Geralt nie otrzymuje obrażeń - bug?

+
Geralt nie otrzymuje obrażeń - bug?

Witam

Mam pewien problem. Z chwilą gdy przybyłem do Velen; przestałem otrzymywać JAKIEKOLWIEK obrażenia. Podczas walki jest tylko napis że wróg trafił Geralta za 0 obrażeń. Nie ważne czy przeciwnik jest na 1 lvl czy na 7, Geralt nie otrzymuje żadnych obrażeń. Sytuacja zmienia się gdy biegam bez zbroji, wtedy obrażenia są przyjmowane.

Bardzo proszę o pomoc, gdyż chyba natrafiłem na chamski bug, który psuje frajdę z zabawy :)

---------- Zaktualizowano 18:27 ----------

Poprawka: bez zbroji też nie otrzymuje żadnych obrażeń ;) Geralt stał się nieśmiertelny
 
Dla zainteresowanych:

Zgłosiłem już problem do CD Projekt RED.
Tery zrób to samo, niech wiedzą że nas jest więcej ;)

Rozwiązałeś to jakoś?
 
Mnie też to dotknęło. Sprawę już zgłosiłem Red-om. Mam nadzieję, że szybko to naprawią bo tak się nie da grać, nie ma żadnej frajdy.
 
Dotknęło to jeszcze paręnaście innych osób. Sprawę zgłaszałem dość dawno, odpisali mi że pracują nad rozwiązaniem. Mam nadzieję że patch 1.05 to naprawi, gdyż w grę nie gram już od tygodnia. Dzięki CD Projekt Red ;)
 
Dotknęło to jeszcze paręnaście innych osób. Sprawę zgłaszałem dość dawno, odpisali mi że pracują nad rozwiązaniem. Mam nadzieję że patch 1.05 to naprawi, gdyż w grę nie gram już od tygodnia. Dzięki CD Projekt Red ;)
Wystarczy wczytać grę od momentu, w którym Geralt jeszcze był śmiertelny. U mnie to zadziałało, ale akurat miałem szczęście, że niedawno zapisywałem grę na innym slocie.
 
Top Bottom