Myszowe Twory

+
konrad2013 said:
Bardzo ciekawy pomysł.
Oryginalny.W moim mieście jest taki sklep co produkują koszulki,torby itp. z nadrukami. Na pewno by wykonali takie coś gdyby byli zainteresowani.
Nie bardzo, nie kusiliby się na coś do czego nie mają licencji( jeżeli mówimy o wykorzystaniu materiałów z wiedźmina).
 
Byłam niedawno na wyjeździe, jakoś tak mnie natchnęło, moja "twórczośc" zawędrowała do Wiedźminlandu, i powstało parę szkiców. Jedyny jak na razie skończony, to taki oto Leszek:

Zdjęcie niestety zrobione telefonem, bo ze skanerem mam problem.
 
Byłam niedawno na wyjeździe, jakoś tak mnie natchnęło, moja "twórczośc" zawędrowała do Wiedźminlandu, i powstało parę szkiców. Jedyny jak na razie skończony, to taki oto Leszek:

Zdjęcie niestety zrobione telefonem, bo ze skanerem mam problem.

Świetnie Ci wyszedł ten leszy. :thumbup:
Trochę szkoda, że na takiej marnej kartce go narysowałaś ;)
 
@AndrewXRW No też żałuję, ale nie sądziłam, że będę cokolwiek rysować na wyjeździe, więc wrzuciłam do torby tylko taki zwykły szkicownik A4 (eh, gdyby to nie był kołozeszyt...)...
 
Kartka to nie problem :). Kładziesz na to kartkę czystą, jakąś grubszą (nie taka od drukarki), przykładasz prace do okna (za dnia) i kalkujesz na czysto :). Może być delikatny szkic ołówkiem, a później to już można markerami, cienkopisami, kredkami, czym się chce wykończyć takie szkic :).
A szkic ma potencjał :). (ja mam własnoręcznie robioną podświetlarkę do takiego kopiowania, sprawdzania co pasuje a co nie itp.)
 
No tak, wiem, że mogłabym to przenieść, ale miałoby to sens, gdyby to była praca we wstępnej fazie, a to miał być tylko taki szkic na kolanie, i jest już skończony - więc nie za bardzo mi chce od nowa wszystko kreślić. ;)
 
Aj nieee wiem, jakoś tak nie mogłam tych nóg ogarnąć, dziwne pozy mi wychodziły. :p. Może kiedyś zachce mi się pociągnąć to dalej digitalowo, to jakieś mu dorobię. ;p
 
Nie lubię wrzucać swoich zdjęć do internetu, ale mnie ludzie męczyli, żebym jakieś 'ludzkie' profilowe sobie ustawiła, to o, machnęłam autoportret. :p Więc czemu by tu (do "Naszych zdjęć" to raczej nie, bo w końcu nie fotka) nie wstawić, na moim forumowym zdjęciu to tyle widać, że hoho.
Mysza by Mysza
 
Fajne. Czy w przypadku Janki inspirowałaś się może Trylogią Czarnego Maga, Trudi Canavan (to nie zarzut) - tam są podobne okładki. Czy to tak samo z siebie wyszło? :)
 
Patrząc na moją aktywność na forum ostatnimi czasy można się domyślić, że wakacje spędzone w większości przy biurku/przed komputerem nie były w tym przypadku poświęcone na bezczynne latanie po internetach...W końcu trzeba się było wziąć za siebie, szczególnie, że przyszły rok szkolny zapowiada się nie najlepiej pod względem ilości czasu wolnego. Ale warto też czasem zrobić sobie przerwę od anatomii, ćwiczeń, wychodzenia z comfort zone i machnąć coś dla przyjemności, łapcie. ;)
 

Attachments

  • 28ciri.jpg
    28ciri.jpg
    363.1 KB · Views: 49
@Nars Ajezu, była z dobrej strony (wspomagałam się w końcu obrazem z gry), tylko malując co chwila robię horizontal flip (dobry trik żeby sprawdzić, czy wszystko anatomicznie itp jest jak powinno) i zapomniałam o tym całkowicie :D
 
Podoba mi się ta wszechobecna aura tajemniczości. Ciri z obrazka za chwilę podejmie najważniejszą decyzję swojego życia (widać, jak bije się z myślami) - zostać z Geraltem, czy jechać do Emhyra...
PS to prawda
 
Top Bottom