Temerski rynsztunek

+
Temerski rynsztunek

Zainstalowąłem sobie owe dlc i mam pytanie.
Czy w którymś etapie gry itemy pojawią się w moim ekwpiunku ? Bo nie wiem gdzie je znaleźc
 
Rynsztunek ma koleś którego uratowałeś przed gryfem na początku gry. Znaleźć go możesz we wsi, do której zajechałeś z Vesemirem. Wystarczy zagadać i go od niego kupić ;)
 
może to głupie pytanie ale jak pobrać to DLC ? :) Wystarczy wejsc do sklepu playstation i tam bedzie za free ?
 
A jak już mnie nie ma w Białym Sadzie, tylko jestem w Velen, to jak mam ten rynsztunek odebrać?
Poza tym, miałem nadzieję, że jak to DLC, to będzie całkiem za darmo, również w grze.

Może ktoś wrzucić zdjęcia, ze specyfikacji tego rynsztunku?
 
Może mi ktoś powiedzieć jak sprawdzić czy te DLC są zainstalowane? Bo ja u tego gościa nic takiego nie mam.

Tak to u mnie na GOGu wygląda
 

Attachments

  • je3M5pw.png
    je3M5pw.png
    51.4 KB · Views: 63
Ja z kolei mam pytanie jak te dodatki zainstalować? 25 mb plik z Temerskim Rynsztunkiem jak go odpalam twierdzi, że nie ma wszystkich plików a wielkość całej instalacji to 25 gb i każe znaleźć plik: setup_the_witcher_3_wild_hunt_2.0.0.28-1

Wygląda jakby to, co się z Gog ściągało to jest kawałek pełnej instalacji gry a nie dlc.
 
nie sądzisz, że dostawanie itemów za darmo w grze jest bezsensu i psuje zabawe? dlc dodaje tylo do nich dostęp w sklepach, ale kupić trzeba je samemu. Jak Cię nie ma w białym sadzie to się cofnij, sklepikarz nadal tam jest, ja jestem w oxenfurcie aktualnie a nie mam problemów by cofnąć się do tego ziomeczka
 
Ja mam ten sam problem z DLC. Co Estreiher tylko, że u mnie gdy pyta o instalację 25 gb, jakby całej gry na nowo i dam żeby anulowało to mi usuwa całą grę. Tak więc przez te DLC instaluje W3 na nowo 3 raz...
 
nie sądzisz, że dostawanie itemów za darmo w grze jest bezsensu i psuje zabawe? dlc dodaje tylo do nich dostęp w sklepach, ale kupić trzeba je samemu. Jak Cię nie ma w białym sadzie to się cofnij, sklepikarz nadal tam jest, ja jestem w oxenfurcie aktualnie a nie mam problemów by cofnąć się do tego ziomeczka

W sumie, po krótkim zastanowieniu przyznaję Ci rację.
Lepiej jak trzeba się jeszcze o to postarać, a nie za darmo. Fakt.
 
Ja z kolei mam pytanie jak te dodatki zainstalować? 25 mb plik z Temerskim Rynsztunkiem jak go odpalam twierdzi, że nie ma wszystkich plików a wielkość całej instalacji to 25 gb i każe znaleźć plik: setup_the_witcher_3_wild_hunt_2.0.0.28-1

Wygląda jakby to, co się z Gog ściągało to jest kawałek pełnej instalacji gry a nie dlc.

Musisz na głównej stronie W3 kupić te DLC (darmowe oczywiście). Jak pojawia się w CONFIGURE to zaznacz i aplikacja sama je zainstaluje. Pod żadnym pozorem nie rób tego przez GET BACKUP&EKSTRAS!
 
A jak już mnie nie ma w Białym Sadzie, tylko jestem w Velen, to jak mam ten rynsztunek odebrać?
Poza tym, miałem nadzieję, że jak to DLC, to będzie całkiem za darmo, również w grze.

Może ktoś wrzucić zdjęcia, ze specyfikacji tego rynsztunku?

Wracasz szybką podróżą do Białego Sadu i kupujesz :)
 
Musisz na głównej stronie W3 kupić te DLC (darmowe oczywiście). Jak pojawia się w CONFIGURE to zaznacz i aplikacja sama je zainstaluje. Pod żadnym pozorem nie rób tego przez GET BACKUP&EKSTRAS!
Dzięki ziomek! Męczyłem się z instalacja tych dlc i nawet sobie tą walkę odpuściłem.
 
Top Bottom