Pytania dot. wersji Steam - temat zbiorczy

+
Status
Not open for further replies.
Idę o zakład, że to jedna z wielu aktualizacji, które Steam robi, a nikt nie wie po co :p
 
Majaque said:
Czy tylko ja miałem dzisiaj aktualizację Wiedźmina 2? Ściągnął mi się dziś (na steam) ok. 900 MB update i jestem ciekaw co takiego wprowadził, a informacji nigdzie nie ma.
Na przyszłość proszę patrzeć, gdzie się pisze - raz, że dział ("dyskusje ogólne") kompletnie nieodpowiedni, a dwa, że nowy temat także nie jest potrzebny (zgodnie z Regulaminem).
Przenoszę i scalam.

Rustine, Master_Jaskier, SMiki55 - może dalibyście radę chociaż tutaj nie spamować?
 
Proszę o pomoc w sprawie paczki językowej W2 do wersji steam. Kupiłem kopię na steam będąc pewnym,że będzie ona zawierała polską paczkę językową, jednak się myliłem. Na steamie nie potrafię znaleźć rozwiązania. Czy ktoś może mi pomoc?
 
W opisie wsparcie dla polskiego jest. Nie mam wersji steamowej, ale może po prostu przy instalacji nie zaznaczyłeś odpowiedniego języka?
 
Albo PPM na Wiedźminie w bibliotece steamowej i na dole właściwości. Tam powinna być zakładka język. :)
 
No tak, na najprostsze rozwiązanie nie wpadłam ;)
Chociaż właśnie się użerałam ze zmianą wersji kinowej Hitmana na angielską.
 
Wersje na Steam?

Witam,

temat trochę może mało aktualny, bo od premiery minęło sporo czasu, ale ostatnio pomyślałem, że warto byłoby odkurzyć starego, dobrego Wiedźmina ;)

Chodzi o to, że zarówno Wiedźmina 1 jak i 2 kupiłem w wersji premierowej (z tego co pamiętam na gram.pl), jednak nie są to wersje Steamowe. Czy jest jakaś możliwość żeby podpiąć je pod konto Steam i normalnie dostawać osiągnięcia itp? (tak, wiem że można dodać grę spoza Steam, ale to daje tylko skrót, a nie o to mi chodzi)
 
Niestety nie ma takiej możliwości, wersje pudełkowe możesz podpiąć tylko pod GOG.
 
Witam was mam pytanko dot wersji steam i dziś w nocy zakupiłem sb w promocji -80% wiedźmaka 1 i 2 no i mam pytanko dotyczący 1 częśći czy mody na steamowskiego wiedźmaka zadziałają i czy save editor zadziała ?
 

Guest 3713525

Guest
Witam, wczoraj w związku z promocją Wiedźmina 2 edycji rozszerzonej i możliwością pobrania i grania przed zakupem zacząłem go pobierać i dziś rano dokończyłem. Gra chodzi, pomijam beznadziejna optymalizacje i to ze pomimo spełnienia wymagań gra tnie się na średnich. Chodzi o wersje językową. Napisy, menu itp jest po polsku ale w ustawieniach przed włączeniem gry w glosach mam tylko angielski. Dodam ze steam mam a właściwie miałem po angielsku i przed chwila przestawiłem na polski, zaczęła pobierać się aktualizacja 900 mb i może to będzie polski głos ale pewności nie mam. Nie chce kupować jeszcze gry jeżeli ma być po angielsku. To jest w końcu polska gra i (losowe przekleństwo :D ) chce żeby była po polsku. Promocja jest do 18 lutego więc mam trochę czasu żeby poszukać rozwiązania ale dotychczas nic nie znalazłem, będę wdzięczny za pomoc i odpowiedź czy ta aktualizacja to może być polski dubbing? Jeżeli nie to czy jest jakiś patch bądź spolszczenie które pozwoli mi na uruchomienie po polsku a steam nie uzna że coś kręce?

