Wysoki wynik na Game Stats.

+
Wysoki wynik na Game Stats.

Dla tych, którzy mają skłonności numeryczne i wolą bardziej konkretne przejawy popularności danej gry, niż osobiste opinie devów, dziennikarzy oraz innych graczy, umieszczamy dzisiaj miernik
popularności gry „Wiedźmin”. Osiągnęliśmy bardzo wysoki wynik 80.5/100 w rankingu najbardziej wyczekiwanych gier na Game Stats! W kategorii gier PC jesteśmy na siódmym miejscu.
 
Wiedzmin pozjadał same znakomitości ,no nie mogę !A tam widzę po prawej przy każdym tytule strzałki ,czyli jakby CDPR w przyszłości przypromowało grę to mogło by być lepiej !?A tą listę to da radę powiększyć jakoś ? , bo dziadek niedowidzi :D
 
Gratulacje! Hellgate: London i Medal of Honor: Airborne na kolanach ;) Trochę dziwi brak zainteresowania dla Fallouta 3 (z drugiej strony zmienił sie producent, a przez to też założenia gry, a szkoda, bo Fallout to klasyka cRPG). Nie wiem, czy wiecie, ale technologiczne demo Fallouta 3 (robionego jeszcze przez Black Isle Studios) można ściągnąć z neta.
 
No kto wątpił w sukces Wiedźmina po prostu był w błędzie. Gratulacje, coraz bardziej jestem przekonany że Wiesiek będzie grą roku :DP.S. Strzałka oznacza ostatni wzrost popularności, czyli cały czas Wiedźmin pnie się w górę w ostatnim tygodniu przed premierą osiągnie apogeum 8) będziemy dumni z gry. Czekam na pierwszą reklamę w TV :DE: może ktoś dać linka do rankingu
 
Siodme miejsce, nie byle jakie miejsce ; ). wyprzedzamy Hellgate'a a assassisins creed to ja nie wiem czemu sie znalazl az tak daleko. Mam nadzieje ze nie bedzie to jedyna dobra wiadomosc. Moze dacie jeszcze gejmpleja? : D
 
Bardzo ładny wynik, ale myślałem że się pochwalą tym artykułem:phttp://pc.ign.com/articles/820/820195p1.html i nowymi screenami:) ale to pewnie zostawili na później:p
 
szopenamlo jesteś szybki jak błyskawica. Falloutowi jeśli chodzi o popularnośc napewno Bethesda nie szkodzi, w końcu takie gry jak Morrowind i Oblivion rozeszły się w nieporównywalnie większym nakładzie niż FO i trafiły do szerszej grupy graczy. To raczej kwrestia tego, że do premiery zostało jeszcze sporo czasu
 
Podany przez Ciebie artykuł już wcześniej podany był przez Suma :) Co do miejsca , widać, że zainteresowanie Wiedźminem wzrasta. Co bardzo cieszy :eek:
 
Bardzo fajnie :D Zdziwiła mnie na początku niska pozycja F3 , ale jak już ktoś wspomniał do premiery jeszcze kupa czasu.
 
7 miejsce ... StarCraft też późno wychodzi i jest na 2 miejscu....poprzednie części wyrobiły markę i teraz nawet jak gra będzie średnia to i tak sprzeda się lepiej niż G3...
 
MEGA!!!Dla mnie osobiscie to sukces porownywalnym z tym jak lata Malysz albo jak jezdzi Kubica. Strasznie milo jest zobaczyc, ze w Polsce cos takiego sie dzieje. Zobaczyc, ze nie odstajemy w dziedzinach zycia takich jak tworzenie aplikacji czy gier, zwlaszcza jesli mowimy o grze opartej na sadze jednego z najlepszych, jesli nie najlepszego, polskiego pisarza gatunku fantastyki. Sama gra na pewno przysluzy sie autorowi jeszcze bardziej w zwiazku z tlumaczeniem ksiazki na obce jezyki... Caly plone zeby zobaczyc to dzielo, z ktorego czesc mojego patriotycznego ducha cieszy sie chyba jeszcze bardziej, niz ta odpowiedzialna za manie gracza.Przy okazji: http://pcmedia.ign.com/pc/image/article/820/820195/the-witcher-20070914004032548.jpg
 
Dla mnie tez jest to duzy sukces. Bycie w pierwszej dziesiatce najlepszych ZAPOWIADAJACYCH sie gier na PC to naprawde duzy sukces? Szczegolnie w tych czasach.
 
Zbiku said:
Nie bluznij, Blizzard nie robi srednich gier ;)
Dokładnie , wszyscy ostatnio narzekają , że bo by blizzard nie zrobił i to i tak ludzie kupią więc SCII to będzie kicha , ale oni nie wydali jeszcze słabej gry więc sądzę że nie będą sobie psuć reputacji ;)Ale ranking dziwny AC na 20 miejscu a Crysis na 1 ? Spore na 6 miejscu ?
 
Top Bottom