LIVE STREAM 26.02.2019 - omówienie Aktualizacji Drzewek Sezonowych

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Już jutro o godz. 20:00 zapraszamy Was na stream na twitch.tv/cdprojektred! Paweł Burza i Jason Slama omówią nadchodząca aktualizację zawierającą drzewka sezonowe, nowy tryb sezonowy oraz zmiany w balansie!

Do zobaczenia!
 

Lexor

Forum veteran
Z zapowiedzi streama wynika pewność, że teraz jeszcze nie bedzie żadnych dodatkowych kart.
 
Z zapowiedzi streama wynika pewność, że teraz jeszcze nie bedzie żadnych dodatkowych kart.
Może i dobrze, bo aktualnie meta i decki powoli się kształtują, i w sumie teraz mogłoby to narobić bałaganu. Nowe karty, jak dla mnie, mogłyby pojawić się w kwietniu, to taki akurat czas, gdzie aktualne decki się przejedzą, i nowe karty wprowadziłyby urozmaicenie w mecie.
 

Lexor

Forum veteran
@PvPM4gister. - Może po balansie kart stopień zmian będzie niższy, ale meta i tak się jakoś zmieni. Co do większych zmian to już obecnie decki są w zasadzie robione na jedno kopyto i różnią się w dużej mierze jedynie tech-kartami.
 
Z zapowiedzi streama wynika pewność, że teraz jeszcze nie bedzie żadnych dodatkowych kart.
Bo te będą w marcu a nie w lutym. :)
@PvPM4gister. - Może po balansie kart stopień zmian będzie niższy, ale meta i tak się jakoś zmieni. Co do większych zmian to już obecnie decki są w zasadzie robione na jedno kopyto i różnią się w dużej mierze jedynie tech-kartami.
Jak na jedno kopyto?

P.S. Dopiero co nowi liderzy weszli, nie przesadzajmy. Ja i tak jestem w szoku że w marcu dojdą kolejni.
 
P.S. Dopiero co nowi liderzy weszli, nie przesadzajmy. Ja i tak jestem w szoku że w marcu dojdą kolejni.

Również jestem tym zdziwiony, aczkolwiek wszystko zaczyna wskazywać na to, że Redzi konstruują dowódców pod archetypy/ mechaniki przewidziane w kartach składających się na deck. Takie rozwiązanie ma swoje plusy i minusy. Tak czy inaczej, wygląda na to, że w nowym dodatku zostaną wprowadzone nowe mechaniki do każdej z frakcji (być może oznacza to powrót części ze starych mechanik, jak pancerz w KP czy światło księżyca w potworach), ew. niektóre obecnie nie wspierane mechaniki (jak szpiedzy w NG) doczekają się własnego dowódcy.
 
Zaczalem grac w wojne krwi i gameplay bardziej mi tam odpowiada. Mechaniki są bardziej dynamiczne i ciekawsze. =]
Post automatically merged:

Twraz bedzie balans potworow gigantow. K9niec marca karty.
 
Ciekawe, czy te comiesięczne aktualizacje będą skupiały się wyłącznie na nerfieniu tego, co uważane jest za op, czy też będą wdrażane próby wzmacniania niegrywa(l)nych obecnie kart.

Interesuje mnie również jak przedstawią na streamie wątek drzewek sezonowych - zrobią z tego mini hype, a może przeproszą graczy za pokazywanie słodyczy przez szybę, których nie można było skosztować?
 
Interesuje mnie również jak przedstawią na streamie wątek drzewek sezonowych - zrobią z tego mini hype, a może przeproszą graczy za pokazywanie słodyczy przez szybę, których nie można było skosztować?

Po tak długim czasie nie wiem co by musiało być w tych drzewkach żeby zrobić jakikolwiek hype.
 
Jak Slama i Burza mówi, że będą inne to będą :D Pytanie na ile ta "inność" będzie atrakcyjna :)
 
Miałem dużo uwag do obecnego stanu włóczni i tarczy, ale uważam, że zapowiadana zmiana je zupełnie zabije.
 
@Dargorad66 - dokładnie, niechby i były ograniczone do 4 rozkazów, ale nie za 7 prowizji. Ja wiem, że ewentualnie taki NR może dodawać te użycia (więc chyba jedynie NR będzie mógł coś z tym zrobić?) ale ogólnie lepiej by było gdyby w obecnym stanie po prostu wprowadzili mozliwość uzycia "raz na turę" zamiast wprowadzać ładunki.
 
@Lexor Tym bardziej że zawsze będzie ryzyko że artefakt zostanie usunięty, chociaż nie wiem czy ktoś będzie teraz grał artifact removal.
Chociaż drzewko sezonowe będzie w końcu dostępne, no i może Eldain będzie w końcu grywalny!
 
Top Bottom