EDIT: Aktualizacja to polski dubbing, problem rozwiązał się sam :p
 
Last edited by a moderator:
Witam, wczoraj w związku z promocją Wiedźmina 2 edycji rozszerzonej i możliwością pobrania i grania przed zakupem zacząłem go pobierać i dziś rano dokończyłem. Gra chodzi, pomijam beznadziejna optymalizacje i to ze pomimo spełnienia wymagań gra tnie się na średnich. Chodzi o wersje językową. Napisy, menu itp jest po polsku ale w ustawieniach przed włączeniem gry w glosach mam tylko angielski. Dodam ze steam mam a właściwie miałem po angielsku i przed chwila przestawiłem na polski, zaczęła pobierać się aktualizacja 900 mb i może to będzie polski głos ale pewności nie mam. Nie chce kupować jeszcze gry jeżeli ma być po angielsku. To jest w końcu polska gra i (losowe przekleństwo :D ) chce żeby była po polsku. Promocja jest do 18 lutego więc mam trochę czasu żeby poszukać rozwiązania ale dotychczas nic nie znalazłem, będę wdzięczny za pomoc i odpowiedź czy ta aktualizacja to może być polski dubbing? Jeżeli nie to czy jest jakiś patch bądź spolszczenie które pozwoli mi na uruchomienie po polsku a steam nie uzna że coś kręce?
Powinieneś mieć możliwość ustawienia polskiej wersji od razu w launcherze gry.
 
Chciałbym przedstawić mój problem z Wieśkiem 2. Każda próba uruchomienia witcher2.exe kończy się komunikatem " witcher2.exe - Błąd aplikacji" " Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc000007b). Próbowałem już różnych wersji Visuala C++ (z tego co wyczytałem to błąd z kodem 0xc000007b dotyczy właśnie bibliotek Visuala) jednak błąd wciąż występuje.
 
Chciałbym przedstawić mój problem z Wieśkiem 2. Każda próba uruchomienia witcher2.exe kończy się komunikatem " witcher2.exe - Błąd aplikacji" " Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc000007b). Próbowałem już różnych wersji Visuala C++ (z tego co wyczytałem to błąd z kodem 0xc000007b dotyczy właśnie bibliotek Visuala) jednak błąd wciąż występuje.
Próbowałeś różnych bibliotek, czy instalowałeś wszystkie trzy (lub sześć, jeśli masz system 64-bitowy) jak sugeruje porada w tech supporcie?
http://thewitcher.com/support/ -> wiedźmin 2 -> porada #20
 
Niestety, nie pomogło. Co ciekawe, przez moją wcześniejszą reinstalacje różnych wersji Visual'a, przestał działać inny program. Pojawia się ten sam błąd.
 
Niestety, nie pomogło. Co ciekawe, przez moją wcześniejszą reinstalacje różnych wersji Visual'a, przestał działać inny program. Pojawia się ten sam błąd.
Ja tutaj więcej nie pomogę. Możesz poczekać, aż inny forumowicz zasugeruje jakieś rozwiązanie, albo napisać do pomocy technicznej.
 

Guest 3713525

Guest
Gra dostała aktualizacje (tą co ma 900 mb) i pojawiła się opcja polskiego języku, niestety do czasu... jej zakupienia! Grałem w związku z weekendową promocja która pozwala na granie bez płacenia i wszystko szło jak po maśle, dziś zapłaciłem i nagle znikł język polski z ustawień, w steamie jest tylko english i nie da się zmienić (steam po polsku) a do tego w grze nie ma głosów , są tylko napisy, postacie nawet ustami nie poruszają...

Spróbuje wymusić jeszcze raz tą aktualizacje może się uda.
 
Gra dostała aktualizacje (tą co ma 900 mb) i pojawiła się opcja polskiego języku, niestety do czasu... jej zakupienia! Grałem w związku z weekendową promocja która pozwala na granie bez płacenia i wszystko szło jak po maśle, dziś zapłaciłem i nagle znikł język polski z ustawień, w steamie jest tylko english i nie da się zmienić (steam po polsku) a do tego w grze nie ma głosów , są tylko napisy, postacie nawet ustami nie poruszają...
Spróbuje wymusić jeszcze raz tą aktualizacje może się uda.
Ewidentnie Steam coś nakombinował przy przechodzeniu z wersji testowej do pełnej. Jeśli aktualizacja nie pomoże, wal do ich pomocy technicznej.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom