao na forumu :D
Hahah, ako je tako, počastvovan sam ;D
Ma lik me iznervirao sa tim komentarom/pitanjem... Aj da ima 12 god pa da razumem, al ne kontam kako nekom tako nešto padne na pamet, a odgovor na samoj slici, osnovna logika, osim ako nikad nije video upaljenu sveću u mračnoj prostoriji za života
 
@tihomirr
Ma da, pa de se ubijem hahah. Što se mene tiče mogli su da naprave trojku i u Aurora engine opet, ja bih kupio i ne bih se žalio, a od tih novopečenih buzzwords mi se povraća
A profilna je menjana, red je bio, prošla je praznična sezona i deda mraz kapice ;D
 
@tihomirr Ides sa tim linkom slike sto ti je dao pa na account settings, nadjes edit signature i tu sa IMG stavis link. Moras takodje imati enable Show your signature kad postujes.
Ovo je u slucaju ako nisi nasao, ako jesi onda nema veze :)
 
Haha pa ovo je Kekin iz Hladnog Piva? Odlicno je, nisam znao za ovo
Iz prve si pogodio:hatsoff:

---------- Updated at 06:25 PM ----------

@Sanaderr Bend koji svira irsku muziku na našem jeziku? Ovo još nisam video :D
Čini mi se da su dobri, samo mi je malo čudno da pevaju na common language, da se tako izrazim.

Nego, šta će se desiti sa forumom i našom grupicom kada igra izađe?

1. Solidan bend.

2.View attachment 12534
 

Attachments

  • Monkeysnocna22V.jpg
    Monkeysnocna22V.jpg
    29.6 KB · Views: 60
Pozdrav ljudi :)....gde će moći da se kupi igra?

---------- Updated at 10:29 AM ----------

Ja ću najverovatnije (100% sam siguran :) ) biti u Beogradu na taj dan :) crvenim slovom upisan u kalendar.

---------- Updated at 11:00 AM ----------

Ćao ljudi ja sam iz Novog Sada (ko ne zna poštanske brojeve iz Srbije :p ) i drago mi je da postoje ljudi zainteresovani za ovu sveru života :D. Nadam se da će u Games-u imati dobar lager za 19. ;)
 
Top Bottom