Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
Ja podobnie. A o Justynie ze złamaną nogą cóż innego można powiedzieć, jak...




Jeśli Justyna ma być "Polskim Terminatorem", to jej największa rywalka bez wątpienia jest "Arnoldem Schwarzenegger'em" ;)...
 
@IwaN

Zdjęcie, które wrzuciłeś z powodzeniem może robić za plakat reklamowy filmu "Piękna i Bestia" :D

W sumie obie Norweżki, chociaż tą po prawej (gdyby nie sukienka i makijaż) mógłbym pomylić z (przefarbowanym) Norwegiem ;).

A do "Pięknej i Bestii" bardzie pasowałby poniższy obrazek:

 
Też macie całą tablicę na facebooku zaspamowaną tymi zakładami z piciem piwa? Też mi wyzwanie wypić jedno piwo, gdyby to było 0,5l to rozumiem, to już wyzwanie jest, a tak to każdy Janusz potrafi :D
Właśnie ten szit się u mnie pojawił...

Ja czasem nie wiem, czy się śmiać, czy płakać... Przecież to jest tak głupie, że szkoda gadać.
 
Właśnie ten szit się u mnie pojawił...

Ja czasem nie wiem, czy się śmiać, czy płakać... Przecież to jest tak głupie, że szkoda gadać.

BA! U mnie pojawiło się jeszcze "wzywanie ogórka" czyli wypij szklankę/pięć kieliszków czystej i zagryź po minucie... Ciekaw jestem co dalej. :)
 
Ale ja nie rozumiem, w czym problem. Że jak coś jest wysyłane na fcb, to trzeba to zrobić?

Znaczy w tym wszystkim chodzi o to, że dana osoba, która wypija piwo, nominuje kolejne 3 osoby do tego samego. Jeśli nominowane osoby nie wypełnią zadania, stawiają kratę piwa osobie nominującej. A to, czy trzeba zrobić, to już według indywidualnego uznania :D
Ja zostałem nominowany, ale nie będę robił nic takiego. Wypić piwo to mogę sobie twarzą w twarz, a nie do komputera.
 
Swego czasu modne były łańcuszki, żeby coś wysłać 10 osobom, inaczej zgon murowany.
Być może piszę zza grobu, tylko nie zauważyłam ;p
 
U mnie się nic nie pokazuje. Wystarczy poblokować odpowiednie opcje, pfff.
Raczej nie. Po prostu nikt z Twoich znajomych nie wrzucił pewnie tego jeszcze. Bo to jest po prostu jako zwykła informacja, że ktoś coś napisał na swojej tablicy. Jakby to zablokować (nawet nie wiem czy da się), to by nic się nie pokazywało w aktualnościach chyba (prócz reklam^^) xD

Ale ja nie rozumiem, w czym problem. Że jak coś jest wysyłane na fcb, to trzeba to zrobić?
Ludzie są dziwni. Jakoś mi nie szkoda tych 4 idiotów, co zeszło z tego świata bawiąc się w to coś.
 
Tak z ciekawości spytam, co wypiły te osoby, którym się zeszło? Bo chyba nie jedno piwko :p
Nie wiem. Pewnie coś więcej wypili, by zaimponować. Ewentualnie wypili te piwo i coś im zaszkodziło. Nie obchodzi mnie to xD Fakt jest taki, że kilku idiotów mniej.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom