Wyśmienity rynsztunek szkoły wilka

+
Wyśmienity rynsztunek szkoły wilka

Witam, mam problem z odnalezieniem schematów wyśmienitego rynsztunku szkoły wilka.
Nie mam do kupienia mapy u kowala w Kaer Muire znalazłem schematy bez tej mapy otwieram schowki zabieram schemat jest potwierdzenie że Geralt zabrał schemat lecę do kowala schematu nie ma wracam do skrzyni schemat spowrotem znajduje się w skrzyni i tak cały czas. Co robić?

Dodam że dzieje się tak jedynie ze zbroją oba miecze zebrałem bez mapy i mogę je wykonać a schemat na zbroje cały czas wraca do skrzyni gdy go zabiorę.

schemat.jpg

Tak wygląda schemat w skrzyni jest jakby wygaszony.
 
Last edited:
Witam,

Mam ten sam dokladnie problem z Wysmienita zbroja wiedzminskiego cechu wilka.
HipoliT - udalo Ci sie rozwiacac ten problem jakos?
Dodam ze gram na platformie Xbox One S.
 
Witam mam identyczny problem wersja na PC Wiedzmin 3: Dziki Gon v1.31 + dwa dodatki "Krew i Wino, Serce z Kamienia"
Prosze o pomoc !

Słuchajcie niewiem jak to mozliwe ale mimo ze po zabraniu ze skrzyni tego "Schematu: Wysmienity pancerz szkoly wilka" z tej drewnianiej osady ,gdzie pozniej okazuje sie ze on nadal w tej skrzyni jest, tyle ze widoczny jako taki jakby wygaszony symbol to zbroje jednak jak sie okazuje mamy na liscie i jest ona widoczna a gdzie? A u "Yoanny"-(kowal) w "Kasztel Wrońce" xD. Aha trzeba dla niej wykonac questa i juz bedzie mozna z niej skorzystac. Mam nadzieje ze pomoglem. Pozdrawiam ;)
 
Last edited:
Top Bottom