Co nieco o sprzęcie

+

Co nieco o sprzęcie

  • poniżej 25 FPS

    Votes: 9 2.1%
  • co najmniej 25 FPS

    Votes: 28 6.7%
  • co najmniej 30 FPS

    Votes: 141 33.5%
  • co najmniej 40 FPS

    Votes: 93 22.1%
  • co najmniej 60 FPS

    Votes: 98 23.3%
  • nie patrzę na framerate

    Votes: 52 12.4%

  • Total voters
    421
Iwan, będziesz kręcił procka?

Przed premierą Wiedźmina 3 raczej nie ;) ...

@frog67, z tym RAM należy pamiętać, że gra była uruchomiona w 1920x1200, więc pewnie to zaważyło. Ale nie jestem pewien czy początek jest taki miarodajny, bo "Upiorna Bitwa" zapewne też nieźle obciąża ...
 
Last edited:
I to CL8, fajna pomyłka ze strony sklepu, szkoda że nie zdążyłem :p

Swoją drogą w komentarzach ktoś pisał, że anulowali zamówienia?
 
I to CL8, fajna pomyłka ze strony sklepu, szkoda że nie zdążyłem :p

Swoją drogą w komentarzach ktoś pisał, że anulowali zamówienia?
Niektórym anulowali a innym tak jak mi zwyczajnie w zamówieniu zmienili 16GB na 8GB więc sam anulowałem zamówienie. Trochę nie fair ze strony sklepu, że nawet nie napisali maila odnośnie pomyłki tylko wszystko robili za plecami.
 
Za pół roku koniec wsparcia Windows 7... nie za szybko? Dopiero co porzucili XP, a już chcą świetną 7? Widzę tu dwie opcje...

1. Zarobek, przesiadka na Win 8 lub 9
2. Win 9 jest wg Microsoftu tak znakomity, że od razu zaskarbi sobie serca użytkowników
 
Microsoft has promised to provide security patches even after it ends mainstream support, through 2020. What is ending is design changes, warranty claims and no-charge incident support.

Znaczy nie siałbym paniki. Kończy się rozwijanie i optymalizacja systemu. Standardowe wsparcie kończy się w 2020 r.
 
@Nars, źródło? Bo ja przeczytałem dziś, że do 2020 roku będzie tylko płatne wsparcie

Płatna tylko pomoc techniczna, aktualizacje itp normalnie darmowe do 2020. Plus to, że nie będzie dodawanych nowych funkcji. Wiec tak naprawdę nie ma się czego bać.
 
Niektórym anulowali a innym tak jak mi zwyczajnie w zamówieniu zmienili 16GB na 8GB więc sam anulowałem zamówienie. Trochę nie fair ze strony sklepu, że nawet nie napisali maila odnośnie pomyłki tylko wszystko robili za plecami.

Po moich przejściach z tym "sklepem" nigdy więcej u nich nie kupuje sprzętu...Masa ludzi ma problemy z reklamacjami, "obsługa serwisowa" jest bezczelna i liczy na to że na debila trafi. Coś niesamowitego, odradzam ten stragan :)
 
Może miałeś niefart po prostu. Mnóstwo ludzi sobie bardzo chwali, ja również tam kupowałem i absolutnie nie zetknąłem się z takimi sytuacjami o których piszesz. Wręcz przeciwnie. Obsługa zawsze była bardzo pomocna we wszystkich sprawach z którymi się zwracałem.
 
To u nich kupowałem ostatnio dysk zewnętrzny i nie mam na co narzekać. Wszystko jak w zamówieniu i do tego do odebrania był szybciej niż sugerował opis na stronie. Aczkolwiek też naczytałem się sporo negatywnych opinii, że niskimi cenami łapią naiwniaków, ale prawda jest taka że naiwniak zawsze da się naciąć. Nigdy nie kupuję nic czego wcześniej nie sprawdzę (w sieci czy wśród znajomych) i kiedy idę do sklepu bądź składam zamówienie to wiem dokładnie czego chcę, nie zdaję się na obsługę sklepu bez względu jaka to branża.
 
W kwestii reklamacji/gwarancji morele nie jest jeszcze takie złe. Natomiast w agito odwalają już takie akcje że szok. Nie dość że ceny mają z kosmosu to jeszcze przy wysyłaniu czegoś na gwarancje usilnie starają się zwalić wszystko na klienta tak aby wyminąć od ewentualnej wymiany sprzętu na nowy lub zwrotu pieniędzy.
 
W kwestii reklamacji/gwarancji morele nie jest jeszcze takie złe. Natomiast w agito odwalają już takie akcje że szok. Nie dość że ceny mają z kosmosu to jeszcze przy wysyłaniu czegoś na gwarancje usilnie starają się zwalić wszystko na klienta tak aby wyminąć od ewentualnej wymiany sprzętu na nowy lub zwrotu pieniędzy.

No to ja właśnie tego typu problemy miałem z morelami, kumpel tak samo. Gdzie ich "obsługa" była pyskata do tego taki tekst poszedł "To niemożliwe że zasilacz przestał działać sam z siebie NA PEWNO pan coś popsuł" No...Szczyt wszystkiego, telefon do kierownictwa poszedł ostry a sprzęt od razu wysłany do producenta z pominięciem moreli. Szkoda gadać.
Albo przypadek znajomego który miał wadliwą kartę graficzną Gigabyte GTX 780TI Windforce 3. Karta sypała artefaktami na zegarach fabrycznych, morele go z kwitkiem odsyłały, serwis GBT również...W końcu ją gdzieś opchnął ze stratą :/
Tak swoją drogą sam również miałem problemy z dwoma egzemplarzami tych kart,Gigabyte wadliwe serie 780/780TI wypuścił a potem udawali że wszystko jest ok. Na szczęście sklep w którym kupowałem wymienił mi na obecną kartę (sami postanowili się borykać z serwisem GBT) i wszystko skończyło się pomyślnie.
 
Jeśli chodzi o gwarancję/reklamacje to najlepiej imo tutaj radzi sobie salurion. Tam nie robią żadnych problemów, pisze się do Nich albo dzwoni z czym jest problem, później przyjeżdża kurier i zabiera sprzęt. My dostajemy nową sztukę albo zwrot kasy ;) Wszystko odbywa się w bardzo krótkim czasie.
 
Top Bottom