Zbroje Geralta

+
Mobil 1 :D czy ty robisz te wszystkie tematy tylko po to aby se troche postów ponabijać? Zaznaczyłem zbroje kruka ale imho ten temat jest tak potrzebny jak ja w polityce. Nie mówie że wszystkie tematy są nie potrzebne, ale ten akurat... sorry
 
Mi podobała się wyśmienita skórzana. Nie była najlepsza, ale fajnie wyglądała...Poza tym zgadzam się z przedmówcą, niektóre ankiety zaczynają przypominać trochę zabawy w przedszkolu...
 
Koszula jest najlepsza !!!W sumie to te zbroje mało dają, w 3 akcie miedzy koszulą a wyśmienitą kurtką skurzaną jest niewielka rożnica. (gram na latwym :p)Szkoda ze tak malo zbroi, ale wiedzmini tak mają
 
Większość tu tematów to: twój ulubiony miecz, twój ulubiony przeciwnik, ulubiona laska, ulubiony tryb kamery. A zazwyczaj takie tematy mają po kilka stron, dlatego nie wiem dlaczego akurat ten się cieszy tak małym zainteresowaniem. Mi się żadna zbroja kruka nie podobała, żadnej frakcji, jakieś takie wydawały mi się wydumane. Znacznie lepiej według mnie wyglądały kurtki skórzane.
 
Dźiwne jest to że w Ćwiekowanej skórzanej kurtce na pasie nie ma torby na ekwipunek bo nie wiadomo gdzie Geralt te wszystkie rzeczy trzyma.W intro Geralt ma na sobie wyśmienitą skórzaną kurtkę i dźiwne jest to że w intrze w wyśmienitej skórzanej kurtce na pasie nie ma torby na ekwipunek bo jak się w grze ma wyśmienitą skórzaną kurtkę to na pasie jest torba na ekwipunek. ;D
 
Na pudełku z grą screeny z gry są chyba stare bo screena na pudełku gdy Geralt jest w Wyzimie handlowej ma na sobie wyśmienitą skórzaną kurtkę a na pasie slot na eliksiry jest zupełnie inny niż w grze.
 
Czy to prawda czy tylko mi się zdaje,że zbroja Kruka wygląda we wszystkich wersjach tak samo?
 
Jesus, save me. Mobil1 - Jeśli już wypowiadasz się we własnym temacie to chociaż pisz poprawnie po polsku. Mnie najbardziej popdoba się wyśmienita skórzana kurtka. W pancerzu kruka Geralt wygląda jakoś tak.... Koksowato xD
 
Mi najbardziej podobała się Zbroja kruka ;)Może tez dlatego że poza podstawową "kurtałką"innych nie nosiłem (tj. nie kupowałem)..
 
bertunio said:
Mi najbardziej podobała się Zbroja kruka ;)Może tez dlatego że poza podstawową "kurtałką"innych nie nosiłem (tj. nie kupowałem)..
Może dlatego,że zbroję zmieniamy tylko trzykrotniekoszula---->kurtka skórzana------>wyśmienita kurtka skórzana------->Zbroja Kruka.Z tego kupujemy tylko jedną.
 
Jeszcze nie napisałem jaka jest moja ulubiona zbroja.A więc moją ulubioną zbroją jest Wyśmienita skórzana kurtka.Nie była najlepsza ale super wyglądała. ;D
 
Top Bottom