Wrzesień - oficjalna data premiery

+
Geno ja sobie wypraszam takie komentarze.....jesli chcesz bym zachowal sie jak dziecko 13 letnie to to zrobie tylko jest jeden problem ze w przeciwiensctwie do ciebie nauczyli mnie czegos w domu dlatego nie bede cie obrazal na forum........choc juz to musialem zrobic....:/ a to czy ja sie tu wkupie czy nie to mnie to lotto.....
 
wilku said:
Nasze ??? ok zgodze sie z paroma wypowiedziami na tym forum......ale na bank nie ze wszystkimi ;)postawilem proste pytanie i jakos kazdy zaczol wysuwac domysly....az ty napisales o co biega ;) tak wiec prosze cie niemow mi ze nasze.....bo ja daje sobie reke uciac ze polowa tu gada bo lubi a nie interesuej sie ;)
Rozumiem,że przczytałes całe 90156 wiadomości z polskiego forum,że się tylko z paroma zgadzasz? Kończe bo brak nadziei na dyskusję z argumentami a bez bełkotu.
 
Wilku, uspokój się. Rozumiem, że być może masz nudne popołudnie i postanowiłeś umilić sobie czas małą prowokacyjką na tym forum{udaną zresztą, co pokazuje ilość postów odpowiadających na twoje bzdurne teorie}, lecz to już zaczyna robić się żałosne. Przypominasz osobnika, który na "Gram pl" donosił o aktorze chorym na anginę. Jego informację też miały rzekomo pochodzić z pierwszej ręki. A może to byłeś ty? Ps. Ludzie, nie odpowiadajcie mu, bo tylko ma uciechę i bodziec do dalszego plecenia bzdur.
 
Koleś skończ już temat, bo jesteś irytujący. Twoje teorie są żałosne a oprócz tego język ci się plączę. Mówisz podajcie konkrety na poparcie swoich racji. A jak do tej pory ty nic nie napisałeś na potwierdzenie swoich majaków. Urodziłeś się wczoraj czy co? Osobiście śledze projekt powstawania gry od roku 2004 jak wiele osób na tym forum więc nie zarzucaj nam iż się nie interesujemy. Może idź lepiej na spacer wilku.
 
Dobra wilku.... powiem to tak... Przypuszczam, ze informacje, które ja posiadam, sa blizsze prawdy i bardziej uzasadnione niz twoje, których nie poparłes zadna wypowiedzią kogokolwiek.
 
Jesli sie nie myle ktos przejzal moj plan ale nie robilem tego dla uciechy :p a swoja droga to niektorzy widze moga oddac zycie za ta gra tak samo ja moge oddac honor za jakie kolwiek informacje :p myslalem ze ktos cos wie i moze milczy dlatego postanowilem zrobic prowokacje wszystkich przepraszam a sam siebie osmieszylem na forum bo cuz mowi sie trudno
 
wilku said:
ja daje sobie reke uciac ze polowa tu gada bo lubi a nie interesuej sie ;)
Trochę przesadziłeś z ta połową...już byś był bez ręki...Co do premiery, to myślę, że w marcu ją podają wreszcie. Wejdż sobie na stronę Atari - tam pisze że lato 2007, a australijska strona podaje sierpień - ale w tej firmie jest bajzel informacyjny. Jedyne czego można być pewnym to to, że lato to od końca czerwca do końca września (jak kalaendarz wyglada każdy wie). Widać intersujesz się nie z tych źródeł co należy :>Przejrzyj dokładnie oficjalną stronę gry, zwłaszcza filmiki. Tam jest sporo informacji pewnych. Tak jak i to, że grę robią po polsku, a potem ją na angol przekładają...czyli równocześnie 2 wersje językowe powstają.Pozostaje nam poczekać (a może to i dobrze, bo jest czas na gromadzenie gotówki na grę?)Pozdrawiam i zachęcam do lektury z wiarygodnych źródeł...ESGAROTH, CO MASZ DO NEOSTRADY? Czuję się urażona...na neostrade jestem skazana, gdyż mieszkam na takich "zatyłkach" by nie użyć właśiwego określenia, że nic innego do wyboru nie ma... Jestem zadowolona, zwłaszcza odkąd limity transferu diabli wzięli....Nie rozumiem dlaczego się tak uwzięliście na to łącze, a tych którzy w końcu wygrali batalię z TP SA (jak ja) o przyznanie neostrady są nagle piętnowani i obrażani.... PS. wiem że odnosiłeś się do ogółu, a nie do mnie, ale sam chyba rozumiesz w czym problem...
 
Z dziecmi neostrady chodzi nie o to ze uzywają neostrady ale dlatego ze jest tak powszechna ze kazdy matoł moze wlesc na forum i narobic bałaganu zeby nie powiedziec burdelu
 
Widze, że ludzie tu się pozapominali - na tym forum można prowadzić rozmowy tylko z dwoma trollami (pozdro dla leśnego ).Takie małe podsumowanie - przepraszam Koniu.
 
Pono Jr said:
chyba że w czerwcu, 30 maj brzmi troszkę optymistycznie.
Hehehehe naprawdę duża różnica między 30 majem a czerwcem Myślę , że daty podanej w TV przez pana Madeja , możemy być bardziej pewni niż każdej innej , bo bardzo możliwe , że jest to data ustalona z atari , o której nam jeszcze nie powiedziano.
 
Nie wiem po co te całe spekulacje na temat daty premiery. Dziad powiedział przecież, że postara się nam powiedzieć pod koniec tego tygodnia, a skoro tego nie zrobił to może po prostu nie mógł, co ? Może w tym tygodniu uchyli rąbek tajemnicy, a jak nie to przecież nic złego się nie stanie (poza tym, że kilku userów wpadnie w paranoje )Ps: Witam wszystkich. :]
 
Hehehe już nie wiem co jest bardziej wyczekiwane : premiera , czy premiera daty premiery... czy jakoś tak Paranoja ? Jaka paranoja ?
 
Cholera forum to nie jest mój sposób na komunikacje ... pisząc post zawsze przy ostatnich zdaniach zapominam co pisałem na koncu z czego wychodzi paplanina i brednia ; pA powracając na właściwe tory ... Datę fajnie byłoby znac :DMnie bardziej martwi to czy wyrobie z kupnem nowej karty graficznej przed premierą , bo inaczej to ciężko mi będzie jechac na radeonie x600 :DMoim zdaniem w ogóle bardzo późno jest (albo raczej będzie ) podana data premiery...
 
Genesis said:
Moim zdaniem w ogóle bardzo późno jest (albo raczej będzie ) podana data premiery...
No nie wiem... Gra może zostać wydana na gwiazdkę, więc jak powiedzą premierę np. w marcu to tak późno nie będzie. ;pAle to jest ta bardziej pesymistyczna wersja. Optymistyczna zaś mówi, że premiera nastąpi przed wakacjami. ;]
 
Hmm słaby jestem z kalendarza , ale na tej stronce holenderskiej , do której link jest w udbacie , pisze o premierze w trzecim kwartale 2007 roku , a chyba wakacje nie zaliczają się do trzeciego kartału? Moge sie mylic...
 
z tego co wiem to 3 kwartał to jest lipiec, sierpień i wrzesień. A więc wakacje sie zaliczają.
 
Tylko, że oni mówią o premierze w swym kraju pewnie. W Polsce Wiedźmin może ukazać się wcześniej. Taką mam przynajmniej nadzieję. :] A jeżeli tak się nie stanie to trudno, gra zostanie przynajmniej dopracowana.
 
Top Bottom