Wykorzystajcie Cyberpunka do zareklamowania i przyciągnięcia graczy do Gwinta.

+
Wykorzystajcie Cyberpunka do zareklamowania i przyciągnięcia graczy do Gwinta.

Z tego co widziałem Redzi mają ambitne plany względem Gwinta w projekcie Homecoming. Do tego gdzieś tam na horyzoncie czai się Thronebreaker. Jak już tyle pracy zostanie włożonej warto przyciągnąć nowych i starych graczy. Prosty pomysł z mojej strony. Wrzućcie do pudełkowej wersji Cyberpunka (kiedy by on nie wyszedł) zwykłą ulotkę zapraszającą do zagrania w inne gry studia. Na jednej stronie można walnąć Wiedźmina 3 i jakiś kodzik na drobny rabat na Gogu a z drugiej kod do Gwinta na powiedzmy 5 beczek. CP sprzeda się w wielomilionowych nakładzie, koszt takiej reklamy niewielki a może przynieść pożądany efekt.
 
Nie myl wielomilionowego nakładu sprzedaży ze sprzedawaniem tylko pudełkowej wersji. Jednak takie rozwiązania nie tylko w pudełkach można zastosować, a także na Gogu przy zakupie wersji cyfrowej, co byłoby już zresztą o wiele łatwiejsze. Jednak nie wiem czy jest sens rozważania tego dzisiaj skoro pełna wersja Gwinta wychodzi za pół roku, a Cyberpunk zapewne nie za szybko. Może gdy premiera Cyberpunka pokryje się z jakimś dodatkiem do Gwinta lub po prostu bez okazji, ale mimo wszystko to jest odległa przyszłość, a taki bonus można zaimplementować na dzień przed premierą.
 
Last edited:
Top Bottom