Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona pobierz uaktualnienie już teraz!

+
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona pobierz uaktualnienie już teraz!



Niecały tydzień dzieli nas od premiery Edycji Rozszerzonej gry Wiedźmin 2 na Xboxa360 oraz PC a wielu fanw nie może doczekać się nowych questw i dodatkw, ktre przygotowaliśmy. By mc zagrać w grę jak najszybciej po premierze udostępniliśmy znaczącą część uaktualnienia już teraz. Pozostałe pliki dziesięciogigabajtowego pliku będą dostępne w dniu premiery 17 kwietnia tak byście mogli rozpocząć grę bez zbędnego czekania. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją pobrania plikw by uniknąć zbytecznych komplikacji. Mamy nadzieję, że nowa zawartość gry pozwoli wam wejść jeszcze głębiej w wiedźmińskie świat!
Bądź jednym z pierwszych, ktrzy zagrają w Wiedźmina 2 w jego najbardziej obfitej wersji zacznij pobranie Edycji Rozszerzonej już dziś.
JAK POBRAĆ UAKTUALNIENIE DO EDYCJI ROZSZERZONEJ?
1. Kliknij tutaj by pobrać progam do ściągnięcia uaktualnienia, a następnie uruchom go.
2. Dokładnie przeczytaj instrukcje w programie.
3. Nie zmieniaj ścieżki pobranych plikw do czasu, gdy uaktualnisz swoją grę. Dodatkowe pliki, ktre pobierzesz po 17 kwietnia powinny być zapisane w tym samym folderze, w ktrym znajdą się wcześniej pobrane pliki.
 
Yes, Yes, Yes.

RED-dzi, zaskakujecie pozytywnie.

-------
Od razu mam pytanie.

Czy mogę pobrać pliki na laptopa, gdzie nie mam gry?
Natomiast 17 kwietnia ściagnąć resztę i potem przenieść na PC?

Pytam, bo grę muszę ściągać z 4 dni, a na laptopie taniej i ciszej ;-)
 
Dobra! Batalię z Wielkim Władcą Neta czas zacząć!

<zakasuje rękawy, podciąga nogawki i zaczyna pedałować, żeby net przyspieszył>

Dzięki Wam, o Czerwoni, za ten pomysł, dzięki któremu być może uda się sztuka update'u nawet nam, marginesowi. XD
 
Ech, nie można przerwać pobierania i wznowić w dowolnym momencie. Dobrze, że chociaż prędkość w miarę dobra.
 
Wallace said:
Ech, nie można przerwać pobierania i wznowić w dowolnym momencie. Dobrze, że chociaż prędkość w miarę dobra.

Nie chwal dnia przed zachodem słońca. Prędkość dobra bo jeszcze nie wszyscy wiedza, że jest już aktualizacja.
 
Falstart ...

Zasysam póki idzie .



Wstrzymajcie się z newsem jeszcze prze godzinkę ;) ...

P.S. Cholera, a miałem dziś w planach wcześniejsze pójście do wyrka.
 
lukasus82 said:
Od razu mam pytanie.

Czy mogę pobrać pliki na laptopa, gdzie nie mam gry?
Natomiast 17 kwietnia ściagnąć resztę i potem przenieść na PC?

Pytam, bo grę muszę ściągać z 4 dni, a na laptopie taniej i ciszej ;-)
Wydaję mnie się, że nie powinno być żadnych problemów.
Potem sobie przeniesiesz i włączysz lunchera!
 
lukasus82 said:
Czy mogę pobrać pliki na laptopa, gdzie nie mam gry?
Natomiast 17 kwietnia ściagnąć resztę i potem przenieść na PC?

Pytam, bo grę muszę ściągać z 4 dni, a na laptopie taniej i ciszej ;-)
No a sprawdź sobie doświadczalnie, to się dowiesz, co za leniwy naród, no :p

Wyskoczy ci, błąd, że "nie wykryto zainstalowanej gry Wiedźmin 2" i pobieranie nie zacznie się.
 
Już za 4 h i 10 minut będę miał to na dysku ;p jeśli ktoś chce iść spać a nie chce by całą noc był włączony komputer to mogą sobie ściągnąć program "Switch off" i ustawić o np 40 minut późniejsze wyłączenie komputera niż sugerowane skończenie pobierania pliku ;p
 
Dobra, to mam pytanie:

Czy jak wyłączę komputer/przekroczę limit i stracę neta, to będę mogła po restarcie/dokupieniu GB-tów wznowić od ostatniego całego pliku?

Tylko uprzejmie proszę o normalną odpowiedź, bez super sugestii, że mogę sobie sprawdzić sama, bo już się ściągnął prawie cały jeden plik, a jutro może być znacznie gorzej, więc wolałabym jednak nie rozstawiać alembików i retort do tego eksperymentu. :p

@IwaN:
Wrrr Wrrr Zobaczysz, za karę po śmierci trafisz do piekła z komórkowym netem i będziesz miał. :p Lepiej zacząłbyś już wypalać dla nas (maginesu), a nie.
 
szypek26 said:
No a sprawdź sobie doświadczalnie, to się dowiesz, co za leniwy naród, no :p

Wyskoczy ci, błąd, że "nie wykryto zainstalowanej gry Wiedźmin 2" i pobieranie nie zacznie się.

Źle mnie zrozumiałeś. Pobrać to ja pobiorę na lapka, ale czy potem jak będzę przenosił 17 kwietnia całość na PC to czy mi gra ruszy. Sprawdzić więc będę mógłdopiero 17. A mam tylko 1MB pobierania i jak się okaże że nie działa bo sie czsy w polikach nie zgadzają, albo coś jeszcze, to czeka mnie ponownie ściaganie do 20 kwietnia. Tego bym nie chciał.
 
lukasus82 said:
Źle mnie zrozumiałeś. Pobrać to ja pobiorę na lapka, ale czy potem jak będzę przenosił 17 kwietnia całość na PC to czy mi gra ruszy. Sprawdzić więc będę mógłdopiero 17. A mam tylko 1MB pobierania i jak się okaże że nie działa bo sie czsy w polikach nie zgadzają, albo coś jeszcze, to czeka mnie ponownie ściaganie do 20 kwietnia. Tego bym nie chciał.
Mizerne szanse. Nawet jak gra się odpali, to będzie "dziwnie" działać. Ale obstawiam, że nawet się nie uruchomi.
 
@Narsereg, komuś przerwało aby komuś innemu mogło iść ;) ...



@bassiunia, a Szanowny margines odczyta nośnik blu-ray ...
 
bassiunia said:
@IwaN:
Wrrr Wrrr Zobaczysz, za karę po śmierci trafisz do piekła z komórkowym netem i będziesz miał. :p Lepiej zacząłbyś już wypalać dla nas (maginesu), a nie.

Komu Wiedźmina, Komu? :p
 
Top Bottom