E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Ja to nawet z chęcią bym wszystko wyłączył i grał na czystym ekranie bez jakichkolwiek elementów huda. Znacznie lepiej się wówczas wsiąka w przestrzeń gry. W dwójce się dało z tego co pamiętam.
 

Tutaj dobry przykład, nie jest oddalona tak daleko jak w Wiedźminie 3 a i na plecy mamy rozeznanie jak ktoś się xbliża nam na plecy szybkie skontrowanie kamery.
(Tutaj odległość kamery od bohatera już mi bardziej odpowiada, chociaż trochę bliżej było by lepiej)
 
Last edited:
Jest coś teraz na E3? W/g planu powinien być pokaz Ubi a jest zupełnie coś innego, puszczają powtórki lub jakieś wywiady trwają już od ponad godziny. Coś się zmieniło w planie?
 
Ogólnie = jesteśmy za możliwością wyboru !!

W Morrowindzie (the elder scrolls 3), który był na prawdę bardzo dobrym RPG-em / który jest na prawdę bardzo dobrym RPG-iem (plus dodatkowe mody, które poprawiają to i owo) była możliwość oglądania świata z bardzo różnych pozycji.

W W1 też w pewnym stopniu coś podobnego było. Dla mnie wybór kamery w RPG-u ma duże znaczenie. Potrafi to dodać "smaczku" rozgrywce (jedni strategicznie z oddalenia, inni na żywioł z za pleców, jeszcze inni bezpośrednio w butach gł. bohatera.)
Cóż gdybym miał mozliwość patrzenia oczyma Geralta i np. taka Kikimora by się na mnie rzuciła, albo inne bydle i mógłbym zobaczyć jej "migdałki" trzymając za owłosiony, uzębiony, zaśliniony pysk...uuuu ;)
Osobiście jednak dla samej rozgrywki widok zza plecow jak w pokazanej eksploracji by mi wystarczył [ale od czasu do czasu taki smaczek by kusił ;) hehe].
 
Last edited:
Świetne sugestie. Zapomniałeś tylko o najważniejszej.
Zastąpić Mamaisa kimś innym ;)

Ten stream z IGN ma fatalną jakość..
 
To wejdźcie na Gamespot, jest w pierwszym poście. Kilka lat na forum, a nie możecie się cofnąć stronę wcześniej.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom