My forumowicze

+
Wszystkiego najlepszego Nars :).

 
Ano padło więc i ja ze spóźnionymi życzeniami, także tego... wszystkiego najlepszego @Nars, mało spamerów i zakłóceń ghosta ;)

 
RIP Spyderco Byrd Robin 2
2008-2014 [*]
Nie do zajechania nożyk. Opuścił mnie, nie złamał się, nie wyszczerbił- zaginął, odszedł. Są tu jacyś pasjonaci noży?
Może ktoś coś poleci. Myślę nad kolejnym Spyderco albo Leathermanie.
Niech Gabe będzie z wami.
 
Last edited:
@Wallace, kiedy cię nie było nagle powrócił temat odłączenia się Szkocji od Wlk. Brytanii. Przypadek? Przyznaj się od razu, walczyłeś o wolność dla swoich? :p
 
RIP Spyderco Byrd Robin 2
2008-2014 [*]
Nie do zajechania nożyk. Opuścił mnie, nie złamał się, nie wyszczerbił- zaginął, odszedł. Są tu jacyś pasjonaci noży?
Może ktoś coś poleci. Myślę nad kolejnym Spyderco albo Leathermanie.
Niech Gabe będzie z wami.

Ale zależy do czego Ci te noże :p Ja mam dwa noże do patroszenia zwierzyny i 3 do rzucania, ale te do rzucania do takie z niskiej półki :D
 
Ale zależy do czego Ci te noże :p Ja mam dwa noże do patroszenia zwierzyny i 3 do rzucania, ale te do rzucania do takie z niskiej półki :D

Dosłownie jako scyzoryk. Wyciąć, przeciąć, rozciąć. Proste zadania wymagające ostrza. Chyba właśnie sam siebie przekonałem, że ten prosty byrd będzie najlepszy.
 
@Wallace @asper @Nars
Panowie, przyjmijcie bardziej lub mniej spóźnione życzenia urodzinowe.

Co prawda wspomniałem już o tym na FB blisko trzy tygodnie temu, ale jakże mógłbym poskąpić sobie przyjemności napomknięcia o spełnionym marzeniu i tutaj? Sierpień i wrzesień upływają mi pod znakiem pracy przy pierwszym filmie w moim życiu - po kilku tygodniach pre-produkcji w drugiej połowie ubiegłego miesiąca w Nowym Jorku (i okolicach) rozpoczęły się zdjęcia do "Meadowland", niezależnego filmu z iście zabójczą obsadą, której prowodyrami są Olivia Wilde, Luke Wilson i Giovanni Ribisi. Byłem zaangażowany w dwa tygodnie pre-produkcji, pomagając przy scenografii, a w chwili obecnej jestem po trzech tygodniach pracy na planie jako set production assistant i przed nami finalne dwa; całość zwieńczona zostanie oczywiście the wrap party, tuż po której wracam do Polski. Tempo jest faktycznie z wysokiej półki - 12 godzin dziennie na planie potrafi sprawić, że naprawdę czuję się na planie jak w domu.

http://www.imdb.com/title/tt3529656/?ref_=nv_sr_1

Moja absencja na forum potrwa więc jeszcze trochę, ale nie zapomniałem jednak o pocztówkach - planuję rozesłać je kolektywnie w przyszły weekend, więc proszę chętnych o wysyłanie PW, drugiej okazji w te wakacje już raczej nie będzie.

PS. Wybaczcie mój nieco nieokrzesany obecnie polski...
 
Dosłownie jako scyzoryk. Wyciąć, przeciąć, rozciąć. Proste zadania wymagające ostrza. Chyba właśnie sam siebie przekonałem, że ten prosty byrd będzie najlepszy.

Co do scyzoryków, to polecam firmy Victorinox. A ogólnie co do noży to najlepsze moim zdaniem są tzw. "finki", coś na ten kształt:
Może nie są zbyt fajne z wyglądu, ale bardzo funkcjonalne. Nawet specjalnej osełki nie trzeba do nich mieć.
 
Top Bottom