[W2][mod] Full Combat Rebalance 2

+
Problem z grą po reinstallu. - FCR mod.

Witam
Musiałem zrobić reinstall gry, ponieważ występowały bugi związane z wytwarzaniem rzeczy i złymi składnikami. Zrobiłem wszystko po kolei, wczytuję save (gram na fcr modzie) a tu gra w wersji bez fcr moda. Co jest nie tak?

PS: mam nadzieję, że dobry dział. Jeśli nie, proszę o przeniesienie.
 
Naprawdę nikt nie wie o co chodzi? Po reinstallu gry i wrzuceniu save`ów sprzed reinstalla gra wczytuje stan gry jakby nie było fcra moda, mimo, ze w opcjach jest zaznaczone. Bug czy co?
 
O, dzięki twojemu postowi zauważyłem, że temat przy scalaniu wylądował w niewłaściwym dziale. Oczywiście przenoszę z powrotem do "modów".
 
Mogę o problemie powiedzieć nieco więcej. W opcji "MODY" zaznaczony jest FCR, jednak nawet gdy ząłączam nową grę widzę stare okienko. Ktoś potrafi rozwiązać problem? Gra świeżo po reinstallu.
 
Hejka:)
Ukończyłem wiele razy Wiedźmina 2 bez FCR, ale postanowiłem w końcu go wypróbować. Mój problem wygląda następująco, nie mogę wbić poziomu wyższego jak 7. Ktoś wie o co może chodzić?
 
Tak, to normalne, uruchamiał się dopiero gdy walka stawała się cięższa aka dostałeś trochę po pysku.
 
Eh... ten fcr powoduje, że potwory "głupieją", czyli stają nagle w miejscu(koło wiedźmina), znikają po chwili, albo inne cuda...
Jest również bug w queście(Dziki Gon), ponieważ w pewnej skrzynce nie ma Addan Deith'a.
Powoduje to, że gra jest łatwiejsza i nudniejsza :/
 
Mam pytanie, bo właśnie kończę jedynkę i przymierzam się do już chyba czwartego podejścia do Zabójców Królów. Dużo zmienia ten mod? Znaczy, lista zmian jest, prawda. Ale pytam o odczucia z gry, czy rzeczywiście walczy się inaczej, czy walki są trudniejsze/łatwiejsze, itp.
 
Witam...
Przeszłam Wiedźmina2 kilka razy, również na mrocznym poziomie bez moda i z modem. Skupię się na modzie i nie chodzi tu o poziom trudności.
1. Kiedy zainstalowałam moda po raz pierwszy, od początku miałam w ekwipunku, obok zbroi Kruka, kurtkę niebieskich pasów, drzewko umiejętności było nowe, system walki również, czyli mod był zainstalowany. Kiedy rozpoczęłam nową grę z innym zapisem z W1 kurtka się nie pojawiła, ponawiałam próby wczytania z innymi zapisami z jedynki, ale bez skutku.
2. Następny problem z runą ysgith, szansa na natychmiastowe zabicie przeciwnika 200%, niby fajnie, ale żadnych problemów z królową endriag, krabopająkiem itp... Po przeinstalowaniu całości runa ysgith ma 2% szans, co bardziej pasuje do poziomu mrocznego, ale co jest prawidłowe? Zesztą ysgith 200% najlepiej działa w I akcie, potem jest różnie...
3. Co do kosztów uzbrojenia.... w modzie nie ma żadnego problemu z zakupem składników i wykonaniem poszczególnych elementów. Pamiętam w edycji rozszerzonej nieźle musiałam się nabiegać, zlikwidować mnóstwo nekkerów, obić wiele mord i wykonać większość zadań, aby zebrać fundusze na Rynsztunek świętokradcy, w fcr nawet nie muszę wychodzić z Flotsam. W karczmie można grać w kości, także z mnichem i zarobić na walkach... zajmuje to trochę czasu, ale w zupełności wystarczy...
4. Poza tym potwór potworowi nierówny... Krabopająk Iorwetha padł od kilku ciosów, ale już krabopająk koło jeziorka Oczy Sabriny (Akt II ścieżka Rocha), sprawił mi wiele problemów... Przy którymś wczytaniu save'a zniknął, co ułatwiło mi zadanie z "kurą w lesie".
5. Nie ma punktów za potwory, a tylko za same zadania... Tu mam wątpliwości... skończyłam grę na 27 poziomie, a na drzewku były jeszcze wolne miejsca... można by tam coś dołożyć... tylko czy to nie ułatwiło by gry?
Gdyby nie system walki, już dawno bym zrezygnowała z fcr...
I na koniec... chciałabym się dowiedzieć czy moje uwagi nie wynikają z nieprawidłowego zainstalowania fcr... (patch 3.4 wgrany)?
Załączam panel... które okienka powinnam zaznaczyć? Próbowałam wszystkich, ale do końca nie wiem jak powinno być...
 

Attachments

  • select components.jpg
    select components.jpg
    65.1 KB · Views: 64
Last edited:
W ostatnim poście (powyżej) opisałam swoje wątpliwości co do FCR W2. Zapytuję... Czy można do oryginalnej gry zainstalować tylko sam system walki?
:D
 
Top Bottom