Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Po premierze trzeba będzie upolować jakiś reshade aby zminimalizować ten żółty filtr.
Ja tu nie widzę filtru tylko samą aberracje chromatyczną która psuje dosłownie wszystko, całe szczęście że ten badziew będzie można wyłączyć.
Żółty filtr to był w Deus Ex Human Revolution.
 

Alanah Pearce i jej wrażenia z ogrywania 16h w CP2077

To raczej nie są Jej wrażenia, a wrażenia gości z IGN oraz GameSpot. Cytuję:
"Join me in chatting to two journalists (Tom Marks from IGN, Phil Hornshaw from GameSpot) who played 16 hours of Cyberpunk 2077 each. Ask any questions you like, since this will be the last chance before reviews!"
 
Najważniejsze informacje wg GOLa z wyżej podanych wrażeń dziennikarzy z IGN i GameSpot.

Co ciekawe jeden z nich twierdzi, że Keanu jest najsłabszym elementem gry, jeżeli chodzi o voice acting. Ciekawe.
 
Keanu to Keanu , nie ma co się spinać. Nigdy nie był wybitnym aktorem ale tu wcale nie o to chodzi. Ludzie kochają go za to jaką osobą jest w życiu prywatnym. Nie będzie biedy no chyba, że ktoś naprawdę nie lubi jego stylu aktorstwa i specyficznego głosu. Wtedy zostaje polska wersja :p
 
Najważniejsze informacje wg GOLa z wyżej podanych wrażeń dziennikarzy z IGN i GameSpot.

Co ciekawe jeden z nich twierdzi, że Keanu jest najsłabszym elementem gry, jeżeli chodzi o voice acting. Ciekawe.
Dziwisz się Keanu zawsze był drewniany, mnie to wcale nie dziwi, ale jeżeli to NAJSŁABSZY element VA to znaczy że cały jest wykonany na bardzo wysokim poziomie.
 
Dziwisz się Keanu zawsze był drewniany, mnie to wcale nie dziwi, ale jeżeli to NAJSŁABSZY element VA to znaczy że cały jest wykonany na bardzo wysokim poziomie.
Nie dziwię się, nigdy nie był jakimś wybitnym aktorem, ale za to bardzo popularnym i powszechnie lubianym. Z resztą ten dziennikarz mówił, że i tak nie jest źle, po prostu inni są lepsi.
 
Trudno mi uwierzyć, żeby był gorszy niż nasze gwiazdy z 'Na dobre i na złe'...
Keanu to w sumie naturszczyk, chyba nie skończył żadnej szkoły aktorskiej, w przeciwieństwie do niektórych gwiazd z "Na dobre i na złe", więc to nie jest takie znowu oczywiste.
Co nie znaczy, że Keanu jest złym aktorem, jakby był złym aktorem to nie odniósłby takiego sukcesu, ma charyzmę, a to się liczy w tym zawodzie.
 
Na GOLu pod głównym profilem Cyberpunka 2077, widnieje taki oto pierwszy komentarz napisany niedługo po pierwszej zapowiedzi:

"31.05.2012 13:10
👍
Nie wiem jak Wy, ale ja jestem w pełni pewny, że ta gra będzie na miarę Wiedźmina 2, a nawet nieco bardziej dopracowana. Już teraz czekam z utęsknieniem!"

Dziwne uczucie przeczytać to na 10 dni przed premierą :oops:
 
Na GOLu pod głównym profilem Cyberpunka 2077, widnieje taki oto pierwszy komentarz napisany niedługo po pierwszej zapowiedzi:

"31.05.2012 13:10
👍
Nie wiem jak Wy, ale ja jestem w pełni pewny, że ta gra będzie na miarę Wiedźmina 2, a nawet nieco bardziej dopracowana. Już teraz czekam z utęsknieniem!"

Dziwne uczucie przeczytać to na 10 dni przed premierą :oops:
Wehikuł czasu...
 
Keanu to w sumie naturszczyk, chyba nie skończył żadnej szkoły aktorskiej, w przeciwieństwie do niektórych gwiazd z "Na dobre i na złe", więc to nie jest takie znowu oczywiste.
Co nie znaczy, że Keanu jest złym aktorem, jakby był złym aktorem to nie odniósłby takiego sukcesu, ma charyzmę, a to się liczy w tym zawodzie.

Oczywiste nie jest, życzyłbym wszystkim aby nasz dubbing wyszedł jak najlepiej co wpłynęłoby jeszcze lepiej na odbiór gry, niezależnie od preferencji językowych. Swój sceptycyzm opieram jednak na doświadczeniach kinowych - zdecydowanie bardziej cenię sobie grę aktorską Keanu niż na przykład Pana Kuli.

Ostatecznej oceny dokonam przy drugim podejściu na polskim dubbingu, bardzo chciałbym się miło zaskoczyć i nie przełączyć na angielski po pierwszych paru kwestiach.
 
Ja chcę tylko zauważyć że są to subiektywne odczucia. Przecież GOL kiedyś pisał że polski dubbing w Wiedźminie 3 wypada słabo, więc ciężko mi się tu posiłkować opinią jakichś dziennikarzy na ten temat, tym bardziej że Keanu ma strasznie specyficzny głos, więc nie każdemu może pasować.
Ja natomiast wybieram wersję anglojęzyczną nie ze względu na Keanu, a na Charami Leigh, po jej występach jestem pewien że żeńska V będzie w jej wykonaniu niesamowicie charakterystyczną postacią.
 
Wszyscy przecież słyszeliśmy na dotychczasowych materiałach promocyjnych jak gra Keanu, więc opinie na temat jego voice-actingu nie powinny być zaskoczeniem. Dla mnie i tak jest w porządku -A jeśli anglojęzycznym graczom podobała się gra Douga Cockle z Wiedźminów, to tym bardziej Keanu powinien ich zadowolić.
 
Top Bottom