Watch Dogs

+
Watch Dogs

Aż dziw, że nikt jeszcze nie założył tematu o tej grze. Proponuję przenieść się tu z dyskusją na temat Watch Dogs z kilku innych wątków, bo już nawet w dyskusji o świecie W3 o tym rozmawiamy ;).
 

No to ja powiem że Story trailer wywarł na mnie takie wrażenie że mam mieszanie uczucia co do niego. Z jednej strony gra ma potencjał, a z drugiej gameplay może został z trocha pogrzebany przez standardowe elementy gameplayu w grach Ubi. Niby nowa jakość a rozgeywka może być kopią AC:
- odblokowywanie punktów widokowych, (bazy telekomunikacyjne)
-wdrapywanie się po murach,
-cała masa znajdziek aż za dużo
Od strony technicznej mocno zmieszany bo widać cięcia graficzne i gra nie prezentuje się tak oszałamiająco jak pierwszy trailer pamiętny, bynajmniej ja mam takie wrażenie, nawet wydaję mi się że twarz głównego bohatera trochę inaczej wygląda w najnowszym trailerze.
 
Last edited:
Różnica między starymi a nowymi konsolami (i PC) jest ogromna. Te brzydsze materiały są po prostu ze starych konsol ;) A czemu wypuszczają zwiastuny gorszej wersji? Nie wiem ale przypuszczam że nie chcą wysłuchiwać potem płaczu zawiedzionych graczy jak to było w przypadku Battlefielda 3 (a wtedy zwiastuny z wersji PC miażdżyły i później był krzyk 'czemu na mojej konsoli to tak nie wygląda?!').
 
Dziwny krok zaiste. Czyżby gra nie wyglądała tak dobrze jak się to rozgłasza? Zazwyczaj pokazuje się najlepsze co można, to naturalna praktyka z każdego podręcznika do marketingu. Bardziej martwi mnie to co pisze frog o rozgrywca. Podejrzewam, że będzie równie nudna i powtarzalna. AC w przebraniu.
 
Przyznaję się bez bicia, nie znam się na tym, ale czy jest opcja, że sceny (przerywniki filmowe) oparte na gameplayu/silniku graficznym są gorszej jakości?

Coś mi się nie wydaje, żeby pogorszyli grafikę, no chyba, że dla starych konsol. Ale wersja PC powinna wgniatać w fotel, mimo wszystko, jak samo jak wersje PS4 czy One.

Druga sprawa, wszyscy podjaraliśmy się sceną, gdzie bohater Division zamyka drzwi auta (czas 3:33):
tymczasem niewielu zwróciło uwagę, że w WD Aiden robi coś więcej, czyli wyciąga przestraszoną osobę z auta i każe jej uciekać (czas 7:22):

EDIT:

Nowe screeny, wydane chyba po to, by jednak sprostować info o grafice:



 
Last edited:
http://www.dsogaming.com/screenshot...latest-build-versus-e3-2012-june-2013-builds/

Artykuł o różnicy w oprawie wersja 2012 a 2013 cięcia naprawdę miejscami spore, Ubi jak wszyscy wiemy orłami optymalizacji PC nie są więc ... albo gra będzie chodzić fatalnie ale wyglądać lub odwrotnie.


Ps: Z artykułu:
porównanie wersji PS4 a E3 2012 przepaść



Tak to jest jak się robi wersje nie "only next-gen", nie podają jaka wersja gry, szerzy się tylko mętlik w głowie klienta, co sie stało z grą? itp.

@up te zdjęcia za bardzo wyglądają na bullshoty... pożyjemy zobaczymy
 
Last edited:
Nie cierpię*oglądać takich gifów, na dodatek w małych rozmiarach. Lada chwila pojawią się pewnie filmiki na yt porównujące grafikę starą i nową.
 
Te screeny powyżej są pięknie podrasowane. Ostani wczorajszy) gameplay z PS4 pokazuje co innego, mianowicie wielką skromność graficzną, w porównaniu do pierwszych materiałów z gry.
 
@Michax, to były potężne kompy (na targach E3 z GTX'ami 680 na pokładzie), toteż nic dziwnego.
I nie jest powiedziane, że wersja na blaszaki również nie została obcięta.
Z czysto marketingowych przyczyn.

Zapodałem link do rzekomo wersji z PS4, w jednym z wiedźmińskich topików, ale w oficjalnym temacie tym bardziej znaleźć się powinien.


Co o tym sądzicie?
 
@up: Tyle że teraz mamy kolejną generację kart graficznych co powinno zwiastować poprawę graficzną a nie pogorszenie, cięcie. W sumie wersja powyższa czyli PS4 też mogła być obcinana np. z fizyki liści, kołysania drzew na wietrze itd. Namnie właśnie ten ruch liści zrobił największe wrażenie ale z tego co widzę pobieżnie to to zniknęło chyba.. :(
 
Last edited:
Nie sposób nie zauważyć, że coś złego stało się z shaderami, oświetleniem.
Tzn. gra nadal mi się podoba i w ogóle mi to nie wadzi, ale różnice są jednak spore.

Może nową generację gpu mamy, ale z wyjątkiem absolutnie topowych modeli tylko minimalnie mocniejszą.
Co jeśli targowe pokazówki napędzane były i7, takim za minimum dwa tysie i GTX'ami 680 w 3xSLI?
Dla przeciętnego gracza, zwłaszcza u nas, sprzęt nieosiągalny.
Jeśli nawet nie, nie jestem pewien czy Ubi zdecyduje się wypuścić grę wyraźnie ładniejszą niż na nowe konsole.
Wszyscy deweloperzy podkreślają jakie to one mocne i nagle wersja na blaszaki, przy której ta na konsole wypada blado?
Sprzedaż mogłaby na tym ucierpieć, a także reputacja firmy. Działoby na forach.
 
To wina konsol ! marzenia były i trzeba było pokazać coś niesamowitego jak nowa generacja wkraczała żeby ludzie się napalili ;)
Jak widać od jakiegoś czasu rzeczywistość jest niestety odmienna
Kurde chciałbym się mylić
 
Watch Dogs "schodzi na psy" albo co najwyżej bez szału,technicznie, teraz tylko przyklasnąć CDPR bo Wiedźmin z czasem pięknieje, widać sporą różnice w zdjęciach początkowych a najnowszych, w Ubisofcie odwrotnie na starcie mydlenie oczu, a na premierze wyjdzie szydło z worka.
 
RED'zi jeszcze nie skończyli, a Watch Dogs wyjdzie za niespełna dwa miesiące. Tak więc wszystko przed nami ;)...

UBI pewnie zaczęło "optymalizację" - poprzycinało tam efekty, tu tekstury i wyszło tak jak widzimy.
Można też podejrzewać teorię spiskową na miarę Aliens: Colonial Marines :).
 
Dlatego podejrzewam, że jest to wersja na PS3 i X360. Ten gameplay wygląda tylko niewiele lepiej niż GTAV.

Mało prawdopodobne, szczegółowość tekstur i chociażby akcja od 1:24. Raczej nie jest możliwe by te konsole uciągnęły grę w otwartym świecie, przy takiej jakości oprawy. Zresztą spadek jakości potwierdzają też dziennikarze, którzy po raz pierwszy mieli okazję zagrać. Ale oczywiście z ostatecznym werdyktem poczekajmy.

Watch Dogs "schodzi na psy" albo co najwyżej bez szału,technicznie, teraz tylko przyklasnąć CDPR bo Wiedźmin z czasem pięknieje, widać sporą różnice w zdjęciach początkowych a najnowszych, w Ubisofcie odwrotnie na starcie mydlenie oczu, a na premierze wyjdzie szydło z worka.

Z gratulacjami radzę się wstrzymać do premiery. Pierwsze gameplaye z Watch Dogs były o klasę lepsze, również te z PS4 (podobno z niej).
Jeśli informacje się potwierdzą, to wyjdzie na to, że dopiero teraz pokazują nam właściwą grę.

W procesie optymalizacji Czerwoni też pewnie niejedno wyrzucą, zatem spokojnie.
W3 tak naprawdę jeszcze nie widzieliśmy, na dobrą sprawę tylko pokaz możliwości silnika, a i ten krótki.
Wiele może się zmienić. Dla mnie najważniejsze by gra była płynna, choćby i kosztem podobnego downgrade'u.
Za piękny pokaz slajdów serdecznie dziękuję.

A Watch Dogs nie skreślam i nie stało się nagle mniej atrakcyjnym tytułem.
Jest brzydsze niż podobno miało być i co z tego? To dalej ta sama gra, grunt by okazała się miodna.
 
To trochę nie fair dla tych co zamówili grę od początku kiedy możliwe było zamówienie jej, wtedy też grafa była zarąbista. Teraz hmm trochę kaszana według mnie.. napaliłem się na te bajery z 1 pokazu ale no cóż.
To pozamiatało, teraz śmieci. Coś mi i tak nie pasuje bo to nie możliwe żeby tak się graficznie to pogorszyło od ostatniego gameplay'a. Sądzę że to były po prostu wersje z konsol. Czas pokaże.
Watch_Dogs wygląda obecnie gorzej niż na pierwszym zwiastunie z E3 2012
 
Last edited:
Top Bottom