Pytania dot. wersji Steam - temat zbiorczy

+
Status
Not open for further replies.
Problem z Wiedźminem 2

Czy wie ktoś dlaczego w Wiedźminie 2 Edycja Rozszerzona przez weekend jak na steamie był darmowy to miałem dubbing po polsku, a jak kupiłem go w niedzielę to z opcji usunęła mi się opcja dubbingu w języku polskim.
 
Czy wie ktoś dlaczego w Wiedźminie 2 Edycja Rozszerzona przez weekend jak na steamie był darmowy to miałem dubbing po polsku, a jak kupiłem go w niedzielę to z opcji usunęła mi się opcja dubbingu w języku polskim.

Napisałeś w złym forum. Na forum RedKita piszemy o sprawach związanych z edytorem przygód ;)
Scalam do właściwego wątku, na właściwym forum (następnym razem spróbuj użyć naszej forumowej wyszukiwarki - zwykle tematy dotyczące problemów już istnieją).

Dodatkowo, kolega wyżej najwyraźniej miał taki sam/podobny problem. Jedyna porada, jaką możemy dać to taka, jak napisał Szypek:
Ewidentnie Steam coś nakombinował przy przechodzeniu z wersji testowej do pełnej. Jeśli aktualizacja nie pomoże, wal do ich pomocy technicznej.
 

Attachments

  • hklonrd.jpg
    hklonrd.jpg
    72 KB · Views: 41
Pewnie tak samo jak na wszystkich pozostałych :). Musisz go pobrać, ale wersję dla moderów (bo rozumiem, że o to ci chodzi), bo ta podstawowa umożliwia tylko uruchamianie modów. Obie wersje są na stronie Redkita.
 
Jak w temacie. Zaczęło to się tak. Gram prolog, dochodzę do ostatniej misji i nagle gra się wyłącza bez komunikatu. No to włączam ponownie i teraz zawsze się gra wyłącza bez komunikatu po intrze z zabójstwem Demawenda. Grę kupiłem na Steam, jak i TW1 którego przeszedłem i teraz save zimportowałem.
Co próbowałem i nie pomogło:
- ponowne pobranie gry
- sprawdzanie spójności plików (2 razy to robiłem i 2 razy pobrało mi ponad 8GB co nic nie dało)
- zmniejszenie rozdzielczości
- zmniejszenie ustawień graficznych na najniższe
- uruchomienie w oknie.
Do tego gdy wchodzę w performance tester to mówi mi że wykrył 'Video memory: 2806 MB' tylko jakim cudem skoro mam HiS 4890 1GB?!

@ViktoReznoV
scalam tematy
proszę nie zakładać nowych wątków w dziale Wsparcia Tech., ale korzystać z istniejących --- Regulamin, lista tematów
zachęcam też do korzystania z wyszukiwarki przed założeniem tematu
szypek


post #2:

Komenda bcdedit /set IncreaseUserVa 3072 też nic nie pomogła. Na prawdę zależy mi na graniu w tą grę, chciałbym od razu ją ruszyć na mrocznym tylko nie wiem czy to ma sens.

@ViktoReznoV
scalam posty
zamiast pisać posta pod postem, proszę używać opcji "edytuj"
szypek
 
Last edited by a moderator:
To jest PC, czy jakiś lapek? Może jedziesz na integrze wykorzystującej RAM - dlatego wskazuje Ci taką ilość pamięci, bo tyle jej przydzielił system. Jeśli to PC, to sprawdź do którego złącza masz podpięty monitor: do złącza na karcie, czy na płycie głównej?
 
PC
Specyfikacja:
Asus M4A79t Deluxe
AMD Phenom II X4 955 (Black Edition)
Radeon HiS 4890 1 GB
Kingston Hyper X 2x2 GB (KHX12800D3K2)
Chieftec 550W
Cooler Master Elite 331 (Black & Silver).
Kiedyś już grałem i przeszedłem grę a teraz nie działa!
Monitor o rozdzielczości 1680 x 1050 i wydaje mi się że do karty podłączony i nie wiem czy nie mam przypadkiem wszystkich wejść na monitor w karcie.

post #2:

O ile dobrze pamiętam to stało się to podczas wczytywania gry a że mam steam to i korzystam z usługi steam cloud.

post #3:

Poradziłem sobie. Faktycznie, spowodowane to było uszkodzeniem zapisów ponieważ liczą się one już w menu bo od nich zależy tło w menu. Teraz gra mi się crashuje co jakiś czas jak to wielu osobom to zastosuję się spowrotem do tej komendy, jak nie zadziała dam znać. Niestety usuwanie save'ów ze steam cloud do prostych nie należało ale zacząłem grę na mrocznym i teraz obawiam się że znowu mi się zepsują save'y i nie będę wiedział jak usuwać je pojedynczo bo dotychczas usuwałem je wszystkie.
#1
Do tego dodam że dużo bardziej odpowiada mi steam cloud bo zapisuje mi na dysku steam'a - E:\ ponieważ partycja C:\ jest naprawdę bardzo mała ( zostało mi 5 GB ) a zwiększanie jej easusem nie wychodziło pozytywnie (spotykał błąd i mówił że nie zwiększy partycji C:\ kosztem E:\.

@ViktoReznoV
scalam posty
zamiast pisać posta pod postem, proszę używać opcji "edytuj"
szypek
 
Last edited by a moderator:
Do tego dodam że dużo bardziej odpowiada mi steam cloud bo zapisuje mi na dysku steam'a - E:\ ponieważ partycja C:\ jest naprawdę bardzo mała ( zostało mi 5 GB ) a zwiększanie jej easusem nie wychodziło pozytywnie (spotykał błąd i mówił że nie zwiększy partycji C:\ kosztem E:\.

Po pierwsze nie pisz kilku postów pod rząd, tylko używaj opcji "edytuj", bo zaraz się dorobisz ostrzeżenia od któregoś z moderatorów ;). A do zmiany partycji nie trzeba korzystać z Easusa. Można to z powodzeniem zrobić z poziomu narzędzi Windowsa. Nie wiem jednak jaki masz system, zakładam, że Win 7 (poradnik tutaj) lub Win 8 (robi się to podobnie).
 
Witam.
Kupiłem Wiedźmina 2 edycja rozszerzona na Steamie. Słyszałem, że instalacja edycji rozszerzonej trwa dosyć długo, a ja musiałem tylko ściągnąć samą grę. Pytanie brzmi czy Steam sam już zainstalował edycję rozszerzoną czy muszę to zrobić ręcznie?
 
Rejestracja W2

Witam, czy da się zarejestrować W2, jeśli została kupiona przez Steam?

Jeśli tak, to proszę powiedzieć gdzie mogę to zrobić.
 
@Skaler

Scaliłam z odpowiednim wątkiem. Przed założyłam tematu proszę skorzystać z wyszukiwarki i zapoznać się z zasadami korzystania z działu.
Co do pytania, nie bardzo rozumiem, gdzie chcesz rejestrować grę? Wersja steamowa jest już przypisana do konta steamowego. A rejestracja gry na forum jest od dawna wyłączona.
 
Witam, posiadam wersję steamową i po przeskoczeniu intro nie działa mi mysz oraz klawiatura w menu.. (nie liczać przycisku odpowiedzialnego za "dostęp do Społeczności steam podczas gry") Jakieś porady?
 
Nie pomagało przedtem, próbowałem różnych sposobów i nic, pobrałem grę jeszcze raz grę z serwerów steam dziś i teraz działa bezproblemu.. nie mam pojęcia co było nie tak.. dzięki za pomoc tak czy siak :)
 
Mam dziwny problem: powtarzam sobie któryś raz grę, przy tym trzeci raz na Steamie (wcześniej na "pudełkowej"), i pierwszy raz pojawił mi się dziwny błąd, i to pod koniec gry (akt III). Otóż nie działa ręczny zapis. Szybki jest OK (oczywiście cały czas nadpisuje się w jednym miejscu), auto chyba również. Jakieś pomysły?
 
Faktycznie, dziwny problem. Może wyczyszczenie katalogu z sejwami coś da? Albo sprawdzenie spójności plików gry poprzez steamową aplikację?
 
Kupiłem enhanced edition na steamie (w koncu 80% promocja to jak by sie oprzec) i moj problem dotyczy Launchera.

Od pol godziny bawie sie z ustawieniami by odpalic gre, moja rozdzielczosc to 1920x1200 a komp na tyle mocny by pociagnac wieska na ultra jednak ciagle i ciagle koncze w tym samym miejscu, pojawia sei glowa wilka, posiedzi przedemna 2-4 sekundy, znika i znow pojawia sie launcher. Sugestie co zrobic? jak ustawic rozdzialke?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom