Zlecenie na harpie

+
Zlecenie na harpie

Witam mam taki problem nie potrafię zniszczyć gniazd harpii, mam pułapki na harpie ale nie wiem jak to ugryźć aby wykonać to zlecenie. Zabijanie harpii przychodzi mi z łatwością
 
Po wejściu do kanionu gdy zaatakują Cię harpie zastaw pułapkę i odskocz na bezpieczną odległość. Sroczki powinny się zainteresować pułapką miast wiedźminem i odlecieć do gniazda. Dobrze było by abyś uruchomił namierzanie zadania "zlecenie na harpie" w dzienniku. Dzięki temu będziesz miał w HUDzie podgląd ilości zniszczonych gniazd. Pamiętaj-nie wszystkie harpie połaszą się na pułapki, należy je rozstawiać i podnosić jeśli nimi pogardzą.

Gniazda harpii znajdują się w kanionie i w jaskiniach, do których uzyskasz dostęp wykonując jedno z głównych zadań. W innych lokacjach rozstawianie pułapek jest bezcelowe.
 
4 pułapki w kanonie (tym prowadzącym do jaskini), 3 w jaskini. Ja bym radził ci zaopatrzyć się w większą ich ilość tak na wszelki wypadek. Harpie przylatują do ciebie nawet z samego dołu więc wystarczy ubić pierwszy atak i rozstawić 4 w pewnej odległości od siebie.
 
Dzięki za podpowiedź:) ale jestem teraz na zadaniu symbol śmierci i jak poszedłem do kamieniołomów i do jaskiń, to była tylko jedna harpia:(
Nie rozumiem tego, może wszystkie wybiłem:)
 
Dzięki Wam udało mi się zaliczyć to zadanie.
Ogólnie przeszedłem już grę po stronie nieludzi, teraz opowiem się za "Rochem"
 
Ja mam dodatkowe pytanie co do tego miejsca - obok wejscia do jaskini do legowiska harpii, znajduje sie mala sciezka ktora prowadzi do skrzyni - jak ja otworzyc? Gdzie znajde kulcz i co w niej jest?
 
A znalazłeś i obejrzałeś wszystkie kryształy z zaklętymi w nich snami? Ta skrzynia to element zadania pobocznego Koszmar Baltimora zaczynającego się od obejrzenia jednego ze snów skradzionych przez harpie.
 
Witam otóż mam te zadanie do wykonania tyle że nie wiem u kogo kupić w Vergen schemat pułapki na harpie. W internecie pisało coś że można ją zdobyć u jakiegoś szczurołapa tyle że ja nie wiem gdzie ktoś taki może być. Bardzo bym prosił o pomoc i wytłumaczenie gdzie i u kogo mogę zdobyć ten schemat
 
Uchacz, sprzedawca pułapek i petard, znajduje się w enklawie ludzi, tej położonej wyżej (chyba nad karczmą). Można chyba też kupić pułapki albo schematy pułapki u elfa, który znajduje się na placu tuż przy czarodziejce.
 
A te gniazda Harpii to wszystkie w kamieniołomach są??
Bo zniszczyłem 4 sztuki więcej się nie nabierają na pułapkę w kamieniołomie...
 
Znajdziesz jeszcze parę gniazd w jaskini w kamieniołomie, do której udajemy się w celu wykonania zadań "W pogoni za magią" i "Zlecenie na królową harpii" ;)
 
Top Bottom