Zacinanie się gry podczas poruszania myszką.

+
Zacinanie się gry podczas poruszania myszką.

Witam serdecznie,otóż od zainstalowania dodatku "Krew i Wino" pojawił mi się w grze bardzo nieprzyjemny błąd otóż po uruchomieniu gry i po pojawieniu się menu przy poruszaniu myszką gra zacina się i ma opóźnienia dokładnie to samo dzieje się po wczytaniu gry. Co robiłem aby rozwiązać problem ? "Verify Files" nic nie daje,ponowna instalacja gry daje efekt tylko jednorazowo włączę grę i wszystko śmiga normalnie, wyłączę i już zacinanie powraca poniżej podaje specyfikacje PC i nie ma znaczenia czy jest kursor systemowy czy też nie.


Procesor: AMD FX8350 chłodzony noctua nh-u12p (temperatury w wieśku nie przekraczają 60 stopni)
Karta Graficzna: nvidia gforce GTX 980 asus strix (Najnowsze sterowniki zainstalowane)
Ram: 16 GB goodram
Płyta główna: Asus CROSSHAIR V FORMULA-Z (Zainstalowane najnowsze sterowniki,DOS tak samo aktualny)
Zasilacz : Corsair CS750M
Dysk Twardy : Seagate Barracuda ST 3500032 500 GB podzielony na dwie partycje C i D na partycji C tylko pliki systemowe Wiesiek jest na partycji D, na obydwu partycjach jest ponad 100gb wolnego miejsca.
Myszka: Star Wars™: The Old Republic™ Gaming Mouse Razer pod najnowszymi sterownikami Razer Synapse tak samo jak klawiatura Razer Anansi.
Wiedzmin III jak i wszystkie dodatki posiadam fizycznie na płytach ale całość ściągałem z internetu za pośrednictwem GOG Galaxy v. 1.1.19 BETA wszystkie darmowe DLC również są zainstalowane.
System Operacyjny: Windows 10 PRO 64 bit.

Dodam, że gra jest zoptymalizowana przez program NVIDIA GeForce Experience, niemal wszystko na "UBER" jak również inne gry jak np: World of Warcraft Legion działa normalnie,tak samo jak i SW Battlefront jak i Overwatch wszystko tam śmiga na 60 fps na ultra aż miło. Wspomnę też, że komputer nie jest w żaden sposób podkręcany we wszystkim są zachowane ustawienia fabryczne.

PS: Wysłałem też opis problemu do działu technicznego ale być może tutaj dowiem się szybciej jakie jest rozwiązanie.
 
Last edited:
Top Bottom