[Prośba gorąca poprawka dla Wiedźmin 3] - Konie z problemami z plecami

+
Proszę w końcu naprawić problemy z biodrami wszystkich koni, w tym konia Geralta "Płotka" w trybie najwolniejszego chodu konia.

Do twórków gier z zespołów CD Projekt Red:
Cós, o czym marzyłem od lat w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon, to naprawienie błędu z końmi w świecie gry.
Proszę, wylecz "Płotka" i inne konie z ich dziwnej dolegliwości stawu biodrowego, badając możliwy problem z cyklem ruchu koni w ich najwolniejszym tempi.
Istnieje specjalna animacja koni używana w grze przez wszystkie konie (z jeźdźcami lub bez) na całym świecie.
Sekwencja animacji z tym związana nie jest odpowiednio zsynchronizowana - na pewno zauważysz nagły skok cyklu ruchu przy najwolniejszym kroku konia (wokół końskiego ogona).
Myślę, że ta niespójność sugeruje, że coś tu jest nie tak (jakieś losowo przesunięte lub brakujące klatki kluczowe?).
Widok tych smutnych kawalerzystów na ich chorujących na plecy koniach naprawdę psuje immersję w świecie gry, a kiedy sam gracz bardzo powoli przemierza świat wiedźmińskiego uniwersum na konia, problem też nie tworzy najlepszej atmosfery.
 
Dziękuję za komentarz.
Ze względu na nowe spostrzeżenia, postanowiłem otworzyć dyskusję uzupełniającą na forum anglojęzycznym.
 
Top Bottom