Wiedźmin w Platynowej Kolekcji już dostępny!

+
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39699&u=124Na gram.pl pytanie BigHunter'a.Jak mu odpowiedzieć ? Wolę się was spytać.Czekam na odpowiedź.
 
drax113 said:
Ja się tak zastanawiam. Wiedźmin: Edycja Rozszerzona w Platynowej Kolekcji to wersja 1.5, tak? Ale gdy gram w okienku, (raz włączyłem tą opcję przez przypadek) to na tym kwadraciku na górze pisze "Wiedźmin (1.4.5.1304)", więc nie wiem jak z tą wersją w końcu, ale chyba działa jak należy bo nie wymaga płyty, tylko ten numerek mnie denerwuje.
Już chyba 3 raz odpowiadam no to same pytanie... teraz rozumiem moderatorów forum....Jak masz Viste to daj sobie katalog Gry, potem Wiedźmin Edycja Rozszerzona i tam gdzie jest wersja pisze: 1.5... a jak masz XP to musisz uwierzyć na słowo. ;)
 
Polecam kupno Wiedźmina edycja platynowa graczom, którzy jeszcze się nie zdecydowali na kupno gry. Naprawdę warto a i sumienie czystsze, kiedy czuje się, że nie okrada się własnych rodaków ;)
 
R0bert2611 said:
Polecam kupno Wiedźmina edycja platynowa graczom, którzy jeszcze się nie zdecydowali na kupno gry. Naprawdę warto a i sumienie czystsze, kiedy czuje się, że nie okrada się własnych rodaków ;)
Na oficjalnym forum Wiedźmina, sądzę, że większość użytkowników posiada już grę. Ale możesz polecić ją np. znajomym. :)
 
Jak przebiega instalacja gry z Platynowej Kolekcji - czy tak jak w Edycji rozszerzonej tzn. - instalacja gry, potem 2 godzinna walka z zainstalowaniem patch'a 1.4 (dopiero na en forum znalazłem jak zaradził problemowi z katastrofalnym błędem, żeby na kompletnie od nowa zainstalowanym XP nie dało zainstalować się patcha to normalnie jakiś ewenement w mojej 17 letniej przygodzie z grami), potem kolejny 2 godziny z instalowaniem samego patch'a... no i na koniec patch 1.5?Czy też po prostu wrzuca się płytkę, wszystko się instaluje z jednej płyty bez naszej ingerencji a po instalce mamy grę w wersji 1.5 z wszystkimi przygodami? Czy jakiś posiadacz Platynowej Kolekcji mógłby się wypowiedzieć. Z góry wielkie dzięki :) Pozdrawiam,TobiAlex
 
Tak jak pisałem Ci na maila - Wiedźmin w Platynowej Kolekcji jest po zainstalowaniu załatany do wersji 1.5. Nie trzeba instalować żadnych patchy :)Do tego przy instalacji mamy możliwośc wyboru czy chcemy instalować jakieś mody.
 
Gram ostatnimi czasy w Wiedźmina i kurcze.. muszę jednak przyznac, ze to wielkie dzieło jest :) Przypomniało mi się właśnie jak na wp.pl wychodziła recenzja gry, to autor do minusów zaliczył "zbyt polskie twarze" występujące w Wieśku :D niesamowite. Drodzy Redzi, nie zapominajcie więc następnym razem stylizowac facjaty na azjatów, tudzież arabów. A tak poważnie.. polecam grę do zakupienia wszystkim, którzy jeszcze tego nie zrobili - naprawde warto. Pomimo niedawnego osiągnięcia Techlandu, któremu życzę jak najlepiej, uważam Wiedźmina za nadal najciekawszą polską produkcję ever.
 
A ja właśnie skończyłem Wiedźmina :p Zajęło mi to jakieś 3 tygodnie. Byłem po stronie Wiewiórek i elfów, czyli chyba dobrego wyboru dokonałem :) Denerwowały mnie te cho**rne crashe i wywalanie do pulpitu (zwłaszcza w V akcie) :/ Ale grało sie super :D. Świetna gra, aż trudno uwierzyć, że to pierwszy projekt CD-P Red :beer:PS. Niezłego banana na twarzy mialem jak zobaczyłem, ze wszystkie moje save'y z gry zajmują prawie 3GB! :eek:
 
adi007 said:
A ja właśnie skończyłem Wiedźmina :p Zajęło mi to jakieś 3 tygodnie. Byłem po stronie Wiewiórek i elfów, czyli chyba dobrego wyboru dokonałem :) Denerwowały mnie te cho**rne crashe i wywalanie do pulpitu (zwłaszcza w V akcie) :/ Ale grało sie super :D. Świetna gra, aż trudno uwierzyć, że to pierwszy projekt CD-P Red :beer:PS. Niezłego banana na twarzy mialem jak zobaczyłem, ze wszystkie moje save'y z gry zajmują prawie 3GB! :eek:
Niestety, chciałem o tym napisac. To chyba najpoważniejszy mankament gry i niebezpieczny. Bez wiedzy gracza, na dysku C zapisują się save'y które po jakimś czasie zaczynają zajmowac gigabajty. Po skonczeniu Wiedzmina mialem o 5 gb mniej pamięci na komputerze, krótkie dochodzenie pokazało mi co jest przyczyną. Same save'y zajmowały grubo ponad połowę samej objętości gry. Szkoda, ze nowy patch nic z tym nie zrobil ( bo mysle ze limit 10-15 save'ow w zupelnosci by wystarczyl), ja juz o tym wiem i kasuje zapisy na bierząco, ale ktos kto o tym nie wie i ma malo miejsca na dysku, moze sie nabawic problemow.Druga rzecz ktora mnie zaklula podczas drugiego podejscia w grze, to to ze wnętrza budynkow... zupelnie nie pasują do ich zewnętrznego wyglądu. A z oknami to juz jest sajgon i wolna amerykanka. W środku widzimy wielkie słoneczne witraże, a z zewnątrz 2 maleńkie okienka, zabite dechami. W nocy światło z budynków, w których jest w środku ciemno. I wiele innych przykładów niekonsekwencji. Niby mała rzecz.. ale nie cieszy.. ;] Przykład z Misiem Kudłaczem (czy jakos tak). Prosze obejrzec okolice drzwi wejsciowych w środku i po wyjściu. Szkoda, bo tego mozna bylo latwo uniknąc.
 
Wilkwilk said:
Niestety, chciałem o tym napisac. To chyba najpoważniejszy mankament gry i niebezpieczny. Bez wiedzy gracza, na dysku C zapisują się save'y które po jakimś czasie zaczynają zajmowac gigabajty. Po skonczeniu Wiedzmina mialem o 5 gb mniej pamięci na komputerze, krótkie dochodzenie pokazało mi co jest przyczyną.
Wilkwilk said:
W 99% przypadków jeśli save'y trafiają na C:, upychane są do Moje dokumenty.Polecam:
Code:
Start -> prawy klawisz na Moje dokumenty, właściwości -> Lokalizacja folderu docelowego, Element docelowy C:\Moje dokumenty
Zmieniasz partycję docelową i masz kilka gigabajtów save'ów przerzucone.To nie jest wina CDPR, że wszyscy developerzy korzystają z Moje dokumenty jako folderu do magazynowania profili użytkownika z gry. Każdy gospodaruje swoim dyskiem jak chce ale poniżej 1GB miejsca wolnego na partycji systemowej to już jest lekkomyślność.
Wilkwilk said:
Druga rzecz ktora mnie zaklula podczas drugiego podejscia w grze, to to ze wnętrza budynkow... zupelnie nie pasują do ich zewnętrznego wyglądu. A z oknami to juz jest sajgon i wolna amerykanka. W środku widzimy wielkie słoneczne witraże, a z zewnątrz 2 maleńkie okienka, zabite dechami. W nocy światło z budynków, w których jest w środku ciemno. I wiele innych przykładów niekonsekwencji. Niby mała rzecz.. ale nie cieszy.. ;] Przykład z Misiem Kudłaczem (czy jakos tak). Prosze obejrzec okolice drzwi wejsciowych w środku i po wyjściu. Szkoda, bo tego mozna bylo latwo uniknąc.
Proponuję samemu odpalić D'jinniego i stworzyć domek i wnętrze z odpowiednio rozmieszczonymi oknami, drzwiami i wielkością wnętrza odpowiadającą budynkowi z zewnątrz.
 
Wiesz... nie każdy ma czas, żeby bawic się edytorem :) Domyślam się, że to ciężka rzecz stworzyc taki domek. Ale nie niemożliwa, skoro innym się udawało. Z dyskiem to oczywiście wiadoma rzecz, ze każdy nim gospodaruje, jednak nigdy wcześniej nie spotkałem się, zeby save'y zajmowały tak potezne zasoby miejsca, a troche sie nagrałem w zyciu. Więc biorę to za efekt niedopracowania.
 
Nie mam czasu bawić się w wynajdywanie szczepionki na raka. Domyślam się, że to ciężka rzecz stworzyć taką szczepionkę. Ale nie niemożliwa, skoro innym się udało. Z samochodami to oczywiście wiadoma rzecz, że każdy nim jeździ jak mu się podoba, jednak nigdy wcześniej nie spotkałem się, żeby samochód spalił więcej jak 14 litrów benzyny w mieście, a trochę się w życiu najeździłem. Więc biorę to za efekt niedopracowania.Ale wiesz co. Nie, nie będę się wypowiadać bo najwyraźniej nic o tym nie wiem.
 
Nie. Dodatkowe przygody są tworzone przez fanów. Nie mają oni dostępu do studiów nagraniowych i profesjonalnych aktorów, którzy nagrają dialogi.
 
Flash said:
Nie mam czasu bawić się w wynajdywanie szczepionki na raka. Domyślam się, że to ciężka rzecz stworzyć taką szczepionkę. Ale nie niemożliwa, skoro innym się udało. Z samochodami to oczywiście wiadoma rzecz, że każdy nim jeździ jak mu się podoba, jednak nigdy wcześniej nie spotkałem się, żeby samochód spalił więcej jak 14 litrów benzyny w mieście, a trochę się w życiu najeździłem. Więc biorę to za efekt niedopracowania.Ale wiesz co. Nie, nie będę się wypowiadać bo najwyraźniej nic o tym nie wiem.
dawno takich bredni nie słyszałem, do czego mają służyc te porownania?
 
Flash said:
Napiszę zrozumiale bo widzę, że nie chwytasz aluzji.Nie masz pojęcia o czym piszesz.
Ty sie dobrze czujesz? :whatthe: Rozumiem aluzje, ale jest ona buraczana i nie ma nic wspólnego z tematem. Mówię twórcom co mi przeszkadzało, a ty urządzasz jakiś popis swojej twórczości filozoficznej, który mam w głębokim poważaniu...
 
Top Bottom