Wiedźmin w Platynowej Kolekcji już dostępny!

+
Blizari said:
Ja bym prosił o jakiś news za jakiś czas, który by pokazał ile osób kupiło PK. Serio mówiąc, będę zdumiony jeśli rozejdzie się chociaż jeden egzemplarz; było już tyle edycji, tyle okazji... na prawdę - trudno mi uwierzyć.
Wyniki sprzedaży w salonach Empik:* Wiedźmin, który w Polsce sprzedał się w ponad 200.000 egzemplarzy, ni stąd, ni zowąd, za sprawą pojawienia w tańszej serii, od razu wskoczył do pierwszej 10 najlepiej sprzedających się gier na PC. Czy kogoś jeszcze dziwi, dlaczego CDP tak dużo czasu poświęca pierwszemu wiedźminowi?* - Dane pochodzą z okresu pomiędzy 22 a 28 czerwca i zostały zebrane w 137 salonach sieci.
 
Ten patch, 1.5 daje tylko to, że można grać bez płyty?! To się nie opłaca.Chyba, że są inne korzyści, moze ktoś je przedstawi? ;)
 
Hmm...taktyka CDP z Wiedźminem platynowa edycja się jak na razie opłaca... pamiętajmy, że teraz każdy sprzedany egzemplarz jest na plus dla CDP, na Wiedźminie zaczęli zarabiać dopiero po milionie sprzedanych.Teraz przez każdą grę zarabiają.Przed wydaniem platynowej edycji zarobili 20000000 zł, skoro w Empikach to się sprzedaje tzn., że przez pół rok 3/4 mogli by zarobić ok 5000000 zł, a te wystarczają na pokrycie dużej części marketingu.Więc tak:platynowa Edycja jest po to by mogli spokojnie zająć się swoimi nowymi projektami, a nie dopłacać do dalszego promowania strych i nie dalej do nich dopłacać, a ewentualnie wyjść jeszcze bardziej na plus.
 
undomiel9 said:
Hmmm... Blizari?Touche!*przepraszam, nie mogłam się powstrzymać ;)
Touché :)Ja, na prawdę, nie chcę się czepiać - jestem po prostu ciekawy w ilu egzemplarzach rozejdzie się PK :'(
 
undomiel9 said:
No jak - byłeś ciekaw, czy się rozejdzie choć jeden egzemplarz...rozszedł się ;)
I to o wiele więcej! Przed chwila byłem na allegro to sprzedanych na razie 18 sztuk O_O. A to sklep internetowy. A w Empiku gra rozchodzi się w zastraszającym (co jest dziwne) tempie.
 

Keth

Ex-moderator
Blizari said:
Blizari said:
Hmmm... Blizari?Touche!*przepraszam, nie mogłam się powstrzymać ;)
Touché :)Ja na prawdę nie chcę się czepiać - jestem po prostu ciekawy w ilu egzemplarzach rozejdzie się PK :'(
naprawdę ;)@Karule, no jasne, ale wytłumacz to niektórym ;)
 
Keth said:
Keth said:
Keth said:
Hmmm... Blizari?Touche!*przepraszam, nie mogłam się powstrzymać ;)
Touché :)Ja, na prawdę, nie chcę się czepiać - jestem po prostu ciekawy w ilu egzemplarzach rozejdzie się PK :'(
naprawdę ;)@Karule, no jasne, ale wytłumacz to niektórym ;)
Przysięgałem "na prawdę" ;). Ja się bardzo cieszę z tego powodu - to że nie wierzyłem nie znaczy, że na to nie liczyłem.
 
Kupiłem w media markt za 49zł ;D Do pudełka dołączona była wiedźmińska bandana. Jestem w 100% zadowolony z zakupu. Ukłony dla CD-P Red za najlepszą dotąd wyprodukowaną grę w Polsce :) :peace:
 
http://i40.tinypic.com/2cg3ef.jpghttp://i40.tinypic.com/28vx0nd.jpgBajer :p Dwustronna, wymiary 70x70cm ;) Miły w dotyku matriał. Na otarcie łez dla tych, którzy liczyli na powieść AS'a czy mape w pudełku ;). Nie do każdego opakowania z grą jest dołączona wiedźmińska bandana, czyli ilość jest ograniczona. Radze więc nie zwlekać.Udanych zakupów :D
 
No nie...ładnie się to prezentuje...Obym wytrzymał, bo w niedziele planuje wypad do Media Marktu, Empiku, Saturna i jak to zobaczę to obawiam się, że może mógłbym nie wytrzymać i kupić drugi raz Wiedźmina :D
 
Możesz też kupić papier do wprasowanek i wydrukować na nim logo wieśka, po czym wprasowac na czarną bandanę :pEDIT:Rozumiem, że to:Dodatkowa płyta bonusowa DVD zawierająca materiały w wersji elektronicznej:• Pliki wideo z materiałami filmowymi, wywiady z twórcami, materiały archiwalne oraz teledysk “Sword of the Witcher” grupy Vader.• Muzykę inspirowaną grą - 15 utworów w formacie mp3.• Mapę świata gry, Artbook i Bestiariusz (chociażby w PDF :p)• Fanowskie materiały dodatkowe: arty, avatary, tapety oraz dodatkowe filmy i muzykę.nie będzie dostępne do ściągnięcia dla wiernych fanów, którzy kupili grę w pierwszym rzucie? Bo trochę szkoda, że twardy elektorat dostał wersję - owszem znakomicie wydaną, akurat to wszędzie chwalę (jakby od mojej pochwały coś zależało :p ale nic więcej zrobić nie mogę :p) - nieco uboższą, niż ten plankton, który gdzieśtam sobie dryfował bezwładnie i nagle się obudził, postanowiwszy zakupić wiedźmina 3 lata po premierze :p.
 
Wszystko fajnie niech ci co jeszcze nie nabyli mają nowe, ładne, tanie itp. wydanie Wieśka tylko szkoda , że dla reszty patch będzie dostępny dopiero 8 Lipca :( A tak przy okazji poprzednia łatka przecież umożliwiała grę bez płyty w napędzie...Czy tylko ja tak mam?ps1 Posiadam EK ale to przecież nie ma znaczenia, płyta DVD z grą jest w każdej edycji taka sama...W każdym razie jedną z głównych zmian jakie zauważyłem po aktualizacji do wersji 1.4 było to, że Wiedźmin przestał prosić mnie o płytę więc o co cały ten szum z nowym patchem(tym bardziej, że te 5 "nowych" przygód od dawna można było pobrać z thewitcher.com...)ps2 Wysmażylibyście lepiej jakiś poważny(zapewniający minimum kilkanaście godzin gry) dodatek do Wiedźmina, taki darmowy DLC to ucieszyło by wszystkich forumowiczów ;Dps3 Mam nadzieję, że ta nowa łatka wreszcie sprawi że Geralt będzie mógł chodzić w trybie TPP(w izometrycznym można się dziarsko przespacerować po ulicach Wyzimy, w TPP postać chodzi tylko na boki :mad: ) wystarczy jeden przycisk : chód/bieg np. shift lub alt...
 
Wojciechabucha said:
Możesz też kupić papier do wprasowanek i wydrukować na nim logo wieśka, po czym wprasowac na czarną bandanę :pEDIT:Rozumiem, że to:Dodatkowa płyta bonusowa DVD zawierająca materiały w wersji elektronicznej:• Pliki wideo z materiałami filmowymi, wywiady z twórcami, materiały archiwalne oraz teledysk “Sword of the Witcher” grupy Vader.• Muzykę inspirowaną grą - 15 utworów w formacie mp3.• Mapę świata gry, Artbook i Bestiariusz (chociażby w PDF :p)• Fanowskie materiały dodatkowe: arty, avatary, tapety oraz dodatkowe filmy i muzykę.nie będzie dostępne do ściągnięcia dla wiernych fanów, którzy kupili grę w pierwszym rzucie? Bo trochę szkoda, że twardy elektorat dostał wersję - owszem znakomicie wydaną, akurat to wszędzie chwalę (jakby od mojej pochwały coś zależało :p ale nic więcej zrobić nie mogę :p) - nieco uboższą, niż ten plankton, który gdzieśtam sobie dryfował bezwładnie i nagle się obudził, postanowiwszy zakupić wiedźmina 3 lata po premierze :p.
Artbook i Bestariusz mają być dostępne do ściągnięcia przy okazji wydania nowego patcha, była o tym mowa w jednym z wcześniejszych wątków. Cała reszta (tzn, nie wiem czy cała, ale na pewno większość) jest do ściągnięcia już od bardzo dawna, bo od czasu pojawiania się Edycji Rozszerzonej.Linki:Soundtracks Bonus Pack
 
Gm0rk said:
ps3 Mam nadzieję, że ta nowa łatka wreszcie sprawi że Geralt będzie mógł chodzić w trybie TPP(w izometrycznym można się dziarsko przespacerować po ulicach Wyzimy, w TPP postać chodzi tylko na boki :mad: ) wystarczy jeden przycisk : chód/bieg np. shift lub alt...
taki "bajer" umożliwia Flash Mod :p(do pobrania tutaj http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=17331.0)
 
Top Bottom