Nowe tapety

+
Nowe tapety



W sekcji z tapetami właśnie pojawiły się dwa nowe tła, którymi możecie przyozdobić swój pulpit w oczekiwaniu na nadejście 17 kwietnia. Pierwsze z nich nawiązuje do okładki Edycji Rozszerzonej gry, drugie natomiast przedstawia Geralta w potyczce ze smokiem. Mamy nadzieję, że Wam się podobają.
 
Ten smok nie wyskoczy z monitora?...Nie?...To dobrze.
Świetne obrazki ,ale można zrobić z innymi zwierzątkami;n.p.sarenka to taki wdzięczny,i ostatnio gorący temat. ;)
Albo zajączek. ;)
 
Absurd, jak zwykle nic w 5:4.

Może chociaż wy przestańcie traktować użytkowników monitorów niepanoramicznych jak drugą kategorię ludzi, co? Przypomnę, że TW2 na wejściu miał czarne pasy na 40% ekranu...
 
..które i tak były lepsze niż patch podobno naprawiający problem, a w rzeczywistości ograniczający pole widzenia o jakieś 30% względem panoram! Dodam tylko, że nawet amatorom udało się stworzyć wtyczkę która faktycznie pozbawiała grę tej ułomności, niestety programiści z CDPR nie umieli tego zrobić.
 
Ostrowiak said:
Absurd, jak zwykle nic w 5:4.

Może chociaż wy przestańcie traktować użytkowników monitorów niepanoramicznych jak drugą kategorię ludzi, co? Przypomnę, że TW2 na wejściu miał czarne pasy na 40% ekranu...

W pełni się z tobą zgadzam, ja też mam rozdzielczość 5:4 i nie mogę znaleźć żadnej fajnej tapety z wiedźmina 2, a co do rozdzielczości w grze to już szkoda gadać, obrazy podczas ładowania z czarnymi pasami, a tło w ekwipunku rozciągnięte. Mam nadzieję, że kiedyś się to zmieni.
 
Palimpsest said:
..które i tak były lepsze niż patch podobno naprawiający problem, a w rzeczywistości ograniczający pole widzenia o jakieś 30% względem panoram! Dodam tylko, że nawet amatorom udało się stworzyć wtyczkę która faktycznie pozbawiała grę tej ułomności, niestety programiści z CDPR nie umieli tego zrobić.
Jest jeszcze gdzieś link do niej?
 
Redzi co wy nie macie odpoczynku?? Jest niedziela, piękna pogoda a WY co nadal w firmie? Dajcie luzu sobie trochę W2 zmiażdży nawet konsole ;)! Należy Wam się odpoczynek..
 
@Ostrowiak
Pewnie znajdziesz jak poszukasz, ale to narzędzie przestało być kompatybilne z grą bodajże po łatce 1.4.
 
Ostrowiak said:
Absurd, jak zwykle nic w 5:4.

Może chociaż wy przestańcie traktować użytkowników monitorów niepanoramicznych jak drugą kategorię ludzi, co? Przypomnę, że TW2 na wejściu miał czarne pasy na 40% ekranu...

Monitory niepanoramiczne to w obecnych czasach relikt. Jak Ci się coś nie podoba, w tych tapetach, to sobie wycentruj/wykadruj (wystarczy do tego nawet Piant), a nie zrzędź w niedzielę z rana jak kapryśne dziecko które nie dostało ulubionej zabawki ...

P.S. Tapety bardzo fajne ( bo panoramiczne ;) ).
 
IwaN said:
Monitory niepanoramiczne to w obecnych czasach relikt. Jak Ci się coś nie podoba, w tych tapetach, to sobie wycentruj/wykadruj (wystarczy do tego nawet Piant), a nie zrzędź w niedzielę z rana jak kapryśne dziecko które nie dostało ulubionej zabawki ...

P.S. Tapety bardzo fajne ( bo panoramiczne ;) ).

Zwłaszcza że oferują więcej obrazu a nowy format wprowadzono żeby taniej kręcić filmy, bo na klatce mniej pikseli wejdzie. Monitory niepanoramiczne są zwyczajnie lepsze.
 
Tapetki zacne! Dzięki! :) Uważam ,że wersja ER ma lepszą okładkę niż premierowe wydanie, tam przesadzono z postarzeniem twarzy Geralta, która w grze nie wyglądała już tak ponuro i staro.
 
Tapety świetne, zwłaszcza ta pierwsza ze smokiem.( Zapodałem sobie na pulpit) Co do drugiej to jakoś dziwnie mnie kłuje w oczy ten rozpadający się mur pod smoczymi łapami. Wygląda mało realistycznie, zero pyłu, małych odłamków skalnych. Prawie jak bloki z klocków lego, nie sądzicie?
 
W ogóle to tak po 2 dniach tej tapety na pulpicie zauważyłem, że Geralt wygląda jakby miał smoka za jęzor złapać, co nie? :D
 
Patrzę na tą tapetę i faktycznie - tak to wygląda: Geralt szykuje się do złapania smoka za jęzor.
 
FILIPEK992 said:
W ogóle to tak po 2 dniach tej tapety na pulpicie zauważyłem, że Geralt wygląda jakby miał smoka za jęzor złapać, co nie? :D

może się tak wydawać ale jak by się przyjrzeć to język smoka jest kawałek przed ręką Geralta! ma to wyglądać tak że smok dolatuje do wiedzmina ziejąc ogniem!

ale ciekawą technikę by prezentował łapiąc smoki za jęzor! hehe
 
Top Bottom