Życzenia świąteczne

+
Życzenia świąteczne

Cześć!
Jako, że powoli zbliżają się święta bożego narodzenia życzę Wszystkim 12 potraw wigilijnych i ciepłych chwil razem spędzonych z rodziną tak, aby rodzinny ogień nigdy nie zgasł nawet gdy się pokłóciliście się, masz żal do kogoś lub po prostu rodzinna się pokłóciła i te święta mogą być rozdzielone między sobą. I to jest moment żeby się pogodzić, aby te święta byłby razem z całą rodziną przy stole. Wszystkiego dobrego spędzenia czasu z bliskimi i Szczęśliwego Nowego roku ten nowy rok powinien być dla Wszystkich wspaniały.

Zapomniałem dodać! Wesołych i Niesamowitych Świąt!

Bardzo dziękuje i przepraszam!
 
Last edited:
Zdrowych i Radosnych Świąt wszytkim, cokolwiek kto obchodzi!

 
Zastanawiałem się czy zrobić osobny temat z życzeniami w następnym roku i czego można życzyć w nowym roku?! O, tak życzę Wam( jeszcze raz) , aby nowym roku nie dźwigać ciężkiego krzyża.
 
No i po świętach.

Najedzeni, obładowani (niekoniecznie trafionymi) prezentami i zestresowani rodzinnym zlotem...

W końcu można powrócić do normalności oraz (chociaż trochę) odpocząć.
 
Aż taki zły byłem, że NIC nie dostałem, nawet złamanego mikołaja z czekolady :geraltsad:
 
Szincza;n10120072 said:
Od razu napiszę, że nie ma takiej potrzeby

Czyli życzenia świąteczne jak i noworoczne życzenia powinni być razem a nie od dzielnie.Tak zrobię tylko będzie inaczej, może niektórzy nie świętują, bo jedzenie za drogie no i dodatek, w którym trzeba zapłacić X kasy na prezent.
 
Last edited:
Masz racje święta i po świętach nie wiem jak Wy, ale nie czułem magii świąt..... Nie przejmuj się, że nic nie dostałeś prezenty nie są ważnym elementem do prawdziwych świąt.
 
Moi Drodzy!

Jako, że wyjątkowo długi weekend świąteczny już niemal za pasem, który zapewne co niektórzy będą zmuszeni poluzować ;-) chciałem złożyć szczere życzenia:

Szczęśliwego czasu spędzonego w gronie najbliższych, cieszmy się nimi wszystkimi, póki są cały czas wśród nas, nawet jeżeli czasami nie mamy do nich cierpliwosci i różnią nas poglądy. O relacje trzeba dbać i należy je pielęgnować, swięta są ku temu z pewnością doskonałą okazja.
Poza tym życzę zdrowia, aby Wam zawsze towarzyszyło i pozwalało realizować cele i pragnienia.
Wielu fajnych prezentów w tym uzupełnień kolekcji wszelakich, geekowych gadżetów, gamingowego sprzętu, figurek, ksiażek, winyli, LEGO czy też własnoręcznie zrobionych przez Waszych partnerów, pociechy, przyjaciół. Co tam komu potrzeba i co komu sprawi radość!

Życzę nam aby forum kwitło, pomimo konkurencji z każdej strony walczacej o naszą uwagę. Wielu okazji do owocnych i ciekawych dyskusji i możliwości spotkań.
Z tego też miejsca dziękuję za ogrom informacji i interesujace, a czasem zabawne teksty jaki moglem tu przeczytać.

Pracownikom CDProjekt i spółek zależnych (strasznie oficjalnie, ale nie chcialem wymieniac wszystkich czy też kogoś pominąć):
Dużo energii do Waszej codziennej pracy. Pracując na wielu różnorodnych stanowiskach dostarczacie wspaniale produkty, pomagacie budować wspaniałą społeczność i tworzycie bardzo istotną część popkultury istotnej zwłaszcza dla naszej krainy nad Wisłą.
Życzę pasji do tego co robicie i satysfakcji z tego co zrobiliście.
Niezależnie czy jesteście blisko społeczności i kontaktujecie się z nią, czy jestescie bardziej anonimowymi grafikami, dźwiękowcami, programistami, scenarzystami, muzykami, animatorami, aktorami, testerami (i wieloma innymi fajnymi ludźmi znajacymi się na swojej robocie) - tworzycie genialne produkty, które daję tony rozrywki w tych cmomentsmi smutnych i ciężkich czasach.

Wesołych Świąt !!!

A w nowym roku abyscie zrealizowali plany i część marzeń. Dlaczego część? Bo marzenia są potrzebne, a jeszcze cale życie przed Wami!
 
Last edited:
Top Bottom