Wiedźmin podbija londyński West End – trwają przesłuchania do musicalu

+
:mad: Kurr... Szału dostanę od tych idiotów. Aż dziwne że moderatorzy nic z tym nie zrobili jeszcze. No chyba że... ta cała akcja jest stworzona właśnie przez moderatorów...
Ale nie wiem. Staram się po prostu jakoś wytłumaczyć dziwny fakt, iż żaden muminek nie dostał jeszcze bana...
 
Migotka i Buka - ostatnie ostrzeżenie przed kolejnym warnem.
Sawu - opcja "raportuj" zaprasza ;)
 
Okazuje się, że muminkowe trolle stały się świetnymi beta-testerami dla tego dziurawego forum, na którym nawet nie da się banować użytkowników ;P

@Zi3lona: "ostatnie ostrzeżenie przed kolejnym warnem" - naprawdę świetna polsko-angielska gierka słowna! ;P xD

Ech, w dodatku niezamierzona, nawet nie mogę sobie ewentualnego dowcipu przypisać. Winię trolle :>.
z.
 
Osobiście banowałam dwóch użytkowników i NIE WIEM, czemu bany nie wskakują, administracja jutro się tym zajmie,a póki co - po co karmicie te trolle?
 
bojesie said:
Osobiście banowałam dwóch użytkowników i NIE WIEM, czemu bany nie wskakują, administracja jutro się tym zajmie,a póki co - po co karmicie te trolle?
Bo głodnych trzeba nakarmić, nawet jeśli są paskudnymi trollami, taka to przecież polska tradycja. Nie bój się - nie gryzą.
 
Excalibur33 said:
Bo głodnych trzeba nakarmić, nawet jeśli są paskudnymi trollami, taka to przecież polska tradycja. Nie bój się - nie gryzą.
Ryjek ma szpetne, śmierdzące zembiska. Skąd wiesz, że nie gryzie?!
 
Pewnie to REDzi rozrabiają dlatego nie da się banować. Przepracowali się i odreagowują 1 kwietnia:)
 
nocny said:
Pewnie to REDzi rozrabiają dlatego nie da się banować. Przepracowali się i odreagowują 1 kwietnia:)

Jestem tego samego zdania ;)

Chociaż z drugiej strony, chyba nie byliby momentami aż tak "trollowi"? :p
 
Wallace said:
Jestem tego samego zdania ;)

Chociaż z drugiej strony, chyba nie byliby momentami aż tak "trollowi"? :p
Bo ja wiem, ludzie z REDa to nieźli jajcarze i to byłoby coś w ich stylu ;P Kolejny powiew świeżości w branży, twórcy gier trollujący na własnym forum ;P xD
 
Potem okaże się, że to pierwszy element zakrojonej na szeroką skalę akcji informacyjno - społecznej "nie karm trolla", poprzez swoją kontrowersyjność mającą prowokować społeczną dyskusję nad tym palącym problemem.
 
Top Bottom