Wiedźmin 2: Zabójcy Królów wyprzedany w Stanach Zjednoczonych

+
baryla071 said:
ja posiadam konsolę twórców SONY i od pierwszej zapowiedzi w2 na xboxa 360, bardzo wam zazdroszczę tej pozycji,ceny za którą zapłacicie za wersję kolekcjonerską, pamiętam ostatnio to chyba kupowałem edycję limitowaną (art. book, sciezka dzwiekowa, poradnik(do pobrania) i making of,) Dark Soulsa w cenie standardowej (czyt. 200zł) ale to i tak nie to samo co w2. a mój komputer osobisty uciągnie wieśka na zaledwie minimalnych... ehh może nadejdzie jeszcze taki dzień... pozdrawiam.
To módl się o jak najlepszą sprzedaż wersji na XO.
 
michalek12345 said:
dlaczego nie zrobicie newsa o komiksie streszczającym w1 ?
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pF8RiQPwBks#
Czyżby narzekania na polskiego lektora spowodowały , ze są tylko napisy?

Angielski lektor dobrym być, a news zapewne pojawi się późniejszym popołudniem.
 
@IwaN
Albo dopiero jutro (tak było z poprzednim filmikiem "Kim są Wiedźmini") :p. Poza tym REDzi ostatnio mają zwyczaj wrzucać po jednym newsie na dzień :p (był chyba tylko jeden wyjątek, jakiś tydzień temu, ale poza tym, nieprzerwanie od 14 marca dostajemy 1 informacje/dobę :p
 
Chyba logiczne, że skoro gra jest w całości po polsku, to i zaimplementowany w grę będzie film z polskim lektorem, a nie po ang z napisami pl. Nie wiem więc, po co te czcze dywagacje. A wersję PL - zgadzam się z innymi - dostaniemy najpewniej jutro.
 
Sawu97 said:
@IwaN
Albo dopiero jutro (tak było z poprzednim filmikiem "Kim są Wiedźmini") :p

Całkiem możliwe (MY zawsze jesteśmy na szarym końcu ).

Przy okazji edytuj posty zamiast pisać jeden pod drugim. Chyba, że lubisz być gryziony przez moderatorów ...
 
IwaN said:
Przy okazji edytuj posty zamiast pisać jeden pod drugim. Chyba, że lubisz być gryziony przez moderatorów ...

Wiem, to był przypadek. Już ten pierwszy zaraportowałem, żeby go usunęli, bo zrobi się bałagan :p
 
Obawiam się, bardziej szczegółowe informacje poznamy dopiero przy okazji publikacji wyników sprzedaży konsolowego Wiesława. Tak czy siak gratuluję, choć nie mam pojęcia jakiej skali jest ten sukces.
 
Vojtasass said:
Tak czy siak gratuluję, choć nie mam pojęcia jakiej skali jest ten sukces.

Z całą pewnością jest skali propagandowej i dobrze.
Przyjmując założenie, iż ilość egzemplarzy Mrocznej Edycji odpowiada w jakimś stopniu kolekcjonerce na PC (oczywiście nie w Polsce), to sama liczba sprzedanej mrocznej nie ma raczej większego znaczenia jeśli chodzi o zyski - to zaledwie niewielki procent całości.
Liczba jest "wtórna" - liczy się sam fakt.


Ps.
Co do samych preorderów - jedyne info jakie znalazłem:
http://www.vgchartz.com/preorders/40986/USA/
 
Top Bottom