Jobs Support Register

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści dostępna na Steam!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści jest teraz dostępna także na Steam! Możesz ją kupić na oficjalnej stronie gry na Steam.

Kupując Wiedźmińskie Opowieści na Steam każdy gracz otrzyma dodatkowo grę Wiedźmin: Edycja Rozszerzona (wersja Steam), a także oficjalną ścieżkę dźwiękową Wojny Krwi, grafiki koncepcyjne i inne.

Wersje na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One będą miały swoją premierę 4 grudnia.

Dodatkowe informacje na temat świata, postaci i rozgrywki znajdziecie na oficjalnej stronie gry — www.witchertales.com.

Last edited:

rafal12322

User
Teraz to sobie możecie.... Po co pisać, że tylko na GoG jak za chwilę pojawia się również na steam..... Ehhh

I_w_a_N

User
Dali zapewne na Steam aby zwiększyć grono potencjalnych nabywców.

Podobnie było z Quantum Break, które pierwotnie pojawiło się tylko (o zgrozo) w sklepie Microsoftu, a później zawitało na Steam. Co by nie mówić jest to najpopularniejsza platforma cyfrowej dystrybucji na PC (wielu graczy też na hasło, że czegoś nie ma w wersji na Steam reaguje "eee... to nie kupię" ).

P.S. Osobiście "Wojnę" mam na GoG'u.

Wroobelek

User
Jeśli tylko mam wybór, to preferuję GOG. Oni przynajmniej sprzedają mi grę, a nie dostęp do usługi jaką jest możliwość zagrania. Mogę sobie zrzucić instalkę na dysk, a następnie zainstalować na dowolnym swoim komputerze - jeden z moich komputerów stoi w domu teściowej na drugim końcu Polski, gdzie dostęp do Internetu mam jedynie za pośrednictwem swojej komórki). Jak pojadę na tydzień urlopu i wezmę instalkę na płytach, to mogę sobie nawet w Geralta Trzeciego pyknąć.