Zniknal jeden z trailerow Wiedzmina 3

+
Status
Not open for further replies.
Zniknal jeden z trailerow Wiedzmina 3

Nie moge znalezc jednego z oficjalnych trailerow Wiedzmina 3, motywem przewodnim cinematica byla Cirri.
To nie byl cinematic CGI tylko trailer stworzony z klipow "in game", jestem niemal pewien ze byl dostepny na oficjalnym kanale Youtube "The Witcher" ale juz go nie widze, czy ktos kojarzy o czym mowie i ma jakies namiary na owy material?
Jesli dobrze sobie przypominam byl udostepniony zaraz przed lub po "A Night to Remember".
Swoja droga dlaczego zostal usuniety?
 
Last edited:
Chodzi o The Sword Of Destiny, który cały czas jest na oficjalnym kanale gry?


Chyba nikt nic nie usuwał - jest nawet sławne in-game VGX.
 
Nie, tego trailera nie ma juz na oficjalnym kanale The Witcher jak wczesniej wspominalem.
W jednej ze scen w tym trailerze o ktorym mowie Cirri zostaje znaleziona przez Wiedzmy z moczar.
No i nie bylo zadnego CGI, wszystko "in game".
 
Last edited:
Może chodzi o zwiastun "Go your way"?

http://youtu.be/rhHpQnvTKfo

O wlasnie o to mi chodzilo, dziekuje.
Eh wydawalo mi sie ze ten zwiastun byl na oficjalnym kanale sorry za zamieszanie, przez chwile przeszlo mi przez mysl ze mogl zostac usuniety przez jakies problemy z prawami autorskimi zwiazanymi z podkladem muzycznym. ;)
 
Last edited:
Skoro padła konkretna odpowiedź to zamykam. Na przyszłość @k3lt rozejrzyj się trochę po forum zanim założysz nowy wątek, w większości przypadków znajdziesz odpowiedni temat do zadania pytania.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom