Dragon Age

+
właśnie obejrzałem LOW vs ULTRA z DAI... to Ultra to trochę średnie takie :/ Różnice są nie tak wcale wielkie. Nie wiem czy to dobrze, bo gra zoptymalizowana, czy źle bo mały wzrost okupiony dużym wysiłkiem. Ech.
 

Guest 2686910

Guest
Bo to crossgen. Czego tu się spodziewać, przecież to ma jakoś ruszyć na starociach.
 








MINIMUM:
DA:I
GeForce 8800 GT = 504 GFLOPS
2 x 504 GFLOPS = 1008 GFLOPS

Wiedźmin 3: Dziki Gon
1010.880 GFLOPS = GeForce GTX 275

ZALECANE:
DA:I
GeForce GTX 660 = 1881.6 GFLOPS
2 x 1881.6 GFLOPS = 3763,2 GFLOPS

Wiedźmin 3: Dziki Gon
3977 GFLOPS = GeForce GTX 780



P.S. @Keth, wybacz ale nie mogłem się powstrzymać ]:-> ...
 
Biorąc pod uwagę, że jest to Frostbite 3 to i tak wymagania nie są zbyt wysokie. Jeśli gra będzie działać płynnie i stabilnie, a nie jak Kredowy Asasynek to będzie dobrze ;)
 

Nawet na low wygląda nieźle.
Mam nadzieję, że nowy Wiedźmak tyż tak ma.

Tak w ogóle Bioware z DA: I wykonało chyba duży krok we właściwym kierunku.
Zresztą embargo informacyjne upływające na tydzień przed premierą gry świadczy o wielkiej pewności siebie Kanadyjczyków.
A nie jak z Unity wygasające dopiero 12 godzin po premierze tego krapiszcza.

Wprawdzie, jak już wspominałem, DA nie jest dla mnie, ale niewykluczone, że za czas dam mu szansę.
 
Wow, świetny trailer :)

Czekamy na odpowiedź CDP RED.
A tak poważnie, faktycznie dobry.
Pomijając może cytaty z rodzimych mediów growych i ich tradycyjną już skłonność do przesady*

*Przy czym nie neguję faktu, że to dobra gra, ale nasi dziennikarze, zresztą nie tylko oni, uwielbiają nadużywać wielkich słów.

 
Hm, no nie wiem, ja miałam "meh" po trailerze. Jakoś nijak mnie nie poruszył, jest poprawny i nie podoba mi się wykorzystanie motywu muzycznego. Jedyny trailer, który skłonił mnie do zakupu gry, to ten od Human Revolution. Od razu zrobiłam preorder, a potem jeszcze kupiłam dwie poprzednie części, bo wcześniej nie miałam pojęcia o uniwersum.
 
Aż obejrzałem, by sprawdzić ten zachwycający trailer premierowy.
Rzadko się zgadzam z zi3loną, ale jeśli ma to pokazywać najlepsze strony gry, to chyba nie ma się czym tam chwalić. Nudna i usypiająca składanka. W świeżo udostępnionym trailerze z koreańskiego Lost Ark efekt otwartej paszczy występuje nieustannie, a to tylko hack and slash.
Absolutny brak wrażenia.
 
Last edited:
P.S. @Keth, wybacz ale nie mogłem się powstrzymać ]:-> ...
Tylko czekać, jak na jakimś GOLu czy Eurogamerze będzie news o wycieku wymagań W3.

3... 2... 1...

Biorąc pod uwagę, że na maxie wygląda praktycznie tak samo jak wersje konsolowe i wymaga mimo wszystko mocnego GPU, to nie wiem czy jest ok :p
Tylko że są ponoć różnice pomiędzy jakością ultra a high są bardzo wyraźne w performance (w jakiejś recenzji na YT była wzmianka, że na high hulało ~50 FPS, a na ultra spadało do ~15-20), a mniej w samym wyglądzie. Zresztą nawet pomiędzy low a high różnice wizualne są stosunkowo przeciętne. Może to być trochę jak z W2, który na ultra się na moim 550 ciął dość mocno, ale wystarczyło abym odhaczył tę opcję, aby bezproblemowo osiągać 30+ FPS. Inna sprawa, że tę ultrę w W2 było widać.
 
Last edited:

Guest 2686910

Guest
Ja tylko powiem, że brak na razie sterowników do gry, więc na tą wydajność też trzeba patrzeć z pewnym pobłażaniem.

PS. Preloaduję. No to zobaczymy jak to będzie z tym Denuvo. W razie czego i tak już dość dawno nie formatowałem dysku (eeeh...).
 
Last edited by a moderator:
W świeżo udostępnionym trailerze z koreańskiego Lost Ark efekt otwartej paszczy występuje nieustannie, a to tylko hack and slash.
Absolutny brak wrażenia.


Gra zapowiada się świetnie, o czym pisałem w innym temacie, ale akurat sam trailer (gameplay właściwie) to zupełnie nic nadzwyczajnego.
 
PS. Preloaduję. No to zobaczymy jak to będzie z tym Denuvo. W razie czego i tak już dość dawno nie formatowałem dysku (eeeh...).
Gdzie kupiłeś i za ile?

Ja się wstępnie nastawiam na kod z Allegro, jest kilku sprzedawców (sprawdzonych, od jednego już nawet kiedyś kupiłem steamowy kod na coś) z ceną ok. 135-140 zł.
 

Guest 2686910

Guest
Gdzie kupiłeś i za ile?
Stopindzisiąt na gram.pl.
Kieszeń płacze, mój ostatni zakup growy w tym roku (chyba, że na Steamowej wyprzedaży wyskoczy coś baaaardzo interesującego. Ale wątpię.)
 
Kieszeń płacze, mój ostatni zakup growy w tym roku (chyba, że na Steamowej wyprzedaży wyskoczy coś baaaardzo interesującego. Ale wątpię.)
DA:I powinno wystarczyć na długo, potem nadejdzie W3... a gdybyś nawet miał czas w międzyczasie (heh), to każdy z nas ma chyba nieruszone/nieskończone tytuły na Steamie czy GOGu :p

Z innej beczki - macie już plan, kim zagracie?
 
Top Bottom