Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
A poza tym, nie ma wszystkich udokumentowanych wizualizacji pancerzy z ekwipunku, tak więc na razie nie mam jak to zrobić perfekcyjnie :/
Jest jeszcze ostatni poziom Kota w Elder Blood.

---------- Zaktualizowano 20:19 ----------

A w ogóle to przypomniałeś mi concept niedźwiadka i zrobiło mi się smutno :C
Pamiętam, że razem z Narsem nie wierzyliście, że to ta zbroja. No niestety, kolory spartolili po całości, w sumie nie wiem po co. Nadal mam nadzieję na jakiś strój z futrem.
 
Pamiętam, że razem z Narsem nie wierzyliście, że to ta zbroja. No niestety, kolory spartolili po całości, w sumie nie wiem po co. Nadal mam nadzieję na jakiś strój z futrem.
Bo generalnie nie wygląda mi to na "ewolucję", za wspólny element uważam wyłącznie krój.
Ale jak się okazało, że faktycznych wiedźmińskich setów w skali wszystkich zbroi będzie tak mało, to uznałem że po prostu nie ma innego wyjścia.

Ten jeden aspekt gry budzi moje wątpliwości tak blisko premiery.
 
Pamiętam, że razem z Narsem nie wierzyliście, że to ta zbroja. No niestety, kolory spartolili po całości, w sumie nie wiem po co. Nadal mam nadzieję na jakiś strój z futrem.

Reszta odkrytych setów wiedźmińskich ma widoczny, spójny progres, dlatego wciąż wydaje mi się, że nie wszystkie zbroje o charakterystycznym kroju należą do tierów niedźwiedzia.
 
Reszta odkrytych setów wiedźmińskich ma widoczny, spójny progres
Zobacz sobie Kota. Pierwszy poziom jest czarno-biały i bez rękawów, potem robi się nagle niebieski, z kołnierzem i z nitami, a czwarty ma rozpięty kołnierz, zardzewiałe nity i kolczugę. Tylko główny krój zostaje, dokładnie jak w Misiu.
 
Nie kojarzę tego niebieskiego.
Proszę:
 
No i jest bardzo logiczny progres, niebo a ziemia względem niedźwiedzia. I nie niebieski, tylko bardziej błękit pruski, wpadający w granat. :D
 
Pokazano może 3 lvl gryfa? Szykuję planszę ze wszystkimi setami wiedźmińskimi (tak, nudzi mi się :p) i pancerza gryfa znalazłem tylko 2 poziomy
 
Pokazano może 3 lvl gryfa? Szykuję planszę ze wszystkimi setami wiedźmińskimi (tak, nudzi mi się :p) i pancerza gryfa znalazłem tylko 2 poziomy
Oczywiście patrzyłeś na trailery w innych językach? Nie twierdzę, że tam jest, ale może.
 
Tutaj jeszcze taka kolczuga złota jakaś, no i bandzioch.

Jeśli ta część (napierśnik) jest wykonana z twardego materiału (utwardzona skóra bądź metal) to musi mieć taki kształt, inaczej trudno by było w tym oddychać. Szczególnie w podczas walki.
 
Teraz się zastanówmy, czy zbroje szkół wiedźmińskich powinny mieć napierśniki z metalu. :sweat:
Z metalu może nie, ale z utwardzonej skóry już jak najbardziej mogą mieć, choć nie koniecznie muszą.
Mi jednak kurtki z Wiedźmina 2 i PBW podobają się bardziej.
 
Top Bottom