Czekamy na Wasze pytania!

+
Status
Not open for further replies.
czy lokacje będą otwarte? Czyli czy to będzie styl wiedźmina czy coś innego?
Na jakim etapie jesteście z grą macie choć jakąś grywalną bete?
 
licze na to ze nie pojawia sie takie bledy jak w wiedzminie 2. np gdy w prologu gerald zaklada but to mu noga wychodzi bokiem, albo podczas biegania wlosy geralta wygladaja jak polozone na plasko i przesuwane prawo-lewo, a mianowicie daze do tego zeby grafika byla bardziej realistyczna, chociaz podczas krytykow krew pryskajaca na ekran zrobila na mnie male wrazenie. (sory za bledy ale nie chcialo mi sie sprawdzac)

Naprawdę tak trudno przeczytać ze zrozumieniem post MM i zadać pytanie?
z.
 
- czy będzie jedna czy więcej grywalnych postaci?
- będziemy mogli je stworzyś sami?
- czy postacie będą miały nadprzyrodzone zdolności?
- bedzie to przyszłość przypominająca "obcego" (czyli droidy, roboty, zaawansowana technika) czy bardziej "fantasy"jak "avatar" (nie wiem czy to dobre porównanie :D)?
- w grze będą tylko ludzie tudzież roboty czy równierz obcy lub mutanci ? (chodzi mi o zróżnicowanie rasowe jak w Wiedźminie)

MM360 said:
(...)Musicie pamiętać, że bardzo wiele informacji na temat tego projektu jest ściśle tajnych i nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie zadane przez Was pytania, nawet jeśli bardzo byśmy chcieli, więc prosimy, abyście o tym pamiętali. Prosimy też o ograniczenie się do jednego pytania na osobę, a także o krótką ich formę.(...)
zi3lona
 
Czy ktokolwiek tutaj przeczytał ze zrozumieniem pierwszy post? Jedno pytanie to JEDNO pytanie, a nie dziesięć.
 
Jaką specyfikę będzie miał rozwój postaci? Zdobywamy poziom za zdobyte ekspy i za to zostają nam wydane kartki na talenty do wyboru, czy będzie to stricte kupowanie/instalowanie i modyfikowanie wszczepów? I jak się do tego ma posiadany sprzęt/ekwipunek? O co chodzi? Chodzi o to, czy będzie można na przykład grać bez ani jednego wszczepu, ale być wyposażonym w naprawdę porządną kamizelkę i solidnie ulepszony karabin i być równie groźnym co ktoś kto kupił sobie trochę wszczepów kosztem sprzętu?
 
Ludzie,bądźcie ludźmi...

Tyle razy wam moderatorzy tłukli (no tylko zi3lona :p ) że na użytkownika przypada jedno pytanie!!

Ktoś musi być tym złym. Miło mi, to właśnie ja.
z.


Ja bym cię raczej nazwał jedynym sprawiedliwym (albo jedyną sprawiedliwą-jak kto woli) :)
 
Skoro jedna kaloria to energia potrzena do podgrzania wody o 1 stopień celcjusza to czy jedząc lód się odchudzamy? - A teraz na serio - W grze będziemy mieli nażuconą postać (patrz. Masz tu Geralta i masz się z niego cieszyć - choć mi on odpowiada :D)czy będziemy mogli stworzyć ją sami w większym, mniejszym stopniu np. kolosalnie czyli - Płeć, wygląd, historia, osobowość, zdolności itd. przeciętnie - wygląd (może płeć), zdolności jakieś; czysto kosmetyczne - zmiana fryzu bądź jakieś niewielkie szczegóły? I jak wam mijają wakację?
 
Czy będzie występować w grze odpowiednik konfliktu ze świata Wiedzmina: elfy & krasnoludy vs. ludzie?

Moglibyście również opisać mniej więcej zasady rządzące światem Cyberpunk'a.


Scaliłam. Proszę używać opcji "edytuj", zamiast pisać dwa posty pod rząd.
zi3lona
 
Pytanie ogólne o dodatki... Czy bierzecie na warsztat dodatki takie jak DEEP SPACE? Czy moglibyscie podać jakie dodatki/koncepcje/tematykę wykorzystacie przy tworzeniu?

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 
Na jakie platformy planujecie wydanie gry? Czy będzie to tylko PC (sam Windows, czy może też Mac, Linux?) czy też konsole, i jeśli tak, to jakie?
 
Czy trzeba bedzie się turlać?

Na dużą część podanych tutaj przez forumowiczów pytań można znaleźć odpowiedź w tym starym już newsie:
http://pl.thewitcher.com/community/entry/263
 
Eraqus735 said:
czy żeby zachować styl Cyberpunk będziecie się odwoływali to motywów jakie twórcy wykorzystali w innej grze takiej jak Syndicate?

podpisuję się pod tym pytaniem! współpraca ze Skrillexem w tym przypadku wyszła by świetnie!
 
Czy świat w grze będzie w pełni otwarty czy też będzie on w takiej formie jak w Wiedźminie 2?
 
Czy każda z dostępnych do wyboru ról będzie posiadała inne wprowadzenie do fabuły oraz (już w trakcie przygody) osobne, dostępne tylko dla niej zadania poboczne?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom