Wiedźmin podbija londyński West End – trwają przesłuchania do musicalu

+
Wiedźmin podbija londyński West End – trwają przesłuchania do musicalu



Londyński teatr House od Duchess rozpoczął castingi do musicalu pt. The Witcher: A Temerian Story. Przedstawienie ma być adaptacją gry Wiedźmin 2: Zabjcy Krlw. Zdaniem autorw ich sztuka ma wskrzesić gatunek musicalu dla dorosłych, poprzez zapewnienie widzom odpowiedniej mieszanki treści seksualnych oraz mistycznych a to wszystko w klimacie opowieści gatunku dark fantasy. Premiera w teatrze House of Duchess przewidziana jest na wrzesień 2012.
Przygody Geralta opisane w musicalu pełne są widowiskowych walk na miecze, potworw oraz rubasznych scen. Te ostatnie oceniane są za najbardziej śmiałe w historii West Endu.
O postaciach, ktre zgłosiły się na casting można przeczytać tutaj.
Dalsze informacje na temat sztuki należy wypatrywać na stronie teatru już w najbliższych tygodniach.
 
Gdybym nie był wyczulony na tą datę, to bym pogratulował;) Aczkolwiek szkoda, bo przeszedłbym się na taki musical(serio).
 
Ha!
Niezle się usmiałem. Mam nadzieję że będzie podobny do tego: [media]http://www.youtube.com/watch?v=0pNY2Krf3Rw[/media]:p
Jeszcze tylko film z Bollywood-u i mogę odejść z tego świata.
 
Myślę, że coś takiego naprawdę spopularyzowałoby musical jako gatunek na świecie i w Polsce.
 
Narsereg said:
Myślę, że coś takiego naprawdę spopularyzowałoby musical jako gatunek na świecie i w Polsce.
To musical wymaga popularyzacji na świecie?
 
Pewnie, założę się, ze w takim Zambii, nie wystawiają zbyt wielu musicalów, a i na naszym podwórku przydałoby się nieco bardziej wypromować ten gatunek. ;]
 
Narsereg said:
Pewnie, założę się, ze w takim Zambii, nie wystawiają zbyt wiele musicalów, a i na naszym podwórku przydałoby się nieco bardziej wypromować ten gatunek. ;]
Już widzę jak londyński musical o Geralcie wypromuje ten gatunek w Zambii.
 
Masos said:
Już widzę jak londyński musical o Geralcie wypromuje ten gatunek w Zambii.

Dlatego należy mocno wierzyć w jego (musicalu) międzynarodowy sukces.
 
IwaN, proszę Cię! Zmień to! Oczy bolą, jak patrzę na Twoje posty! XDD

Wyobraźcie sobie. Wreszcie niektórzy mieliby te swoje piruety, o które tyle jęków zawsze było. :p
 
dobrym żartem prima aprilisowym byłoby podanie jakiejś szokującej ale prawdziwej nowinki... wszyscy uczuleni na datę uznali by to za żart a tu 2 kwietnia okazuje się że to prawda :)
 
No dobra REDzi, ale ten żart jest z tej strony do której daliście LINK. Wy tylko skopiowaliście. Teraz czekam na coś od was :p

No chyba że to ten MCV skopiował (patrząc wg godzin) :)
 
Top Bottom