Wyniki konkursu "Szkoła Wiedźmińska"

+
Wyniki konkursu "Szkoła Wiedźmińska"

Minęło już bardzo dużo czasu od zakończenia konkursu i zdajemy sobię sprawę, że musieliście długo czekać na jego wyniki, za co z tego miejsca was serdecznie przepraszamy. Jednocześnie zapewniamy, że opóźnienie było spowodowane czynnikami niezależnymi od nas. Zanim przejdziemy do "gwoździa" programu, chcielibyśmy przedstawić wam nagrodę, jaka czeka na zwycięzcę. Będzie to możliwość udziału w designie wybranego elementu gry w naszych niezapowiedzianych projektach!. W naszej opinii to najlepsza nagroda dla twórców przygód: możliwość pracy wraz z teamem deisgnerskim i pozostawienie po sobie "śladu" w naszej nowej grze.Nie rozpisując się za bardzo, przejdźmy do wyników:Zwycięzcą konkursu zostaje Rafał "Magun" Bielicki, autor przygody "Podstępy"Przyznaliśmy także dwa wyróżnienia:"Upiory w Cichej Wólce" oraz "Evil decisions"Każda nadesłana przygoda została oceniona i skomentowana, zapraszamy do zapoznania się z tym dokumentem.Moduły oceniało jury w składzie: Adam Igła , Joanna Radomska, Łukasz Szczepankowski oraz Artur Ganszyniec.GRATULUJEMY!!!
 
[size=30pt]Gratulujemy zwycięzcom![/size][size=15pt]Pasjonująca walka do samego końca![/size][size=20pt]Nagroda jest wypasiona!!![/size]
Lepiej? ;>
 
To już nie wiem :(Ten różowy chyba nietrafiony, nie?Ale musisz przyznać, że nagroda jest naprawdę świetna...
 
Sama jestem ciekawa - ale sądzę, że tak.Przypuszczam tylko, że teraz autorzy zechcą je dopieścić zgodnie ze wskazówkami, więc być może będzie trzeba jeszcze poczekać :)
 
ja po prostu przywykłem, że jak coś to na tym forum jest tak ze wowawiwa! nagroda jest przednia w rzeczy samej
 
Gratulację dla wszystkich biorących udział w konkursie!! Myślę, że wszyscy z chęcią zagralibyśmy w nadesłane prace ;D
 
Gratuluję zwycięzcy i wyróżnionym. Nagroda jest naprawdę niezwykła. Zaskoczyliście mnie :)Jedna z konkursowych przygód(Evil Decisions) jest już od jakiegoś czasu dostepna, jednak tylko po angielsku:http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=22722.0
 
Aż mi się wierzyć nie chce, że są wyniki. :) I bardzo się cieszę z wyróżnieniaAle ...Dziwi mnie dlaczego, skoro wszystkie etapy miały swoje odpowiedniki na obu forach polskim i międzynarodowym. Jak również każdy z etapów uwidoczniony był na oficjalnej stronie to w przypadku wyników wygląda to trochę jak: "Macie te wyniki i dajcie spokój ...". Co do nagrody głównej, jest przednia jak powiedział Socchi, chociaż liczyłem, że zwycięzca dostanie jednak dodatkowo coś na co zerknie kiedyś i pomyśli: "Brałem w tym udział i wygrałem".Nasza przygoda, czyli "Upiory w Cichej Wólce" miała mieć publikację dzisiaj (bez względu na to czy będą wyniki czy nie), ale w świetle uwag pokonkursowych, zerkniemy jeszcze raz na ten cały quest główny. Mieliśmy dorzucić w fabule jakąś szpilę dla CDP związaną z czekaniem na wyniki ;D, ale jak już są to pomysł zarzucamy.Przygoda zostanie opublikowana w sobotę bądź w niedzielę. Opóźnienie powyżej tych 2 dni, może tylko spowodować jakaś klęska żywiołowa w postaci wybuchu komputera, badź awarii netu ;D.
 
Gratuluje wygranemu oraz wszystkim wyróżnionym! ;DA nagroda nietypowa, szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się takiej. :peace:
 
No proszę, wszyscy mi gratulują :) Wielkie dzięki.Muszę przyznać, że chyba najbardziej zdziwiony wynikami jestem ja sam. Byłem pewien, że "samotny wilk" nie ma szans, a tu proszę - niespodzianka. Nie udałoby się jednak, gdyby nie pomoc ludzi z forum (tu szczególne ukłony dla Ailinon, Sinusa, macherów z Ifrita i Kozieka). Tak, czy siak, to była niezła zabawa. Gratuluję wszystkim uczestnikom - tylko my wiemy, jakich poświęceń wymagało przygotowanie modów.P.S. ciekawostka - aplikowałem do RED i mnie nie chcieli. Teraz sami proponują udział w jednym z "niezapowiedzianych" projektów :)
 
debren said:
No proszę, wszyscy mi gratulują :) Wielkie dzięki.
:dead: Z tego przejęcia, ja nie pogratulowałem. Oczywiście GRATULACJE i trzymam kciuki, żeby ta przygoda doczekała się jednak publikacji.
 
Top Bottom