Wiedźmińska skórka do Winampa - Świąteczny prezent od CZŁOWIEKA BARSZCZO!

+
Wiedźmińska skórka do Winampa - Świąteczny prezent od CZŁOWIEKA BARSZCZO!

Wiadomość specjalna od Markusa von Broady vel Człowieka Barszczo vel Bredzia vel Brodzia!Życzymy wam Tradycyjnych, Zdrowych, Pogodnych i Obfitych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych Szczęścia, Miłości i ogólnej Radości :witchmas:[quote author=Markus von Broady] Dzień Barszczu już dziś! W sygnaturze pisałem, że w ten dzień zaskoczę forum, wszyscy myśleli, że zrobię rozróbę, a ja zaskakuję Was prezentem! Tworzyłem go przez dwa miesiące. Tak długo, ponieważ przeszkadzało mi w tym zajmowanie się nowym mieszkaniem, do którego wyprowadziłem się od rodziców oraz ciężka sytuacja w pracy. Mimo wszystko znalazłem wolne chwile, aby stworzyć podarunek dla Community, które pokochałem. W przerwach starałem się utrzymywać z nim kontakt, co zaowocowało wieloma krótkimi i nieprzemyślanymi postami, uznanymi za spam :p. Żałuję, że nie mogę złożyć życzeń osobiście i nie rozumiem dlaczego musiałem być zbanowany dwa dni przed Świętami. Zapewne Keth bał się tego, co napisałem w nicku. Święta Bożego Narodzenia są jednak czasem wybaczania, nie żywię więc urazy. Wszystkie krzywdy wybaczam, a życzenia kieruję także do Niego :witchmas: A jednak, te święta będą miały słodko-gorzki smak. Skoro banuje się mnie z byle powodu (rzekomy "notoryczny spam"), skoro moderatorzy straszą warnami nawet tych, którzy mają za długie nicki (chociaż mają je od momentu rejestracji, ponad rok temu, sprzed zapisu regulaminu, który się zdezaktualizował - bo długie nicki już nie psują układu strony), szukając tylko nowych pretekstów do zwady, mam wątpliwość czy przypadkiem nie zaczęli szanować forum bardziej od jego użytkowników. W związku z tym nie widzę już tutaj dla siebie miejsca i odchodzę. Jest mi przykro, że sprawy toczą się w tym kierunku, że stara gwardia wykrusza się po kolei, lecz taka jest już widocznie kolej rzeczy. Jednak! Nie ma co spuszczać nosa na kwintę! Mamy Święta i oficjalnie wybaczam Moderatorom wszystkie ich uczynki, życząc jednocześnie pogody ducha i dystansu! W sumie, i tak nie miałbym zbyt dużo czasu na forumowanie, ponieważ... Zacząłem nowy projekt, skierowany specjalnie do Community! :p. Ogromna niespodzianka, która ucieszy każdego fana Wiedźmina. Ktoś jednak o was dba, więc nie lękajcie się.I jeszcze raz: Wesołych Świąt wszystkim!Oraz miłego użytkowania skórki ;).[/QUOTE]Czas na prezent ;DJako wasz tegoroczny Święty Mikołaj, z dumą przedstawiam najnowsze dzieło naszego wspaniałego Markusa :witchmas:Kliknij w obrazek, by rozpakować swój prezent!
 
Fajnie, Brodziu, że wreszcie zająłeś się czymś pożytecznym. Życzę Ci powodzenia z tym Projektem. Jak również i na nowej drodze życia :)No.To teraz do ASPu!
 

Liwra

Forum veteran
Taki właśnie jest Człowiek Barszczo. Zdystansowany, radosny, dobrotliwy i infantylny, choć gdy trzeba - odrzuca błazeńską czapkę [vel sławetnego 'pisiorka z aurą'], a jego zatroskane oblicze jest lustrem udręczonej nieprawościami tego świata duszy. Tak, zdarzały mu się mało treściwe posty, jakiś spam nie na temat, jakieś niezrozumiałe żarty. Ale to wszystko cały czas robił ze swoją charakterystyczną rubaszną pogodą ducha, nigdy nie obrażając nikogo... ba, nieraz nawet stawał w roli mediatora, ganiąc [niczym starszy brat] rozwydrzonych 'wiecznoogniowiczów'. Jak powiedział, ostatnie kilka miesięcy było dla niego trudnym czasem, przeprowadzka, praca [obsługa betoniarki na Baltic Arena to wcale nieprosta rzecz!]... A on, gdy sterany wracał do domu, zamiast zażyć relaksu - majstrował prezent dla swego community, kombinował które znaki będą pasować do interfejsu, zastanawiał się jak dowcipnie i wiedźmińsko może przedstawić regulację głośności. Patrzmy mądrze, oddzielajmy pozór od intencji, spozierajmy poprzez stańczykowską maskę. Doceńmy go czasem. ;)
 
Po namyślę, nie wstawię, bo to by zlikwidowało efekt rozpakowywania prezentu. Jest ładna, warto zainstalować, żeby zobaczyć. To skórka "klasyczna" .wsz, więc nie ma możliwości, że coś namiesza na kompie (nie wiem jak to jest ze skórkami nowoczesnymi o innym rozszerzeniu)
 
od siebie dodam, że kreatywnie wspomagałem jej produkcje i jest zaskakująco ładna ;).EDIT:Wspomagałem, czyli... oglądałem ją na każdym etapie produkcji.
 
CzowiekBarszczo said:
Po namyślę, nie wstawię, bo to by zlikwidowało efekt rozpakowywania prezentu. Jest ładna, warto zainstalować, żeby zobaczyć. To skórka "klasyczna" .wsz, więc nie ma możliwości, że coś namiesza na kompie (nie wiem jak to jest ze skórkami nowoczesnymi o innym rozszerzeniu)
Jest coś takiego jak PW ;)Nic to, ostatecznie się pofatyguję i sam ściągnę, ale pewnie tylko po to, by zobaczyć - jeszcze nie trafiłem na lepszą/użyteczniejszą niż standardowe ;)
 
Łał pierwszy raz dostałem prezent przez 4shared. Dzięki Bredziu :witchmas:I wesołych świat wszystkim ho ho ho
 
Skórka świetna, zwłaszcza regulacja głośności, a alchemia mnie rozwaliła :beer: Nie chcę nic mówić, ale narazie cieszy się ogromną popularnością.... aż 17 ściągnięć! ;)
 
Skórka bardzo ładnie się prezentuje - to fakt :). I przede wszystkim jest czytelna, co niestety coraz rzadziej się zdarza przy takich projektach.
 
Wojciechabucha said:
od siebie dodam, że kreatywnie wspomagałem jej produkcje i jest zaskakująco ładna ;).EDIT:Wspomagałem, czyli... oglądałem ją na każdym etapie produkcji.
: OPodziękowania należą się Tobie i również Iskrze, który stworzył wizerunek Geralta (tego, któremu już ja podpaliłem rękę i który z racji rozmiarów wyszedł jak wyszedł ; D)Na creditsy zasługują również witcherpedyści, którzy powyciągali różne przydatne grafiki z gry, a nieraz pewnie ręcznie wycinali je z tła, co wyszło im bardzo dobrze.Jeżeli macie jakieś uwagi co do skórki, mówcie, choć nie chciałbym za dużo czasu w niej spędzać - nieźle się z nią namęczyłem, takie małe okienka, a tyle elementów ; D.
 
Żeby nie było zbyt różowo, że wszyscy chwalą i głaszczą to ja się przyczepię :pMnie się osobiście skórka nie podoba... Może to ten zgniłkozielony kolor mi nie pasuje (ale to kwestia gustu), ale raczej problemem jest (że pozwolę sobie zacytować):"takie małe okienka, a tyle elementów "Znaczy: z mojej perspektywy trochę skórka jest przekombinowana i napaćkane na niej jest zbyt dużo. Osobiście wolę kompozycje proste i czytelne, bez mnogości elementów różnorakich (wycinanych, wyklejanych, dzierganych itp. ;) ) za to z jakimś jednym motywem przewodnim, który przykuwa wzrok i decyduje o charakterze skórki.Tak więc dzięki ♥Człowieku Barszczo♥ za świąteczny prezent ale ja zostanę przy swojej skórce Comy :)
 
Otaku said:
Żeby nie było zbyt różowo, że wszyscy chwalą i głaszczą to ja się przyczepię :pMnie się osobiście skórka nie podoba... Może to ten zgniłkozielony kolor mi nie pasuje (ale to kwestia gustu), ale raczej problemem jest (że pozwolę sobie zacytować):"takie małe okienka, a tyle elementów "Znaczy: z mojej perspektywy trochę skórka jest przekombinowana i napaćkane na niej jest zbyt dużo. Osobiście wolę kompozycje proste i czytelne, bez mnogości elementów różnorakich (wycinanych, wyklejanych, dzierganych itp. ;) ) za to z jakimś jednym motywem przewodnim, który przykuwa wzrok i decyduje o charakterze skórki.Tak więc dzięki ♥Człowieku Barszczo♥ za świąteczny prezent ale ja zostanę przy swojej skórce Comy :)
To prawda, jest mocno napakowane na górze, głównie dlatego, że nie mogłem zastosować symboli normalnej wielkości, bo wtedy wszystko byłoby nierozponawalne, tak jak Geralt-suwak. Skórka miała być ładna w sensie zaje biaszcza, natomiast zastosowanie kolorystyki z gry Wiedźmin i utrzymanie go w wyglądzie powiedzmy plejlisty dałoby kolejnego z wielu skinów, jakich są tysiące. No i sam winamp, w swoim standardzie skórek klasycznych narzuca mnogość elementów - jeżeli w jakiejś skórce górne okienko nie jest zatłoczone, to pewnie dlatego, że skórka nie jest dopracowana i nie pokazuje wszystkich przycisków, ewentualnie je pomniejsza. Zerknąłbym na tę kukurydzianą skórkę, ale nie mogę jej znaleźć :pZa krytykę oczywiście się nie obrażam, tym bardziej, że zarówno ochydna zieleń (kwestia gustu) jak i tłok (koszt symboliczności) były zamierzone.
 
CzowiekBarszczo said:
Zerknąłbym na tę kukurydzianą skórkę, ale nie mogę jej znaleźć :pZa krytykę oczywiście się nie obrażam, tym bardziej, że zarówno ochydna zieleń (kwestia gustu) jak i tłok (koszt symboliczności) były zamierzone.
Chodziło o tą skórkę, której używam? To akurat "śpiączkowa" skórka jest a nie kukurydziana ;) Zwykła czarna z dużym napisem COMA na głównym oknie (bez żadnych bajerów właśnie, ale pewnie dlatego mi się podoba). Gdzieś na stronie tego świetnego zespołu jest...Searching... Please wait...No proszę znalazłem: http://www.coma.art.pl/download/inne/coma-skin.zipKrytykę jeśli jakąś wyrażam też staram się, żeby nie była (zbyt ;) ) obraźliwa. Skórki winampowe mają swoje ograniczenia. Ale w końcu liczy się włożony wysiłek. Zresztą większości się podoba a ja jak zwykle jakiś dziwny jestem :)
 
Top Bottom