Karty firmy NVIDIA w zestawie z grą Wiedźmin 3: Dziki Gon!

+
Oby tylko posiadacze kart o innym niż zielony kolor (m. in. ja) nie znaleźli się w dniu premiery w ciemnej d... Mnie tam współpraca CDP RED z zielonymi jakoś nie bardzo cieszy, często z takich umów tylko problemy dla graczy, ale dobre chociaż to, że niektórzy dostaną Wieśka za free. Choć jeśli można zasugerować, coś podobnego, ale w drugą stronę, czyli do każdego egzemplarza gry GTX 970 gratis już byłoby całkiem spoko*.

*Jak widzę nie ja jeden na to wpadłem.
 
Last edited:
@Alcatraz1024

Pocieszę Cię faktem, że w obu konsolach (Sony i Microsoft) jest GPU od czerwonych, tak więc RED'zi nie są tacy zieloni (a w sumie nawet bardziej czerwoni bo mamy dwie konsole do jednego, po części, "zielonego" PC'ta).

---------- Zaktualizowano 21:06 ----------

@eustachy_j23

Trzeba było kupić nVidię :harhar: ...
 
Trzeba było kupić nVidię :harhar: ...

A po co? Od dwunastu lat z AMD, zero problemów, jestem zadowolony. A nie ma nic gorszego dla klientów niż monopol. No i przypominam, że CDP RED "wszystkich graczy traktuje równo". Także tego, trzymam za słowo.

A kiepskie sterowniki, duży pobór prądu...

Pobór prądu za wyjątkiem najmocniejszych modeli (z R9 290/290X faktycznie wygląda to słabo) jest w porządku, zaś info z kiepskimi sterami nieaktualne od przynajmniej 7 lat. Jeśli ktoś tu ma badziewne stery to prędzej firma, która celowo zaniża w nowszych sterach wydajność kart serii 7XX po to, aby 9XX wypadały na ich tle korzystniej.
 
Last edited:
A kiepskie sterowniki, duży pobór prądu...

Żeby nie było miałem jeszcze niedawno kartę AMD, ale ciesze się, że znów "jestem zielony". Jakoś tak pewniej i lżej na sercu gracza :).
 
Oby tylko posiadacze kart o innym niż zielony kolor (m. in. ja) nie znaleźli się w dniu premiery w ciemnej d...
To ja mam to samo, tylko, że x2, bo karta stara i od czerwonych :/

PS. Kochani REDzi dajcie możliwość odpalania gry w rozdzielczości 425x340 jak w Cierniu Mordoru to może zobaczę coś poza menu głównym :p
 
Jak pensje w nowej pracy będą na takim poziomie na jaki się zapowiadają, to mimo zamówienia EK, chyba się skuszę :). Zawsze to lepsze dwa Wiedźminy niż jeden:).
 
Niby nie ma co narzekać ale kupiłem gxt970 w styczniu już po skończeniu promocji z grami ubisoftu i jeszcze przed promocją z wiedźminem. Trochę gula skacze;)
 
@Marcin Momot Rozumiem, że ten kod upoważnia do kupna gry tylko w wersji elektronicznej? Czy można także pójść do sklepu z takim kodem by kupić wersję pudełkową? Zamierzam kupić jedną z tych kart graficznych, ale niestety wersja elektroniczna gry to nie to samo. No i pewnie się ją pobiera, a z moim internetem musiałbym czekać do końca świata.
 
@Marcin Momot Rozumiem, że ten kod upoważnia do kupna gry tylko w wersji elektronicznej? Czy można także pójść do sklepu z takim kodem by kupić wersję pudełkową?

Promocja jest związana z GOG, więc inna wersja niż elektroniczna (z tej platformy dystrybucji) nie wchodzi w grę.

Poza tym chyba nigdy nie było tak, że podobny kod upoważniał do odbioru fizycznej wersji gry (kiedyś w zamierzchłych czasach do pudełek z GPU wrzucali płytki z grami :teeth: ).
 
To ktoś z tego forum ma zamiar zaopatrzyć się w wersję cyfrową Wiedźmina 3? Ten kod z kart graficznych dla mnie służy w jednym celu - jako bonus pieniężny z allegro.
 
To ktoś z tego forum ma zamiar zaopatrzyć się w wersję cyfrową Wiedźmina 3? Ten kod z kart graficznych dla mnie służy w jednym celu - jako bonus pieniężny z allegro.
Szczerze mówiąc zastanawiam się nad tą wersją cyfrową, bo jakby nie patrzeć kartę kupuję więc Wiedźmina 3 będę miał bez kupna. Pytanie tylko czy się opłaca wydawać 140 zł za tą mapę i parę kartek z wersji pudełkowej...
 
Rozumiem, że ten kod upoważnia do kupna gry tylko w wersji elektronicznej? Czy można także pójść do sklepu z takim kodem by kupić wersję pudełkową?

Dzięki kupnie jednej ze wspomnianych kart otrzymujesz Wiedźmina 3 za darmo więc trochę dziwne pytanie o możliwość zakupu gry za pomocą kodu :p
 
Dzięki kupnie jednej ze wspomnianych kart otrzymujesz Wiedźmina 3 za darmo więc trochę dziwne pytanie o możliwość zakupu gry za pomocą kodu :p

Pytał w tym sensie, czy na podstawie tego kodu może odebrać pudełko zamiast cyfrówki :). Ale to oczywiście niemożliwe.
 
Dzięki kupnie jednej ze wspomnianych kart otrzymujesz Wiedźmina 3 za darmo więc trochę dziwne pytanie o możliwość zakupu gry za pomocą kodu :p
Kupno, ale z walutą inną niż pieniądze ;) Nie za darmo, bo jednak ten kupon trzeba mieć.
 
@Marcin Momot Rozumiem, że ten kod upoważnia do kupna gry tylko w wersji elektronicznej? Czy można także pójść do sklepu z takim kodem by kupić wersję pudełkową? Zamierzam kupić jedną z tych kart graficznych, ale niestety wersja elektroniczna gry to nie to samo. No i pewnie się ją pobiera, a z moim internetem musiałbym czekać do końca świata.

Nie będzie takiej możliwości.
 
Otrzymałem dzisiaj GTX 970 zakupioną w morele i nie dostałem żadnego klucza na wiedźmina 3. Czy kod jest wysyłany po premierze na maila? Czy też pisać nich o ten kod?
 
Otrzymałem dzisiaj GTX 970 zakupioną w morele i nie dostałem żadnego klucza na wiedźmina 3. Czy kod jest wysyłany po premierze na maila? Czy też pisać nich o ten kod?

Napisz do morele, zwykle wysyłają po 10/14 dniach (czas na zwrot towaru).
 
Top Bottom