Wiedźmin 3 HD Reworked Project

+
Mam nietypowy problem. Zainstalowałem do Wiedźmina mod HD Reworked Project. Wszystko robiłem zgodnie z instrukcją- po instalacji przeniosłem odpowiednie foldery z moda do odpowiednich folderów z gry. Gra uruchamia się poprawnie, jednak sam mod nie jest poprawnie dodany do gry- wnioskuję to po tym, że w ustawieniach grafiki nie mam możliwości zmiany tekstur na te z moda.
Czy ma ktoś z was jakiś pomysł co zrobić w tej sytuacji, aby jednak mod zadziałał poprawnie? Z góry dzięki.
 
@JohnKot - Ja po instalacji moda nic nie kombinowałem, tylko uruchomiłem grę. Jeśli gra wygląda lepiej, to mod działa. U mnie po instalacji moda w ustawieniach pasek od jakości tekstur oraz zasięgu widoczności roślinności* przestawił się na minimum, choć w grze wszystko jest w porządku i gra wygląda ślicznie. Nie znalazłem również w opcjach żadnego "włącznika" zmodowanych tekstur. One po prostu wyświetlają się zamiast standardowych od razu po instalacji moda.
________________________________
* Nie jestem pewien, czy za ustawienia paska od zasięgu roślinności nie odpowiada fakt, że kiedyś grzebałem w plikach konfiguracyjnych zwiększając "na piechotę" zasięg rysowania obiektów by pozbyć się wkurzającego popingu zielska.
 
Gra uruchamia się poprawnie, jednak sam mod nie jest poprawnie dodany do gry- wnioskuję to po tym, że w ustawieniach grafiki nie mam możliwości zmiany tekstur na te z moda.

Ten mod nie dodaje żadnych nowych opcji, nadpisuje jedynie wartości ustawień ultra w plikach konfiguracyjnych tak, aby tekstury wyświetlały się w 4k. Więc jeśli instalujesz modyfikację i widzisz, że tekstury z moda są w grze, działa on poprawnie :p
 
Top Bottom