Wiedźmin 3 nie pokazuje mi zakładki mod w main manu

+
Witam

Mam problem z modami chciałbym żeby działały. Jakby wczoraj odinstalowałem gre z 6 razy próbując po zmieniać pliki ze starych wersji do nowej żeby mody działały ale no nie wyszło. Próbowałem próby z językiem zmienić bo kiedyś działało jak zmienisz na inny język też nie dało rady. Wiem że kilka z tych modów jest edytowalne dlatego się dziwię czemu nie ma tej opcji pokazanej jak macie jakieś pomysły jak naprawić to lub poradnik prosiłbym o podpowiedź.

edit: żeby nie było w opcjach też nie mam opcji mody

Z góry dziękuje
 

Attachments

  • obraz_2022-12-15_091137340.png
    obraz_2022-12-15_091137340.png
    2.7 MB · Views: 51
  • obraz_2022-12-15_091231289.png
    obraz_2022-12-15_091231289.png
    101.8 KB · Views: 50
Mody od starej wersji gry mają prawo nie działać z nową. Jedyne co możesz zrobić, to czekać na ich aktualizację lub je odinstalować. Poza tym wiele modów zostało już zaimplementowane do Edycji Kompletnej.
 
ale ja mam wszystkie najnowsze mody na ten newgen wszystkie zaktualizowane
Tutaj mi chodzi tylko i wyłącznie jak zrobić żeby zakładka mods się pojawiła
 
Witam

Mam problem z modami chciałbym żeby działały. Jakby wczoraj odinstalowałem gre z 6 razy próbując po zmieniać pliki ze starych wersji do nowej żeby mody działały ale no nie wyszło. Próbowałem próby z językiem zmienić bo kiedyś działało jak zmienisz na inny język też nie dało rady. Wiem że kilka z tych modów jest edytowalne dlatego się dziwię czemu nie ma tej opcji pokazanej jak macie jakieś pomysły jak naprawić to lub poradnik prosiłbym o podpowiedź. Widziałem ludzi co mają w najnowszej wersji gry i mają w main manu zakładke mody i mogą wszystko edytować, ja mam problem jak widać na zdjęciu że nie mam tej zakładki nigdzie a z modów wynika że powinna ona być wiecie jak można to zrobić żeby się ta zakładka pojawiła?View attachment 11335066

żeby nie było w opcjach też nie mam opcji mody, mody są z najnowszej aktualizacji wszystkiez new gena, mam script menagera i pokazuje mi że wszystkie mody są zgrane dobrze

Z góry dziękuje

Attachments​

Z nową wersją wiele modów nie działa. Trzeba czekać aż twórcy dostosują swoje mody do nowej wersji.
 
Top Bottom