Зависає зображення в кат сценах

+
Доброго дня тим кто буде це читати.
Я хочу розказати ВАМ про наболівшу та вибішу мене тему в ігрі, а саме КАТ СЦЕНИ.
Я перебробував всі поради, які тільки знаходив в інтернеті НІ ОДНА ПОРАДА НЕ ДОПОМОГЛА.
Я не знаю що робити. У мене кожна кат сцена зависає після 3-5 секунд, як тільки вона почалась в даному зображенні вона так у мене зависає. Вона не пропадає сама хоча повинна пропадати, бо це рендерський ролик, за мість того щоб проіграти і розказати мені історію, яку я вибрав по сюжету мої дії воно просто зависає і все. Я можу тільки в даному випадку пропустити цю історію.
Жалітися мені на ігру тощо вона в мене напевно на низьких параметрах чи у мене слабі параметри ноутбука, я не буду бо :
1) Іграю я переважно середньо-високих параметрах, або на високих;
2) У мене ігрових ноутбук з хорошою начинкою да я не можу потягнути трасировку но можу свободно запустити ігру на настройках "ЗАПРЕДЕЛЬНИЕ+" і буде у мене стабільно 30 FPS в ігрі.
Відеокарта 3050 ТІ ; Intel core i7-11370H; 24 гігабайт оперативної пам'яті ; вся система установленна на SSD яких є 2. Драйвера кругом у мене обновляються.
Да ігра класна вона мене затягує но мене бісить той момент, що я пропускаю історію своїх виборів по сюжету через те що у мене зависає катсцена і все що можу я зробити так це просто її пропустити і грати далі .
Якщо хтось знає, як рішити дану проблему прошу ВАС не мовчіть розкажіть її .
 

Attachments

  • изображение_2023-06-25_185411022.png
    изображение_2023-06-25_185411022.png
    1 MB · Views: 37
Top Bottom