Wysypująca się gra podczas wczytywania zapisów. (Błąd aplikacji CE-34878-0)

+
Wysypująca się gra podczas wczytywania zapisów. (Błąd aplikacji CE-34878-0)

Wysypująca się gra (PS4) po ok 60 godzinach. Nie działają zapisy z Novigradu. Zapisy z zadań "Kwestia życia i śmierci" oraz "Teraz albo nigdy" podczas ładowania Wysypują całą grę.
 
Mam to samo w Velen, a najgorsze jest to ze jeden zapis działa, ale jak załaduje z niego to pózniejsze save-y nie chca sie ładowac, tylko wywala do pulpitu. Grrrrrr nie chce mi sie od nowa zaczynac, wiec chyba zakoncze przygode z wiedzminem juz teraz odnoszac gre do sklepu bo bład uniemozliwia mi dalsza gre i tyle.
 
No to widzę, że nie tylko ja mam ten problem. Ciekawe, czy ktoś się na nim pochyli i to naprawi, bo specjalnie dla W3 kupiłem PS4. Przez chwilę nawet myślałem, że jest jakaś felerna, ale widzę, że jednak nie. A mówili koledzy - "Zainwestuj w kompa, ściągnij pirata, to Ci żal nie będzie jak będzie się krzaczyło." A tak mam żal do samego siebie, że na starość zdurniałem i wydałem tyle kasy na produkt, który nie działa poprawnie. Pewnie gdyby naszych wpisów były tu setki, ktoś by się pochylił nad problemem, a tak dla kilku osób zapewne nie warto... Muszę się dowiedzieć jak wygląda procedura zwrotu i pożegnać z moją nową zabawką.

Mały edit - trochę poszperałem i wynika, że to nie wina gry samej w sobie, ale konsoli. Sony zna problem od ponad roku, ale jak widać działają świetnie...
 
Last edited:
Również kupiłem PS4 dla W3. Tak samo zastanawiałem się czy nie lepiej kupić komputer za ponad 2 tys. zamiast konsoli. Kupiłem w końcu PS4 bo myślałem że "cyrk" z optymalizacją będzie raczej na PC niż na PS4. Zresztą CDPR obiecywali że wersja na PS4 będzie porządna. Niestety okazało się że wersja na PS4 jest najgorsza.

Co masz konkretnie na myśli ? Jaki to problem który zna Sony ? Zresztą nie ważne po czyjej stronie jest wina. Gra ma działać porządnie. Wydało się 200zł i oczekuje się produktu dobrego technicznie.
 
Dziś dzwoniłem do supportu PS4. Kazali sformatować konsolę i postawić system od nowa. Tak uczyniłem, nic to nie pomogło. Pan zasugerował, że to jednak wina gry, a nie konsoli... Czyli 1,5 kPLN wywalone w błoto. Mam nadzieję, że uda mi się ten szmelc zwrócić (mówię zarówno o PS4 jak i samym W3) - jedno czego szkoda, to dualshocka, bo to fajna rzecz. Może sobie do kompa kupię :) No i wiem jedno - wyleczono mnie z kupna oryginałów raz na zawsze. Pamiętam jakie jaja były z W2 - oryginały nie działały (mam takowy...) a crackowane wersje hulały.
 
Mały edit - trochę poszperałem i wynika, że to nie wina gry samej w sobie, ale konsoli. Sony zna problem od ponad roku, ale jak widać działają świetnie...

Mam PS4 od dnia premiery i nigdy nie miałem z nią problemu. W3 też mi się raz zawiesił że musiałem aż kabel sieciowy odłączyć bo nie chciała się nawet konsola wyłączyć czy zresetować. Ale po ponownym uruchomieniu coś tam sprawdzała, kazała wysłać raport do SONY i tyle, wszytko działa jak z początku.

Co do zepsutych zapisów gry to na początku masz informację żeby nie wyłączać gry ani konsoli a tym bardziej jej usypiać jak zapisuje grę (na ekranie pojawia się ikona zapisu i komunikat) bo zapisy lubią się posypać w takim momencie. A że gra robi je w najróżniejszych momentach łatwo przegapić taki komunikat. I co najważniejsze, gdzie trzymacie swoje PS4? Bo spotkałem się z przypadkiem jak ktoś psioczył że mu się konsola resetuje i wiesza na grach a trzymał ją w zamkniętej szafce bez wentylacji... Ważne jest też aby wyłączać konsolę prawidłowo a nie jak niektórzy, na listwie XD (też takie coś widziałem)
 
DamimavPL - gratuluje szczęścia. Większość moich znajomych też nie miała nigdy problemów z PS4, dlatego zdecydowałem się na zakup (mimo, że żona nie była szczęśliwa). Wiem jak należy poprawnie użytkować sprzęt elektroniczny, mam z tym trochę doświadczenia. Widać nie mam szczęścia i nabyłem bubel, którego teraz pewnie nie będzie dało się zwrócić. Moim skromnym zdaniem, choć nie jestem ekspertem od konsol, któryś z podzespołów (RAM, rdzeń procesora) nie potrafi sobie poradzić z dużym obciążeniem przy ładowaniu gry i dlatego ją wywala. Potwierdzić to może sytuacja gdzie stary save działa, można zapisywać - odczytywać w trakcie gry będąc na jej dowolnym etapie, do momentu zamknięcia aplikacji. Po jej ponownym uruchomieniu nie może wstać poprawnie.

Wiele lat byłem sceptycznie nastawiony do "pudełek do grania", czuję się trochę rozczarowany i zawiedziony, że nie posłuchałem głosu rozsądku i nie darowałem sobie zakupu czegoś, czego samemu nie naprawisz, bo serwisy działają jak widać.... Mam nadzieję, że Media Markt nie zrobi problemu i to weźmie z powrotem.
 
A to faktycznie coś nie tak. Pozostaje tylko serwis :(

Serwis stwierdził, że to wina gry na pewno, bo PS4 jest niezawodne (nie wprost to powiedzieli, ale sugerowali dość mocno tekstami typu - nikt nie ma z konsolami problemu, pan jest pierwszy od dawna, itd). Pozostaje zwrot do sklepu (w MM chyba przyjmują towar do 2 tygodni od zakupu - nie mam czasu się dowiadywać, pojadę tam chyba w piątek).

Smuci jeszcze jedna sprawa - serwis sony potrafi się odezwać i choć spróbować pomóc, serwis CDPR milczy jak zaklęty...
 
Last edited:
To jeszcze raz zaspamuję postem - jakby ktoś ie przyuważył, to najnowsza łatka rozwiązała problem. Dodatkowo plusy dla serwisu CDPR, odezwali się, poprosili o save'y i obiecali, że problem zostanie rozwiązany, co się udało :)
 
U mnie wystarczyło usunąć jeden wadliwy plik z danych aplikacji i problem sam się rozwiązał przed patchem 1.04.
 
Top Bottom