Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

+
Przecież to plakat związany z questem dotyczącym bazyliszka o wdzięcznym imieniu Jokasta.
 
A gdyby tak napisać jakiś zbiorowy list do Redów, by w następnym patchu z poprawkami umieścili gdzieś mantikorę? Nie chodzi mi o żadne DLC bo było powiedziane dwa dodatki i 16 małych dlc chodziłoby raczej o umieszczenie w jakimkolwiek miejscu potwora uznać jego brak za błąd który trzeba naprawić:D
 
@5ander5
niestety, bo chciałam przy okazji zobaczyć zakończenie z pogodzeniem się ich. Trzeba cierpliwie wysłuchać Syanki w krainie baśni, żeby zrozumieć jej wszystkie wzruszające motywy i odpowiednio poprowadzić dialog.
 
Krew i Wino [SPOILERY] - Niedosyt, smutek

Czy wy po ukończeniu nie powiem - EPICKIEGO dodatku do gry też czuje bardzo wielki smutek, czy też nostalgie?
Zakończenie ewidentnie pokazuje, że to raczej ostatni Wiesiek, w którym kierujemy Geralta, no chyba, że powstanie gra na motywach z opowiadań tudzież sagi Sapkowskiego, ale po tym jak nasz główny bohater zamieszkuje z Yennefer bądź też Triss w Corvo Bianco to raczej przekreśla szanse na przyszłe odsłony z Gerwantem w głównej roli.

Mały niedosyt pozostaje również po zakończeniu, które bardzo łatwo jest zepsuć, ja pierw widząc jak Syanna zabija Anne od razu kliknąłem ALT+F4 wiedząc, że zrobiłem ten głupi jeden błąd ale zaraz go naprawiłem, może to pozostawia taki niesmak przy tym :D
Chociaż te zakończenie czy też ceremonie Geralta można by było troche bardziej w epickim nastroju przeprowadzić no ale nie powiem, genialne zakonczenie genialnej serii :)

---------- Updated at 07:17 PM ----------

Czy tylko mnie boli to, że nie można wejść do pałącu w Beclauir? Lub brak hucznej imprezy w Corvo Bianco? :D
 
Wynagrodził mi to jednak ten dialog https://youtu.be/m5oKJOuP0vM?t=32m6s

O... mój... boże...

 
Właśnie udało mi się znaleźć quest z wygadaną płotką, red'om należy się za niego 11/10. Według mnie jest to zadanie, które najdłużej zatrzymuje uśmiech na twarzy a ilość gagów na minutę jest bardzo wysoka :)

Gdyby ktoś również szukał zamieszczam screen z lokalizacją questa w spoilerze (czerwony znacznik):
 

Attachments

  • wygadana_plotka.jpg
    wygadana_plotka.jpg
    283.4 KB · Views: 49
Mi najbardziej żal Regisa, który (przynajmniej w moim zakończeniu) musiał wybierać miedzy przyjacielem i ratowaniem niewinnych a własnym gatunkiem i istotą, dzięki której zdołał się zregenerować. Wiedział, że Dettlaf musi zostać powstrzymany, ale na początku finałowej walki nie mógł tego zrobić, za co dostał srogi wpierdziel. A na końcu, kiedy już zabił Dettlafa, został wyrzutkiem wśród pozostałych wampirów.
:cirisad:
 
No cóż, w jego wypadku dobrego rozwiązania nie było. Kwestia jego moralności czy wolałby życie setek ludzi, czy jednego wampira.
 
Przecież niezależnie od tego czy zginie Dettlaff czy Syanna ataki kończą się w tym samym momencie. To jakie życie setek ludzi?
 
Nie doprecyzowałem - skoro teraz doprowadził do takiej masakry, to pozostaje pytanie czy to się może powtórzyć w przyszłości. I właśnie chodziło mi o to - czy śmierć jednego wampira, czy możliwe ofiary z jego ręki w przyszłości.
 
Wytłumaczy mi ktoś, kim jest Orianna? Nie wybrałem opcji pójścia do ''Ukrytego'' i nie poznałem o niej prawdy, czy ona jest tym wampirem ze zwiastunu ''Pamiętna Noc''? Czy może kimś innym?
 
Chodziło mi o Triss, która mówiła, że drugi raz nie przeżyje śmierci Geralta.

Aha, dzięki za sprecyzowanie.

---------- Zaktualizowano 23:16 ----------

Wytłumaczy mi ktoś, kim jest Orianna? Nie wybrałem opcji pójścia do ''Ukrytego'' i nie poznałem o niej prawdy, czy ona jest tym wampirem ze zwiastunu ''Pamiętna Noc''? Czy może kimś innym?

Nie jest nią, bo tamta mieszkała w jakiejś stodole i była ubrana jak prosta wieśniaczka. Najwyraźniej Redom spodobała się jej twarz/twarz modelki i postanowili dać postać która wygląda jak ona i też jest wampirem.
 
Top Bottom