WIEDŹMIN 3 zacina się w ekwipunku POMOCY!!!!!

+
Tak ja w temacie gra zacina się w momencie kiedy muszę zrobić eliksir GROM w misji BESTIA Z BIAŁEGO SADU nie jestem potem w stanie ruszyć się postacią ani wyjść z menu alchemii mogę tylko przeskoczyć na ekwipunek mam patch 1.32 gra zakupiona na GOG szukałem jakiejś opcji jak to naprawić ale nic nie działa wyłączyłem v-sync , grę uruchamiam w oknie bez ramek ,wyłączyłem sprzętowy kursor myszy i wyłączyłem nieskończoność fps. HELP!!!!!!!
 
Spróbuj wyłączyć Game Overlay w Galaxy.
Możesz również w ramach testów wyłączyć całe Galaxy, a grę uruchomić bezpośrednio z folderu, w którym jest zainstalowana. Jedyna niedogodność tego rozwiązania jest taka, że Galaxy nie zlicza wtedy czasu gry ani nie odblokowuje osiągnięć.
Sprawdź, czy masz Galaxy w najnowszej wersji - mi kiedyś pomogło całkowite odinstalowanie dotychczasowego i ponowna instalacja najnowszego.
Rozumiem, że kilkukrotnej weryfikacji plików gry już próbowałeś, a komputer spełnia (plus-minus) wymagania minimalne?
 
Pamiętaj, że to rozwiązanie powoduje, że nie będziesz miał odnotowanych żadnych osiągnięć. Czas gry również nie będzie zliczany. Za to wszystko odpowiada właśnie Galaxy.

Ed.:
Ja również mam w swoim samochodzie rejestrację WOT :).
 
Heh. A jak mówię, że Galaxy to malware to wszyscy się dziwią. Ostatnio dałem mu drugą szansę, ale do dziś pamiętam hard reset komputera przy próbie odinstalowania za czasów bety.
 
Takie kwiatki, jak u @wot94vt mogą wyskakiwać, jeśli Galaxy będzie niezaktualizowane. Czasami może nie wystarczyć zwykła nakładka z nowszej wersji (ja tak miałem), konieczne wtedy jest całkowite odinstalowanie Galaxy i dopiero wtedy ponowna instalacja.
 
Top Bottom