Gry - bundle, promocje, okazje

+
Przy grach Ubisoftu powinien być dopisek:
Kupujesz na własną odpowiedzialność. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią instrukcji dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub supportem, gdyż każda gra od Ubisoftu zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.
:troll:
 
Promocje w Biedrze

Heh, plany były szerokie, a kasa w kieszeni narychtowana. W jednej Biedronce jakieś niechodliwe śmieci na X-pudło (razem aż sześć sztuk tego było), a w drugiej po moim zapytaniu dopiero z ulotki kasjerka się dowiedziała, że miała być jakaś wyprzedaż gier. W ramach protestu nie wydałem ani grosza, a śniadanie do roboty kupiłem sobie w osiedlowym sklepiku. Dużo krzyku o nic.
 
Czyli tradycyjnie, rozdzielili te gry pomiędzy różnymi sklepami i większości gier nawet nie zobaczymy.
 
Przeglądałem oferty przedpremierowe GTA V na PC i wszędzie kosmiczne ceny:

muve - 179,99
empik - 185,99
rtv euro agd - 169,00
ultima - sklep chwilowo niedostępny
gram.pl - 169,99
konsoleigry.pl - 154,99

Nawet na Allegro to minimum 150 zł - od sklepu o nazwie "sklep z grami". Jakoś nie chcę utopić w ciemno 150zł jak to zrobiłem kiedyś z Diablo 3 :D

Na szczęście zamówienie w Media Markt to "tylko" 149zł. Odbiór i płatność w wybranym przez nas salonie. Jeśli znajdę gdzieś taniej przed 27 stycznia lub w dniu premiery to naturalnie zmienię wybór.
 
Dodatkowo z tego co mówił przedstawiciel muve, gra nie będzie na steama. Trochę dziwny ruch zważywszy że czwórka nadal jest sprzedawana na steama.
 
Dodatkowo z tego co mówił przedstawiciel muve, gra nie będzie na steama. Trochę dziwny ruch zważywszy że czwórka nadal jest sprzedawana na steama.
Ale pudełko czwórki było na GfWL + Social Club. Pudełkowy Max Payne 3 z tego co pamiętam wykorzystywał już tylko Social Cluba, podobnie jak L.A. Noire.
 
Przeglądałem oferty przedpremierowe GTA V na PC i wszędzie kosmiczne ceny:

muve - 179,99
empik - 185,99
rtv euro agd - 169,00
ultima - sklep chwilowo niedostępny
gram.pl - 169,99
konsoleigry.pl - 154,99

Nawet na Allegro to minimum 150 zł - od sklepu o nazwie "sklep z grami". Jakoś nie chcę utopić w ciemno 150zł jak to zrobiłem kiedyś z Diablo 3 :D

Na szczęście zamówienie w Media Markt to "tylko" 149zł. Odbiór i płatność w wybranym przez nas salonie. Jeśli znajdę gdzieś taniej przed 27 stycznia lub w dniu premiery to naturalnie zmienię wybór.
Chyba polski rynek zbliża się do momentu w którym gry na konsole i na PC będą kosztowały tyle samo, kiedyś myślałem że konsolowe zaczną tanieć, byłem trochę naiwny.
 
Chyba polski rynek zbliża się do momentu w którym gry na konsole i na PC będą kosztowały tyle samo, kiedyś myślałem że konsolowe zaczną tanieć, byłem trochę naiwny.

Pytanie, kto narzuca cenę, wydawca czy sklep? Wydaje mi się, że ten 1. Natomiast gry na PC tanieją w bardzo szybkim tempie, podczas gdy ich konsolowe odpowiedniki trzymają wysoką cenę cały czas.
 
Pytanie, kto narzuca cenę, wydawca czy sklep? Wydaje mi się, że ten 1. Natomiast gry na PC tanieją w bardzo szybkim tempie, podczas gdy ich konsolowe odpowiedniki trzymają wysoką cenę cały czas.
Nie jestem ekspertem ale wydaje mi się, że tanieją dlatego, że szybciej zaspokajają oczekiwaną sprzedaż ze względu na ilość komputerów PC, ludzi którzy decydują się na zakup konsol jest coraz więcej, więc może i tu nastąpi zmiana i gry na konsole też będą szybko tanieć.
 
Nie jestem ekspertem ale wydaje mi się, że tanieją dlatego, że szybciej zaspokajają oczekiwaną sprzedaż ze względu na ilość komputerów PC, ludzi którzy decydują się na zakup konsol jest coraz więcej, więc może i tu nastąpi zmiana i gry na konsole też będą szybko tanieć.

Gry na stare konsole tanieją, gry na nowe… raczej nie bardzo :) nowych jest jeszcze bardzo mało więc $ się musi zgadzać*;) stanieją jak wejdzie kolejna generacja
 
Gry na stare konsole tanieją, gry na nowe… raczej nie bardzo :) nowych jest jeszcze bardzo mało więc $ się musi zgadzać*;) stanieją jak wejdzie kolejna generacja
Nie no, po jakimś czasie wychodzą serie w których ja kupowałem trochę ponad rok po premierze Dragon Age: Origins za jakieś 80 zł w mediamarkcie. Myślę, że z grami na nowe konsole będzie podobnie.
 
@UP
Skąd pobrać Scrolls? W bundlu dostaje się tylko klucz (nie steamowy). Nie ma żadnych linków do pobrania instalki, ani instrukcji jak się do niej dobrać.
 
Ja osobiście kupiłem audiobooki Thorgala za 9.99zł na płycie. Ponad połowę taniej niż na oficjalnej stronie ;)
 
Top Bottom