Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
To że widzisz gdzie żeglujesz i łódka stara się "czuć" falę czego nie mogę powiedzieć po gameplayu od AJ.

Jak można stwierdzić, że łódka bardziej "czuje falę" w Debut Trailerze na podstawie 3-sekundowego fragmentu, w którym mierzy się ona jedynie z jedną małą falką? :p

A co do widoczności - nie wiem, z czym konkretnie miałby tu być problem, ja tam widzę to, co potrzeba. Może to kwestia gorszej pogody i zalewania ekranu.

---------- Zaktualizowano 23:02 ----------

@Hostile

Widać nigdy na żaglówce nie byłeś >:D ...

Na żaglówce akurat nie byłem i ogólnie raczej nie ciągnie mnie do statków. Na lądzie czuję się bezpieczniej :p Niemniej, podoba mi się to, co widziałem na tym ostatnim gameplayu.
 
To jest łódź walcząca z falami, a nie to co mamy w grze:


Aby nie było nie oczekuję realizmu jak w życiu, ale czegoś z tego uczucia mknięcia przez wzburzoną wodę, będąc niesionym przez wiatr.
 
No tak, ale czym jest minimum? Black Flag to minimum? Czy minimum to poziom wyżej niż Black Flag? Ale fakt, jak Joe wypływał na morze, to miało się wrażenie, że to motorówka :)
 
To jest łódź walcząca z falami, a nie to co mamy w grze:


Aby nie było nie oczekuję realizmu jak w życiu, ale czegoś z tego uczucia mknięcia przez wzburzoną wodę, będąc niesionym przez wiatr.

Wiedźmin 3 : Dzika Żegluga XD nie mogłem się powstrzymać co nie zmienia faktu że, łódka Geralta mknie niczym przecinak :D ebać prawa fizyki I'm the Bitcher :sad:
 
No tak, ale czym jest minimum? Black Flag to minimum? Czy minimum to poziom wyżej niż Black Flag? Ale fakt, jak Joe wypływał na morze, to miało się wrażenie, że to motorówka :)

Motorówka bo bardzo szybka była ta łódeczka, co prawda pływanie takie ślamazarne jak w Two Worlds 2 odpada bo tam przegieli w drugą stronę, ale dało by się znalezć kompromis, dać Geraltowi wioslo i niech macha, juz by to wyglądało lepiej.
 
Czyli pewnie będziemy mieli "kfiatki" tego kalibru ;D ...



To, że twórcy umieścili łódź i się nią chwalili jak to może się rozbić o skały podczas sztormu i tą elastyczną wodą, to mamy prawo mieć jakieś oczekiwania, co nie?


Nawet Two Worlds 2 miało lepszy model żeglowania od tego co zobaczyłem w wideo od Joe:

[video=youtube;EFDRxAq-PGY]https://www.youtube.com/watch?v=EFDRxAq-PGY[/video]
 
Tak sobie myślę, przydała by się nowa ankieta
Jak będziesz rozwijać Geralta w 3 części
- Skupię się na Szermierce / Alchemii / Znakach
- zastosuje miks dwóch drzew rozwoju
- wszystko po trochu..
 
Nawet Two Worlds 2 miało lepszy model żeglowania od tego co zobaczyłem w wideo od Joe

Ssporo przesadziłeś. TW2 łódka nie reaguje na fale, kołysze się tylko lekko na boki i sunie przed siebie.
Ten gameplay od AJ to nie jest finalny build. Faktycznie, łódka traci że tak powiem - gęstość wody i się topi, na jednym gameplayu widziałem jak łódka razem z Gerwantem poszła pod wodę po jego szyję. Mam nadzieję że to poprawili.
Chętnie zobaczyłbym animację zwijania/rozwijania żagla. Ale pewnie zawsze będzie postawiony.
 
Wiatr nie ma wpływu na żeglowanie, phi! Nie myślałem, że da się ten element bardziej spartolić niż w AC:IV, a jednak... To po co je w ogóle wprowadzać?
Bo transport wondy jakiś musiał być, ale to nie gra o żeglowaniu czy piratach tylko RPG z opcją podróży łodzią i taki element jest zbędny .A gdyby mieli to wprowadzać to ja chcę też by Płotka musiała jeść i pić xD
 
Last edited:
@deffroge

Dobrze, na fale rzeczywiście mało reaguje (ale przynajmniej fale przez nią nie przenikają :harhar: ), jednak tutaj chodziło mi bardziej o bezwładność na wodzie oraz zachowanie się pod wpływem wiatry (znowu wiem - nie jest to idealne lecz lepsze od Wiedźmina).
 
Jak twórcy decydują się już zaimplementować jakiś element, niech zrobią to jak należy.
Nie powinniśmy się cieszyć, że (dodatkowo) mamy żeglugę skoro jest średnio wykonana i mocno odstaje od reszty gry (a nawet od tego co nam wcześniej pokazywano w tej materii).
To już nie te czasy aby cieszyć się z samej ilości (w marnej jakości).

W obecnym świetle nie wiem czynie wolałbym "żeglugi" z pierwszego Wiedźmina - gdzie cały proces był tylko ładnym przerywnikiem.

---------- Zaktualizowano 09:10 ----------

@Rustine

A jak jest w życiu?

Poza tym nie wiem czy słyszałeś o czymś takim jak halsowanie :harhar: ...

 
W tym momencie widziałem już narzekanie każdy element gry. Niektórzy już naprawdę przesadzają.
Grałem w TW i akurat sterownie łodzią był najgorszym systemem jaki kiedykolwiek widziałem z grach.
Ostatnie czego chciałbym w wiedźminie to realistyczne pływania łódką.
 
Top Bottom