Seriale

+
Nie zabiorą im tych seriali ani nie mogą im kazać ich anulować
Nic nie muszą zabierać. Kontrakt obowiązuje ich do końca 2019 roku.

Kontrakt się kończy Disney nie życzy sobie, aby jakiekolwiek filmy Marvela były dostępne na Netflixie i tyle.

Oczywiście do jakiejś tam ugody dojdą, ale Disney sam sobie by w stopę strzelił, gdyby pozwolił Netflixowi robić z Marvelem co chcą. Disney będzie dążył do tego, aby mieć Marvela na wyłączność, bo to ich szansa na to, aby się przebić przez inne usługi - w innym wypadku szybciej ich interes się zakończy niż się rozpoczął.
 
Skończyłem DD i tak w skrócie pokuszę się o stwierdzenie że był to chyba najlepszy sezon. Pierwsza połowa tak jak wcześniej pisałem miała wzloty i upadki ale tak gdzieś od połowy 6 odcinka serial nabrał mocy którą trzymał do samego końca. Czekam na kolejny sezon ;)
 
@rafal12322, jeśli pierwsza połowa była nierówna, a dopiero potem było świetnie to nie może to być najlepszy sezon :p Pierwszy od początku do końca był rewelacyjny, dokładnie przemyślany i poprowadzony, słowem, bez wad. Ja w trzecim jestem po pięciu odcinkach i póki co nie powiedziałbym, że jest aż tak dobrze. To już nawet pierwsze odcinki drugiego sezonu były ciekawsze. Jest oczywiście lepiej niż w IF czy LC, ale tamte seriale momentami sięgały dna więc o wyższy poziom nietrudno. Z ostateczną oceną wstrzymam się oczywiście do finału, ale na chwilę obecną pierwszy sezon Diabła Stróża uważam za zdecydowanie lepszy.
 
Może i faktycznie pierwszy sezon pozostanie tym najlepszym ale trzeci depcze mu po piętach. Jest zdecydowanie lepszy niż drugi. ;)
Btw, oglądając ten trzeci sezon przyszła mi do głowy myśl, że fajna byłaby z tego gra :p Insomniac Games po sukcesie Spider-Mana pokazało że potrafi zrobić świetną grę więc może teraz pora na Diabła z Hell's Kitchen? :love: Ale to już dyskusja na inny temat.
 
Zbliżam się do końca Daredevila, a tymczasem z innej beczki... Czy ktoś tutaj oglądał Into the Badlands? Wróciłem do tego serialu po długiej przerwie i teraz zabieram się wreszcie za sezon trzeci. Z tego co czytałem to miał on mieć 16 odcinków, ale ostatecznie stanęło na 8. Zrobili przerwę jak np. w Wikingach i kolejne odcinki są w drodze czy po prostu urwali? Wiadomo cokolwiek o jakimś ciągu dalszym? Byłaby wielka szkoda gdyby ten serial został skasowany zwłaszcza, że ta sama stacja ciągnie jednocześnie coraz syfniejsze Walking Dead...

Dla osób, które nie miały do czynienia z Into the Badlands to szczerze polecam. Bardzo fajna historia lekko inspirowana Wędrówką na zachód. Dość oryginalna wizja świata post apo + mistyczne sztuki walki ze świetną choreografią starć.
 
Serial jest kapitalny i nie przypominam sobie żeby ostatnio robili tak długą przerwę, zawsze gdzieś po wakacjach wracało z drugą połową. Teraz cisza, w rozpisce podobno jest 16 odcinków tylko nie wiadomo kiedy nastąpi ich premiera. Pamiętam, że swego czasu scenarzystka udostępniła na twitterze zdjęcie scenariusza 11 odcinka. Liczę, że niedługo serial powróci bo nie wyobrażam sobie żeby go skasowali....

TWD jest coraz gorsze, ten nowy sezon jest tragiczny.... Nie wiem po co oni to dalej ciągną.
 
Obejrzałem 3 odcinki '' Nielegalnych ,, Jestem pod dużym miłym zaskoczeniem !
Takiego serialu właśnie brakowało . Każda postać ma jakieś swoje przeciwności losu . Szczególnie taki Oleg , który przypomina mi ( pod względem postępowania ) Shane 'a z " The shield "
Wartka akcja i chce się oglądać od razu .Nie ma jak w takim Belferze , że dopiero pod koniec serialu , gdy wszystko zaczyna się łączyć , tu wszystkie wątki się łączą płynnie . I ważne jest też , że serial jest w wielu językach a nie jak w " "Zawód Amerykanin " są np .wspomnienia ze ZSRR a mówią po angielsku....
Widać , że seial jest oparty na dobrej powieście choć jej nie czytałem to mam duże nadzieje , że ten serial jeszcze zaskoczy na razie 8,5 /10 bo trochę było nie zrozumiałych dialogów po polsku ....
 
Jeżeli ktoś ma ochotę na ciekawy thriller polityczno-policyjno-kryminalny, to bardzo polecam dwa seriale: Line of Duty i Bodyguard. Obydwa mało znane u nas, a bardzo, bardzo popularne w UK seriale produkcji BBC, obydwa tego samego reżysera (co zresztą widać i czuć). Świetnie zagrane, trzymające w napięciu. LoD już dostępne na Netflixie, Bodyguard ma się pojawić jakoś za dwa dni. Mnie bardzo wciągnęły ;)
 
Skończyłem Daredevila i jestem zadowolony. Trzeci sezon jako całość wypada lepiej niż sezon drugi oraz jakikolwiek inny serial Marvela od Netflixa poza... pierwszym sezonem Daredevila oczywiście. Kreacje aktorskie stały na wysokim poziomie i nawet Karen się rozwinęła, a historia trzymała za gardło. Było jednak trochę dłużyzn, nie wszystkie wątki przypadły mi do gustu, ale to drobne rzeczy. Nie mogę więc postawić tego sezonu ponad pierwszym, ale jest zaraz za nim.

Ciekaw jestem co teraz z tym netflixowym uniwersum :unsure: Na chwilę obecną pewne jest że Jessica Jones i Punisher doczekają kolejnych sezonów, a Luke Cage i Iron Fist nie. Nie wiadomo co z Daredevilem (choć trzeci sezon dopiero zadebiutował więc jeszcze trochę za wcześnie na jakieś ogłoszenia) oraz Defenders nie mówiąc już o poszerzeniu puli postaci o kolejnych bohaterów.
 
Ja również oglądam perypetie Daredevila i wydają mi się nieco...Dojrzalsze. Nie powiem więcej póki nie skończę. Obejrzałem tez pierwszy odcinek "Nielegalnych" jest zadziwiająco dobry brak mu tak typowej dla Polski prostoty realizacji. Postaci mówią choćby we własnych językach. To był pierwszy Polski serial, w którym musiałem czytać napisy, bo przez 85% odcinka nie pada ani jedno Polskie słowo! A dzieje się przy tym...Niestety nie obejrzę całości.
 
Obejrzałem 3 odcinki '' Nielegalnych ,, Jestem pod dużym miłym zaskoczeniem !
Takiego serialu właśnie brakowało . Każda postać ma jakieś swoje przeciwności losu . Szczególnie taki Oleg , który przypomina mi ( pod względem postępowania ) Shane 'a z " The shield "
Wartka akcja i chce się oglądać od razu .Nie ma jak w takim Belferze , że dopiero pod koniec serialu , gdy wszystko zaczyna się łączyć , tu wszystkie wątki się łączą płynnie . I ważne jest też , że serial jest w wielu językach a nie jak w " "Zawód Amerykanin " są np .wspomnienia ze ZSRR a mówią po angielsku....
Widać , że seial jest oparty na dobrej powieście choć jej nie czytałem to mam duże nadzieje , że ten serial jeszcze zaskoczy na razie 8,5 /10 bo trochę było nie zrozumiałych dialogów po polsku ....
O kurczaki! Nawet nie wiedziałem, że jest taki serial.

Nielegalni to jest pierwsza książka całej serii Severskiego. Naprawdę dobra seria a szczególnie audiobooki w wykonaniu Krzysztofa Gosztyły. Przesłuchałem już 4 części a niewadno pojawiła się 5 część jako superprodukcja z udziałem 59 aktorów - "Zamęt" który zamierzam zacząć w przyszłym tygodniu :)

Ze względu na książki zdecydowanie zamierzam zobaczyć ten serial. Dzięki (y)
 
Nielegalni to jest pierwsza książka całej serii Severskiego. Naprawdę dobra seria a szczególnie audiobooki w wykonaniu Krzysztofa Gosztyły. Przesłuchałem już 4 części a niewadno pojawiła się 5 część jako superprodukcja z udziałem 59 aktorów - "Zamęt" który zamierzam zacząć w przyszłym tygodniu

"Zamęt" mam na swojej półce w audiotece znam i gorąco polecam. Jak i wszystkie audiobooki w ogólności nie tylko Severskiego.
 
Jeśli obawiacie się podchodzić do Chilling Adventures of Sabrina bo jest to od twórców Riverdale, które od drugiego sezonu mocno obniżyło poziom to śmiało możecie odpalać. Riverdale przy Sabrinie to bajka dla dzieci. Tutaj mamy okultyzm, nekromancje, czarną magie a nawet kanibalizm. Twórcy nie hamują się w niczym, sam serial jest zdecydowanie mroczniejszy. Historia ciekawa i wciągająca. ;) Jak dla mnie miłe zaskoczenie.
 
Jeśli obawiacie się podchodzić do Chilling Adventures of Sabrina bo jest to od twórców Riverdale, które od drugiego sezonu mocno obniżyło poziom to śmiało możecie odpalać. Riverdale przy Sabrinie to bajka dla dzieci. Tutaj mamy okultyzm, nekromancje, czarną magie a nawet kanibalizm. Twórcy nie hamują się w niczym, sam serial jest zdecydowanie mroczniejszy. Historia ciekawa i wciągająca. ;) Jak dla mnie miłe zaskoczenie.
To dobrze. Czekałem na serial, ale póki co brak czasu ze względu na gorączkę gier (Wojna Krwi i Read Dead 2) - póki co świat nie istnieje ;)
 
Ja ostatnio oglądałem serial Znaki 3 odcinki. Muszę powiedzieć że historia nie jest zła serial ogląda się całkiem przyjemnie i historia się rozkręca . Serial dość przyzwoity jak na polskie warunki . Co do nielegalnych zgodze się serial świetny . Barierą nie do przeskoczenia dla wielu są napisy . Ja przeczytałem książkę i jest bardzo dobry materiał na serial . Mnie trochę przeraża że dobre polskie seriale wychodzą z pod zagranicznych rąk . To oni zauważyli zwłaszcza po sukcesie watahy i belfra że warto iść tą drogą . Ja oglądając drogi wolności dość szybko się odbiłem podobnie było z tefałenowską pułapką . Patrząc nawet na Rojsta żadna telewizja nie zbliżyła się poziomem do tego serialu . Kobiety mafii Patryka Vegi wciągają nosem to co w polskiej telewizji
 
W nocy skończyłem " Ślępnąc od świateł " . HBO Polska się postarała i zrobiło w końcu serial na poziomie od którego nie da się w ogóle oderwać ( idealny na big watching , dlatego nie dziwię się , że wypuścili od razu cały sezon . Serial jest po postu kozacki! Nie to co przereklamowane poprzednie seriale Wataha i Pakt . Było by 10/10 gdyby roli podołał Kamil Nożyński grającego Kubę , momentami jest sztuczny , ale pozostali aktorzy dali czadu a najbardziej J. Frycz grającego Daria . 9/10!
 
Mnie się książka podobała bardziej. To narracja 'Robi" tę książkę a trudno opowiadać obrazek, ale serial też jest świetny. Podoba mi się, że to wierna adaptacja a nie jakaś wariacja na temat jak często bywa. Wszystkim polecam także, audiobook w interpretacji...Krzysztofa Skoniecznego reżysera serialu.
 
Słyszeliście o serialu Origin ? Bo ja się dopiero dzisiaj dowiedziałem, że takie coś będzie miało premierę w tym miesiącu. Wygląda obiecująco ;)
 
Top Bottom