Wiedźmin: Versus - przerwa techniczna

+
Daerdin said:
A kto powiedział, że tam przechodzi. Zdziwilibyście się ile postów leci z buta.
Muszę przyznać rację i do tego powiedzieć z przykrością, że to polski spam i wulgaryzmy głównie lecą ;/
 
undomiel9 said:
undomiel9 said:
A kto powiedział, że tam przechodzi. Zdziwilibyście się ile postów leci z buta.
Muszę przyznać rację i do tego powiedzieć z przykrością, że to polski spam i wulgaryzmy głównie lecą ;/
No niestety, widziałam. Jednak nie kasowałam, bo to nie moje podwórko - ma swoich 'ogrodników' ;)PS. sorry Daerd, teraz widzę że wysprzątane...
 
bartek27 said:
bartek27 said:
A ja mam skromne pytanko. Dlaczego to jest po inglisz?
Bo po polsku wiara by im bardziej na wrzucała.
Nie do końca (choć pewnie masz sporo racji bartek;). Chodziło raczej o to, że rozdzielanie wersji językowej zajęłoby sporo czasu od strony technicznej a zależało nam na czyms prostym i nieskomplikowanym, co ma służyć tylko dwa dni. Z dwóch opcji wybralismy jednak angielski bo polski rozumieją tylko nasi rodacy.
 
Dziadu said:
Dziadu said:
Dziadu said:
A ja mam skromne pytanko. Dlaczego to jest po inglisz?
Bo po polsku wiara by im bardziej na wrzucała.
Nie do końca (choć pewnie masz sporo racji bartek;). Chodziło raczej o to, że rozdzielanie wersji językowej zajęłoby sporo czasu od strony technicznej a zależało nam na czyms prostym i nieskomplikowanym, co ma służyć tylko dwa dni. Z dwóch opcji wybralismy jednak angielski bo polski rozumieją tylko nasi rodacy.
Dzięki za wyjaśnionko.Tylko proszę nie nawalcie z terminem, bo w pracy nuda. Ludzie na urlopach a ja kwitnę i nawet pograć w Versusa nie mogę.
 
bartek27 said:
bartek27 said:
bartek27 said:
bartek27 said:
A ja mam skromne pytanko. Dlaczego to jest po inglisz?
Bo po polsku wiara by im bardziej na wrzucała.
Nie do końca (choć pewnie masz sporo racji bartek;). Chodziło raczej o to, że rozdzielanie wersji językowej zajęłoby sporo czasu od strony technicznej a zależało nam na czyms prostym i nieskomplikowanym, co ma służyć tylko dwa dni. Z dwóch opcji wybralismy jednak angielski bo polski rozumieją tylko nasi rodacy.
Dzięki za wyjaśnionko.Tylko proszę nie nawalcie z terminem, bo w pracy nuda. Ludzie na urlopach a ja kwitnę i nawet pograć w Versusa nie mogę.
Jak Redzi zaczną wprowadzać eventy to (Odpukać w niemalowane drewno!) wywalą Cię z pracy. :beer:
 
Jak Redzi zaczną wprowadzać eventy to (Odpukać w niemalowane drewno!) wywalą Cię z pracy.
Jeśli w tych dniach wzrośnie bezrobocie, to prawdopodobnie UE zacznie się uponinać o likwidację VS ;).
 
bartek27 said:
Tylko proszę nie nawalcie z terminem, bo w pracy nuda. Ludzie na urlopach a ja kwitnę i nawet pograć w Versusa nie mogę.
Teraz wszystko zależy od one2tribe:), ale nie przewidujemy zawałek:):)
 
Top Bottom